Jump to content

Immoral

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi 13T

Recent Profile Visitors

842 profile views

Immoral's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. A jak znaleźć tę aplikację?
 2. Cześć, Wczoraj to samo się u mnie wydarzyło, posiadam 13T
 3. Czyli mówisz, że brać? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009341308364.html?wid=1349303&admitad_uid=3c28da2ca1e9fe7acbc9767ffbd5d094&utm_source=admitad&utm_content=878950
 4. Panowie do wydania mam 2tys złotych. Chce kupić telefon i zastanawiam się nad: Mi9 Mi9T PRO Realme X2 PRO OP7T Liczyłem na tego Note 10, lecz cena przesadzona. Pytanie, który model najlepszy i gdzie kupić? Zależy mi najbardziej na aparacie baterii .
 5. To, który telefon jest lepszy w tej cenie?
 6. Witam, macie jakieś fajne motywy związane z klubem Fc Barcelona lub zwierzętami typu: tygrys, wilk?
 7. Problem został rozwiązany, telefon uratowany i wgrany nowy system. Wszystko dzięki użytkownikowi majdan12. Jeszcze raz wielkie dzięki Ci!
 8. Ale jak mam tego fastboota odpalić skoro gdy wciskam power i volume - to nic się nie dzieje. Chyba, że są inne sposoby?
 9. Ale na czy naprawa polega? Bo jeżeli na grzebaniu tam w środku telefonu to nie dam rady. Mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt?
 10. Czytałem no niby mam taki sam problem, lecz u mnie jak podpinam do laptopa nie rozpoznaje urządzenia, gdy wchodzę w menedżer urządzeń to też nic nie ma... Pewnie chodzi o sterowniki, lecz nie wiem gdzie je znaleźć? Mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt i pomóc jeżeli oczywiście masz czas. Wczoraj jak podpinałem do laptopa to nic się nie działo, a dzisiaj miga dioda co 2sek czerwona.
 11. Dzisiaj próbuję włączyć telefon to miga czerwona dioda, bodajże od baterii. Jak to wygląda z MiCenter wysyłam im kurierem telefon i mniej więcej jaki jest czas oczekiwania naprawy?
 12. Czyli mam rozumieć, że już jest po telefonie? Napisałem do Micenter. W moim mieście też jest naprawa telefonów, jednakże oni chyba sobie nie poradzą?
 13. Niestety nie jestem w stu procentach pewien wiem, że plik ważył ok 970 mb https://androidfilehost.com/?fid=745849072291686242
 14. Xiaomi mi5 Pobrałem stąd https://miuipolska.pl/download/ ---> Mi 5 -------> Alternatywny link 1 Ściągnąłem ten plik ważący 0,9 gb, wszedłem w aktualizacje ---> trzy kropki -----> otwórz w pliku zip -----> wybrałem ten plik -----> zresetował się telefon -------> zaczęła się instalacja ------> Telefon się wyłączył i od tamtej pory nic nie mogę zrobić. Może aktualizowałem go na zbyt niskim poziomie baterii, bo było 42%? Podłączam ładowarkę do gniazda to nic się nie dzieje, podpinam do laptopa to nie rozpoznaje urządzenia.
 15. Panowie mam ogromy problem, a mianowicie godzinę temu pobrałem aktualizacje 7.11.2 na mojego mi5. Oczywiście zainstalowałem, jednakże po chwili wyłączył mi się telefon. Od tamtej pory zero reakcji. Nie mogę go włączyć w żaden sposób: power, power + volume -, power + volume +. Gdy podłączam do gniazda również nic się nie dzieje. Do lapka - nie rozpoznaje urządzenia. Telefon mam od dwóch lat i nigdy nie miałem problemu z aktualizacjami..
×
×
 • Create New...