Jump to content

Endriu

Użytkownicy
 • Posts

  1,054
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Endriu

 1. Wy jesteście tacy naiwni czy jak? Jeśli przesyłka przychodzi z krajów EU, to nie ma opłat podatkowych i płacimy wyłącznie tyle, ile życzy sobie sprzedawca + przesyłka. Jeśli przesyłka przychodzi z Chin, to opłaty są naliczane (nie licząc tych paczek, które celnicy puszczą). Przecież gdyby te przesyłki trafiały z Chin do jakiegoś kraju UE i później do nas, to ktoś po drodze musi ponieść jakieś koszty (sprzedawca), albo po prostu będzie na zero lub straty, ponieważ w przypadku podniesienia ceny popyt na dany przedmiot spadnie
 2. Panowie, da się ustawić aktualizacje zawsze bez względu na dostęp do internetu oraz stan baterii? Zawsze mam włączone dane pakietowe, ponieważ mam wystarczający limit LTE i nie korzystam na smartfonie z sieci bezprzewodowej. Problem mam taki, że chyba jakieś tam aktualizacje instalują mi się to jakiś czas same, ale ogólnie najwięcej instaluje mi się ich po podłączeniu do ładowarki. Jak zrobić, aby pobierały mi się bez względu na podłączenie do ładowarki? Wydaje mi się, że opcje mam pozaznaczane wszystkie dobrze.
 3. Mam dokładnie w obecnej chwili dokładnie takie samo zdanie jak Ty Ja planuję zakup Galaxy S7 EDGE, ponieważ mam już dość tych ciągłych restartów i innych błędów. Do tego w moim odczuciu jakość kamer w Xiaomi nie powala, ale i tak największe zastrzeżenia mam do przeglądarki. LG G4, Galaxy S6 VS Mi4? Nie ma czego porównywać, w Mi4 zawsze czekam, a przecież to tylko przeglądarka, więc podzespoły złe nie są jeśli chodzi o takie wymagania
 4. Według mnie 801 to już dziadek, od siebie nie polecam
 5. Ta kamera nie nadaje się do jazdy w nocy, ponieważ ma zbyt ciemny obiektyw i w nocy nie rejestruje szczegółów: 2.8 Xiaomi Yi - 1.8 Xiaomi Car DVR
 6. Na domyślnym trybie fotografowania coś nie gra, zdjęcia nie powinny wychodzić z rozmytym tłem. Z drugiej strony gdyby to chociaż były zdjęcia makro, ale i takimi one nie są.
 7. Sprawdzę materiał który mam na karcie i jeśli coś jest to pokażę
 8. Czytałeś, a ja Ci piszę jako użytkownik, że nie ma żadnych problemów Nie wiem czy sportowa ma taką funkcję, ale ja sam w to nie wierzę. Tutaj jest to wymagane, ponieważ (w moim przypadku 32GB) karta pamięci się z czasem zapełni, a sytuacje warte nagrania przytrafiają się rzadko. Ta karta pomieści około 3h nagrania, dalej zaczyna nadpisywać najstarsze fragmenty i tak cały czas. Nie wiem czemu miałoby to służyć w sportowej.
 9. Ale mam jedno pytanie, chce Ci się ciągle ją uruchamiać? Zakup sobie kamerkę samochodową od Xiaomi. Rozpoczyna nagrywanie po włączeniu zapłonu, kończy po wyłączeniu. Zapisuje film w 3min kawałkach, dzięki czemu po zapełnieniu karty nadpisuje najstarsze filmy (usuwa 3 minutowe zapisy) i w ich miejsce wstawia rejestrowany w danej chwili materiał. Mam obydwie i z tą o którą pytasz bym się nie bawił osobiście
 10. No niestety, ja odpowiedzi na swoje pytanie nie otrzymałem, a niby byli tacy pomocni.
 11. Ja cały czas piszę o uruchamianiu się stron internetowych. U mnie na Mi4 cały czas to wygląda dokładnie jak na Mi5 z tego filmu. Ten paseczek u góry trochę poleci, później coś myśli... i po jakimś czasie ładuje dalej stronę.
 12. Bardzo proszę o film porównujący wczytywanie stron na Mi4 oraz Mi5. Mój Mi4 zbyt długo się zastanawia i myślę nad przesiadką Edit: Ok, nie odpowiadajcie. Najwyższy czas zmienić markę, gdyż na powyższym filmie ta sama sytuacja co na moim Mi4 w porównaniu z kumpla LG G4 oraz S6. Może Wam to nie przeszkadza, ale dla mnie jest to stanowczo zbyt wolno.
 13. Trochę kuleje płynność przy obrocie, ale może to poprawią. Ogólnie bardzo ładny obraz no i ta stabilizacja <3 Ja poproszę o test prędkości, abyś nam zademonstrował w ile pokona np. 100m oraz jaką odległość uda Ci się uzyskać przy płynnym przekazie obrazu?
 14. Wieczorem wracam z pracy i liczę na jakiś seans
 15. Posiadam taki oto kask: https://www.google.pl/search?q=hjc+samurai&client=firefox-b&biw=1920&bih=943&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjxp-mPjKbOAhWlJZoKHaBCDmkQ_AUICCgB oraz Xiaomi YI bez żadnych rozszerzeń, po prostu kamerka ze wszystkimi dodatkami z pudełka. Jakie macie pomysły na montaż tej kamerki do kasku, chodzi mi o nagrywanie moich wypraw?
 16. Tyle to ja wiem, ja zadałem Ci pytania do jutrzejszych testów i Twoich relacji, a nie tych bajek wyczytanych w sieci
 17. Pytajcie? więc pytam 1. ile polatasz na jednym ładowaniu? 2. maksymalny zasięg z płynnym przekazywanie obrazu, a nie pokazem slajdów?
 18. Zazdro, jutro filmy? Jak, to ja czekam na surowe próbki
 19. Na YT trochę tego jest i do tego specyfikacja w Googlach. Ogólnie z tego co widzę fajna zabawka, tylko mnie zawsze przy tego typu sprzęcie ciekawi jakość silniczków, czyli to ile na nich polatamy.
 20. Na prawdę ta aplikacja działa tak fajnie? Na pierwszą zmianę w pracy budzę się zwykłym budzikiem 5:45 i jest kiepsko przeważnie. Uważasz, że ta aplikacja mi pomoże?
 21. Wiecie co mnie wkurza w tej kamerze i wysokiej temperaturze? To, że wiele razy wisi sobie na kablu, ponieważ najzwyczajniej odkleiła się od szyby ;( Kilka razy już tak miałem.
 22. Ile polata się na stockowych silniczkach?
×
×
 • Create New...