Jump to content

spider3k

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by spider3k

 1. Ja naprawiłem to poprzez aktualizację do Globala 8.1.1.0 stable.
 2. U mnie to SIM1 (i nie mogę tam wyłączyć kodu PIN). Ale najdziwniejsze jest to, że dopiero od niedawna zaczęło mi się tak dziać. Próbowałeś zmiany softów itd?
 3. Cześć, mam od około miesiąca problem w telefonie z losowo rozłączającą się siecią komórkową w telefonie. Problem polega na tym, że raz na bliżej nieokreślony czas (nieraz jest to co 2 dni, nieraz co 3-4h) wylogowuje się z sieci i żąda mi kod PIN do karty SIM. I dodatkowo w tym momencie nie działa również odblokowywanie na palec - pozostaje tylko kod PIN. Obecne moje oprogramowanie to xiaomi.eu 8.0.5 stable. Poprzednio miałem xiaomi.eu 8.0.4 i również problem występował. Czy mogę prosić o jakieś porady? Czy telefon nadaje się na gwarancję - uszkodzenie sprzętowe? Dziękuję za odpowiedzi.
 4. Mam pytanie czy wam też po wgraniu najnowszego stable 8.1.1 global/xiaomi.eu nie ma możliwośći konfigurowania diody powiadomień np. aplikacją led blinker?
 5. Hej, mógłbyś podesłać linka skąd pobrać i w jaki sposób wgrać radio.zip? Dzięki!
 6. Cześć, czy ktoś z was miał problem z powiadomieniami diodą LED? Mianowicie np. przy użyciu aplikacji LED blinker? Bo na poprzednim telefonie Redmi 3 działało mi wszystko bezproblemowo a teraz na nowym telefonie w ogóle to nie działa. Działają tylko powiadomienia systemowe tj. dla połączeń, wiadomości i powiadomień. Testowałem na różnych softach Global dev 6.9.15/22/29 i cały czas to samo mam.
 7. Witam, mam pytanie czy macie problem z zarządzaniem kolorową dioda led od powiadomień? Używałem wcześniej led blinker jednak teraz nie działa. Z góry dziękuję za odpowiedź.
×
×
 • Create New...