Skocz do zawartości

Bateria do redmi2


SunTzu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że bateria w redmi 1 i 1s były kompatybilne, czy będą pasować tez do 2?

Tak baterie rozmiarowo sa takie same. Mozna wlozyc baterie z redmi 1s do redmi 2 i z redmi 2 do redmi 1s.

Jezeli masz ladowarke zewnetrzna do redmi 1s to bateria z redmi 2 tez pasuje.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 200 mha to jest tak duzo ze bateria bedzie wieksza. Zobacz sobie baterie mugan power, jest to producent ktory robi baterie do telefonow i zwieksza ich pojemnosc nie zmieniajac wielkosci baterii. Jezeli nie wierzysz to nie wierz ale jedna rzecz wez pod uwage redmi 2 jest duzo mniejszy od redmi 1s gdzie oni by wlozyli wieksza baterie zmniejszajac rozmiar i wage telefonu.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Koledzy moja bateria w Redmi2 nie wytrzymuje już nawet dnia, myślę że kończy swoje żywota. Ostatnia aktualizacja do androida 5.1 jeszcze pogorszyła sprawę. Gdzie zakupić nową, żeby nie wpakować się na podjebkę? 

Edytowane przez mariusz5891
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mariusz5891 napisał:

Dzięki za odpowiedź, widziałem oczywiście ofertę z tego sklepu, ale myślałem bardziej o jakiejś tańszej propozycji od majfrendów ;). Choć skończy się na tym, że pewnie zamówię właśnie z xiaomi.com.pl

Mi się udało wyszukać na aliexpress oryginał za 8,99$ czyli ok 36zł. W sumie nic się nie traci, jak się kupuje kartą walutową. Możesz przetestować baterie i jakby coś było nie tak to ali zwraca kasę: bateria

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marcin19883 napisał:

Mi się udało wyszukać na aliexpress oryginał za 8,99$ czyli ok 36zł. W sumie nic się nie traci, jak się kupuje kartą walutową. Możesz przetestować baterie i jakby coś było nie tak to ali zwraca kasę: bateria

Jeden z feedbacków: "No es original, pero va bien"(to nie jest oryginał...). One wszystkie tam na ali wyglądają jak oryginały, aczkolwiek wszyscy wiemy, że jest inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z feedbacków: "No es original, pero va bien"(to nie jest oryginał...). One wszystkie tam na ali wyglądają jak oryginały, aczkolwiek wszyscy wiemy, że jest inaczej. 

No ja kupiłem słuchawki pistony v3 uv losowego sprzedawcy i trafiłem na prawdziwe.

Tutaj z baterią to sprzedawca raczej nie kręci, bo ma dużo punktów i jest od 6 lat na ali. Jakby sprzedawał buble to by go już dawno wyrzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...