Jump to content

Decybelek

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Decybelek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

476 profile views
 1. Niestety u mnie coś to nie chce działać, chyba gwarancja zostaje tylko //Naprawione, pouderzalem jak kolega wyzej w przycisk naciskalem go z roznych stron i poszlo .
 2. W które miejsca? i jakoś mocniej czy tak delikatnie xD
 3. Cześć, Da się jakoś telefonowi jeszcze pomóc oprócz oddawania na gwarancje ? Wczoraj sam z siebie się wyłączył i zaczął co 2 sekundy restartować. Doszedłem do diagnozy, że problemem jest to, że cały czas przyciśnięty jest przycisk Power (gdzie fizycznie nie jest), przez co nawet z trybu Fastboot wychodzi po paru sekundach. Od wczoraj oprócz pełnego wyładowania restartuje się non stop i nic nie można zrobić. Mam oficjalny system europejski.
 4. Cześć, mam ten sam problem... Udało Ci się go rozwiązać?
 5. Najprościej to chyba wgrać Indonezyjski system i tam jest normalnie oryginalna apka do dzwonienia i sms od MIUI.
 6. Można wiedzieć jak naprawiłes ten problem z emotkami ?
 7. Hm na androidzie 6.0 jakoś inaczej nazywa się karta pamięci chyba ;p A co do gmaila to spróbuj cos poszukać w synchronizacji albo w uprawnieniach, u mnie wszystko normalnie działa
 8. W aplikacji muzyka musisz recznie wskazać foldery z których ma czytac piosenki, bo przynajmniej u mnie widział 2 identyczne foldery tylko, ze w jednym nic nie dzialalo a w drugim wszystko.
 9. Na Global Stable pod 6.0.1 po aktualizacji znika odcisk palca i trzeba dodać od nowa. Po odblokowaniu na odcisk tez dodano krótka wibracje, ze się udało a długa, ze nie. W aplikacji Muzyka podwoiły się foldery i w podwojonych nie działała żadna piosenka, po odpaleniu aplikacji tez trzeba poczekać z 5 sekund, żeby się załadowało wszystko. Przy uruchomieniu telefonu na starcie zawsze widzimy uciążliwe powiadomienie, ze podłączono kartę SD. Na pasku powiadomień skróty teraz się wysuwają na dół, a nie przesuwasz je w bok, przez co nie mieszczą się wszystkie ;/ Trzeba tez w niek
 10. Jest już Android 6.0.1 na Global Stable jak cos
 11. Cyanogen mod nie ma takiej opcji wbudowanej ? + w androidzie 6.0 można instalować apki na SD ale nie wiem, czy jest to w MIUI.
 12. Z Tego co pamietam fizyczne przyciski dzialaly, a dluzsze przytrzymanie przycisku power restartowalo telefon, i po restarcie wszystko bylo dobrze.
 13. Kolega mial ten sam problem juz 2 razy, jego telefon ma 3 miesiace. Normalnie wszystko dziala i nagle dotyk calkowicie przestaje chodzic, tak jakby to nie byl telefon z ekranem dotykowym. Z czego to wynika ?
×
×
 • Create New...