Witam, zastanawiam się nad zakupem Redmi 3. Poczytałem o Dual Sim standby, i mam pewną wątpliwość. Czy przeglądając internet na sim 1 będzie można się do mnie dodzwonić na sim2? Czy oglądając film na youtube lub słuchając myzyki np. na Spotify z sim1 będzie można dodzwonić się na sim2? Możliwość zastąpienia dwóch telefonów jednym jest dla mnie ważne (służbowy i prywatny) stąd proszę o podzielenie się doświadczeniami w tym temacie osób, które używają dwóch kart, czy zauważyliście jakieś problemy z tym ?