krzyci81

Użytkownicy
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About krzyci81

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Dziś zaktualizowało mi do MIUI9 i w momencie gdy na głównym ekranie przesunę palcem w prawo to otwiera mi się nowa karta, ale nadal są dwie kropeczki świadczące o tym że mam tylko dwie karty z aplikacjami. Wie ktoś z Was, czy można to usunąć? Przejrzałem menu i nie mogę znaleźć żadnej opcji, albo się nie znam
 2. krzyci81

  .

  Właśnie uważam, że tytuł dokładnie opisuje problem z jakim się borykam - proszę zatem o wskazówki/sugestię a niezwłocznie dokonam zmiany. Na chwilę obecną nie mam pomysłu jak to skorygować. Hm dziękuję. Też sobie ustawiłem domyślny i zobaczę jak się będzie smartfon zachowywał .
 3. krzyci81

  .

  No właśnie mam motyw inny niż domyślny - czy żona próbowała sprawdzić jak się zachowuje smartfon po zmianie motywu na domyślny?
 4. krzyci81

  .

  Ok., dzięki.
 5. krzyci81

  .

  Myślisz, że innej opcji nie ma? Tylko taka drastyczna?
 6. krzyci81

  .

  MIUI Global 8.5 Stabilna 8.5.7.0 (MHOMIED). Ten reset to normalnie z menu ustawienia-kopia i kasowanie danych-ustawienia fabryczne?
 7. No tak, tyle że ten restart robię tylko po pełnym naładowaniu żeby usunąć jakiś proces, o którym pisał wcześniej któryś z użytkowników. I dotąd to pomagało, ale po wgraniu 8.2.2.0 pogorszyło się dlatego wrzuciłem troszkę screenów, aby może ktoś wpadł na pomysł co tu się nadziało...
 8. A u mnie co myślicie, że pożera baterię? Po każdym naładowaniu wyłączam i włączam sprzęt, zamykam apki przed snem a mimo to ok. 5% w nocy leci, kiedyś max 1-2% jak pisałem w poście... Co to może być?
 9. Witam. Mam na sprzedaż nowego, ofoliowanego Xiaomi. Faktura, kompletny zestaw + przejściówka + oryginalny zestaw folii na ekran. Bez syfmiui itp. Cena i więcej info na priv. Zapraszam!
 10. Witajcie. Użytkuję antyvira McAfee Security i nie wiedzieć dlaczego od czasu do czasu mój Redmi Note 3 Pro prosi o włączenie ułatwienia w sekcji Ułatwienia dostępu, aby uzyskać najwyższej klasy ochronę dla urządzenia. Czy ktoś wie dlaczego to samo się wyłącza i trzeba co jakiś czas uaktywnić? I co mam zrobić, żeby to zostało na stałe aktywne?
 11. Moi drodzy! Od instalacji 8.2.2.0 na moim Xiaomi zastanawiające są wskazania wakelooka - czy ktoś bardziej kumaty ode mnie (jakiś ekspert) mógłby się wypowiedzieć co sądzi o tych wynikach ze screenów? Ps. W nocy ucieka mi 2-3% baterii, choć wcześniej tak się nie działo - od wielkiego dzwonu 1% może ze 2 razy. Przed snem czyszczę pamięć i zamykam działające aplikacje w opcji "Analizuj zużycie baterii".
 12. Chyba jest oki, zainstalowałem i działa Dzięki!
 13. Wychodzi na to, że miałeś rację zainstalowałem Andka 6 i długie esy do części osób dochodzą - reszta do sprawdzenia. Dzięki!