mery

Mi5 nie działa (brak jakiejkolwiek reakcji)

Recommended Posts

Czyli mam rozumieć, że już jest po telefonie? Napisałem do Micenter. W moim mieście też jest naprawa telefonów, jednakże oni chyba sobie nie poradzą?

42 minuty temu, Immoral napisał:

W moim mieście też jest naprawa telefonów, jednakże oni chyba sobie nie poradzą?

Jeśli masz oddawać do "jakiegoś" serwisu lepiej oddaj do Micenter który się na tym zna, skoro chcesz odzyskać telefon ;)

Dzisiaj próbuję włączyć telefon to miga czerwona dioda, bodajże od baterii. Jak to wygląda z MiCenter wysyłam im kurierem telefon i mniej więcej jaki jest czas oczekiwania naprawy?

Czytałeś ten temat od początku i te dwa zlinkowane wcześniej? Na stronie serwisu masz podany czas 2 do 14 dni.

Czytałem no niby mam taki sam problem, lecz u mnie jak podpinam do laptopa nie rozpoznaje urządzenia, gdy wchodzę w menedżer urządzeń to też nic nie ma...
Pewnie chodzi o sterowniki, lecz nie wiem gdzie je znaleźć? Mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt i pomóc jeżeli oczywiście masz czas. Wczoraj jak podpinałem do laptopa to nic się nie działo, a dzisiaj miga dioda co 2sek czerwona.

Edited by Immoral

Ale na czy naprawa polega? Bo jeżeli na grzebaniu tam w środku telefonu to nie dam rady. Mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt?

@Immoral

Może być tak że fastboot ci zadziała a niego do EDL dostaniesz się komendą fastboot oem edl wpisaną w ADB oczywiście mając podłączony telefon do komputera. 

Miałem podobny przypadek u kogoś, receptą okazało się chyba kilkukrotne refresh i próby flashowania od nowa, za którymś razem poszło.

Problem został rozwiązany, telefon uratowany i wgrany nowy system. Wszystko dzięki użytkownikowi majdan12. Jeszcze raz wielkie dzięki Ci! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.