Jump to content

Direct

Użytkownicy
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Excellent

About Direct

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday June 12

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Śląsk

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN9P + MB6

Recent Profile Visitors

1,037 profile views
 1. Dzisiaj miałem więcej czasu i zrobiłem reset do fabrycznych, żeby zobaczyć, czy mikroprzycięcia przy włączonych gestach znikną. I zniknęły. Kolejny raz sprawdza się stara zasada, że nowy Android = konieczny reset. Także gdy dostaniecie jedenastkę i pojawią mikrolagi, warto zresetować, bo pomaga.
 2. Zmieniłem sobie dziś rano po 7:00 region na Szwajcarię i wyszukało aktualizację do Androida 11 i MIUI 12.0.1, wersji MIUI 12.5 na razie brak. Wizualnie za wiele się nie zmieniło, poza czcionką zegara na ekranie blokady i w centrum powiadomień. W ustawieniach niektóre opcje są teraz w innym miejscu, np. gesty pełnoekranowe. Z minusów owe gesty straciły nieco na płynności, animacje podczas wykonywania gestów leciutko klatkują. Po włączeniu klasycznych przycisków u dołu klatkowanie znika zupełnie i robi się płynnie jak dawniej. Mam Global EEA.
 3. @WD40 Na pewno mam Global, dokładnie Global EEA. Jestem na forum od 2016 roku, wiem co nieco o rodzajach softu Xiaomi :). Na A11 mi jakoś szczególnie nie zależy, gdyż wiem, że oprawiony w MIUI sam z siebie za wiele nie wniesie.
 4. U mnie też jak było 12.0.4 tak jest 12.0.4. Sprawdzane na kilku regionach.
 5. @WD40 Mój Redmi 5 Plus na stockowym MIUI11 (które dostał niejako na odchodne wraz z Andkiem 8) służy mi od stycznia jako służbowy i choć demonem prędkości nie jest, a 3-letnia bateria też już najlepsze czasy ma za sobą, to do rozmów/SMS jeszcze daje radę. Zobaczymy, co i kiedy Xiaomi pocznie z RN9P. Jeśli go w pewnym momencie uwalą, to poszukam czegoś innego, pewnie już nie od Xiaomi. I choć miałem 4 sztuki różnych Redmi, to nigdy jeden po drugim, więc zachowam swoją tradycję skakania po markach :). Planuję albo Pixela, albo iPhone SE 2020, ale finalnie kupię pewnie coś zupełnie innego :D
 6. Trzeba będzie następnym razem pomyśleć o Pikselu, sam planuję tak zrobić :). Jak długo Xiaomi tak sensownie wspiera modele pokroju naszego RN9P? Mam też Redmi 5 Plusa, który wyszedł początkiem 2018 i jakiekolwiek aktualizacje dla niego ustały już pod koniec 2019 wraz z MIUI11.
 7. U mnie pomiar stresu ostatnio ruszył z miejsca i w miarę działa:
 8. @dzeryae U mnie wyniki są raczej stabilne, raz wyższe, raz niższe, wiadomo, ale nigdy nie ma aż takich skoków do 175. Może być jednak coś na rzeczy, bo zauważyłem, że w nocy jak śpię, to czasem (raz na kilka dni) pomiędzy nocnymi spoczynkowymi odczytami rzędu ok. 45 BPM zdarzy się nagle wyskok np. na 123. Widocznie czujnik czasem wariuje :).
 9. @nicraM35 Da się, wgrać normalny soft, czyli Global albo MIUI Polska.
 10. Wyglądają normalnie, normalna czcionka z polskimi znakami. Podobna do kroju Roboto.
 11. Mam MB6 od kilku dni. Dałem ciągły pomiar tętna i stresu. Tętno mierzy elegancko co 1 min tak jak ustawiłem, a dane dot. tętna pięknie spływają do aplikacji. Stres zdarza się, że też się sam zmierzy, ale to nie więcej jak 2-3 razy na dobę w całkiem losowych momentach. Na błąd firmware mi to wygląda, trzeba czekać na update.
 12. Nie ma takiej potrzeby, nie zamierzam się już tutaj udzielać. 

 13. @JamCiTo Czytnik w Mi9T podobno dobrze działa, więc trudno robić z tego wadę. Kwestia gustu. Jeden woli klasyczny i sprawdzony z tyłu, drugi z przodu w ekranie.
 14. Global na Androidzie 10 dla RN8P podobno ma być w marcu.
×
×
 • Create New...