Jump to content

Immoral

Użytkownicy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Immoral

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli mówisz, że brać? https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009341308364.html?wid=1349303&admitad_uid=3c28da2ca1e9fe7acbc9767ffbd5d094&utm_source=admitad&utm_content=878950
 2. Panowie do wydania mam 2tys złotych. Chce kupić telefon i zastanawiam się nad: Mi9 Mi9T PRO Realme X2 PRO OP7T Liczyłem na tego Note 10, lecz cena przesadzona. Pytanie, który model najlepszy i gdzie kupić? Zależy mi najbardziej na aparacie baterii .
 3. To, który telefon jest lepszy w tej cenie?
 4. Immoral

  MIUI 7.11.2

  Wiadomo czy ta pogoda będzie poprawiona czy nie?
 5. Witam, macie jakieś fajne motywy związane z klubem Fc Barcelona lub zwierzętami typu: tygrys, wilk?
 6. Immoral

  MIUI 7.11.2

  A widżet z pogodą Ci działa?
 7. Immoral

  MIUI 7.11.2

  Ok, już mam. A co do pogody to nie wyświetla się.
 8. Immoral

  MIUI 7.11.2

  Nie mogę tego znaleźć
 9. Immoral

  MIUI 7.11.2

  Panowie jeszcze mam takie małe pytania: 1. Dlaczego na tej najnowszej wersji nie wyświetla się pogoda? 2. Jak usunąć ten siwy pasek na górze? 3. Macie, polecacie jakieś fajne motywy na telefon?
 10. Problem został rozwiązany, telefon uratowany i wgrany nowy system. Wszystko dzięki użytkownikowi majdan12. Jeszcze raz wielkie dzięki Ci!
 11. Ale jak mam tego fastboota odpalić skoro gdy wciskam power i volume - to nic się nie dzieje. Chyba, że są inne sposoby?
 12. Ale na czy naprawa polega? Bo jeżeli na grzebaniu tam w środku telefonu to nie dam rady. Mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt?
 13. Czytałem no niby mam taki sam problem, lecz u mnie jak podpinam do laptopa nie rozpoznaje urządzenia, gdy wchodzę w menedżer urządzeń to też nic nie ma... Pewnie chodzi o sterowniki, lecz nie wiem gdzie je znaleźć? Mógłbyś podać do siebie jakiś kontakt i pomóc jeżeli oczywiście masz czas. Wczoraj jak podpinałem do laptopa to nic się nie działo, a dzisiaj miga dioda co 2sek czerwona.
 14. Dzisiaj próbuję włączyć telefon to miga czerwona dioda, bodajże od baterii. Jak to wygląda z MiCenter wysyłam im kurierem telefon i mniej więcej jaki jest czas oczekiwania naprawy?
 15. Czyli mam rozumieć, że już jest po telefonie? Napisałem do Micenter. W moim mieście też jest naprawa telefonów, jednakże oni chyba sobie nie poradzą?
×
×
 • Create New...