Jump to content

rob_ert

Użytkownicy
 • Posts

  89
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rob_ert's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Year In Rare
 • One Month Later Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

13

Reputation

 1. @Tal u mnie Mi 10 Pro normalnie z polskiego, nie zmieniałem regionu.
 2. @bish3 u mnie na Mi 10 Pro V12.5.1.0.RJAEUXM "suwak" tzn kontrola sterowania audioteka.pl i YT Music (z moją biblioteką) jest na ekranie blokady. YT nie ma bo nie mam wykupionego pakietu i normalnie przerywa po wygaszeniu, YT Music pewnie jest tak samo, ale sprawdzę na wszelki wypadek i jeżeli będzie inaczej to napiszę.
 3. Mi 10 Pro V12.5.1.0.RJAEUXM no i w końcu przyszło chya jakieś 2 dni temu via OTA. Potestuję to cuś napiszę. Jak na razie to ładny
 4. Mi 10 Pro V12.2.7.0.RJAEUXM no i w końcu przyszło OTA miałem V12.2.1.0.RJAEUXM(Rolled back) zaraz sprawdzę czy na żony tel. z V12.0.5.0.QJAEUXM też wskoczyło.
 5. @Bar.Tek cicho siedzisz i nic nie mówisz, a to może być idealne dla etui. Czy jest za małe przy obu wymiarach (X,Y)? Jeżeli ~2mm total to by dało po ~1mm z każdego boku i może w końcu coś co będzie grało z etui. To jest takie normalne szkło hartowane, bo w opisie jest 7H? Czy używasz z jakimś etui? Pytam bo chyba wcześniej nie miałeś, a w opisie aukcji: *Nie zalecamy łączenia tego szkła z pokrowcami
 6. @agresywneklapki niestety ciężko znaleźć dobre szkło do zakrzywionego ekranu tak żeby jeszcze grało z etui, tzn. żeby etui nie podważało. Twoja folia z aliexpress wygląda na podobną lub taką samą jaką ostatnio przykleiłem: https://allegro.pl/oferta/hydrogel-folia-na-ekran-xiaomi-mi-10-mi-10-pro-10215575584? wady i zalety opisałem wyżej. Przy braku szkła, polecam. @rejstracje to wygląda na podobne to tej folii, którą miałem, polymer nano, hybrydowe szkło, flexible glass, jakby to nie nazwał, po porostu grubsza folia: https://allegro.pl/oferta/ochrona-na-caly-ekran-do-xiaomi-mi-10-9687026608 kolega @Bar.Tek i ja opisaliśmy wyżej wady i zalety. Kolega polecał, ja nie bardzo, z uwagi na za duży rozmiar. Etui podważało i folia odchodziła. Jeżeli nosisz tel. bez etui to pewnie będzie ok. Ew z Twojego linku jest ciut mniejsza.
 7. @Bar.Tek faktycznie, a ja już myślałem, że już będzie i mało tego jednak update też nie dla Polski: The V12.2.6.0.RJAEUXM is not released to {United Kingdom,France,Poland,Spain,Germany} ki diabeł? Co tam jest takiego, lub jakie są u nas obostrzenia, że nie dają dla pl?
 8. Mi 10 Pro – EEA Stable V12.2.6.0.RJAEUXM Update at 2021-04-16 17:06:23 https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/cmi/ wygląda, że tym razem będzie też i dla naszego regionu, nie znalazłem info o wyłączeniach Polski. Ktoś już dostał OTA? mam w domu 2 Mi 10 Pro: V12.2.1.0.RJAEUXM(Rolled back) V12.0.5.0.QJAEUXM ciekawe który wcześniej dostanie.
 9. jednak szkło to jest szkło, wczoraj przyklejałem synowi na Huawei P20 Pro. Ale to jest zaleta płaskiego ekranu. Wieczorem wypróbuję: https://allegro.pl/oferta/hydrogel-folia-na-ekran-xiaomi-mi-10-mi-10-pro-10215575584? ew jeżeli będzie nieciekawe to może 2gi raz podejdę do wynalazku polecanego przez kolegę @Bar.Tek, mam ją cały czas na ekranie, faktycznie się nie niszczy, nie rysuje się jak oryginalna folia, ale jest lekko za duża do oryginalnego etui i u mnie z lewej strony odchodzi: https://allegro.pl/oferta/ochrona-na-caly-ekran-do-xiaomi-mi-10-9687026608? -- przykleiłem właśnie hydrożel (to taka folia): https://allegro.pl/oferta/hydrogel-folia-na-ekran-xiaomi-mi-10-mi-10-pro-10215575584? przyłożyłem przed naklejeniem i szczerze sądziłem, że będzie za duże, szczególnie na długość wydawało mi się, że wchodzi na ramkę, i że nie dam rady przykleić. A tu udało się, spasowali normalnie co do milimetra. Przyklejać trzeba wg mnie bez etui na tel. Przykleja się bardzo łatwo, bo jest jest pasek klejący na środku i można bardzo łatwo ustawić. Bez problemu za pierwszym razem weszło idealnie, a można odklejać jeżeli komuś się nie uda. Potem odklejamy dolną, krótszą folię, wypychamy pęcherze. Następnie górną dłuższą i też wypichamy pęcherze. Mocno dociskamy na zaokrąglonych brzegach. Ściągamy delikatnie górną folię i zalecają żeby nie wsadzać do etui przez pond 20min, tak też zrobiłem. Byłem pewny, że po włożeniu do etui będzie zonk, i był ale mały kawałeczek w rogu mi podważyło, docisnąłem i po problemie, nie ma śladu. Dla przypomnienia mam oryginalne etui z zestawu. Cały efekt po przyklejeniu - nie miałem nigdy tylu bąbli. W dolnej części pomimo dokładnego wyczyszczenia są, w górnej brak. Może tak mi się trafiło. Zobaczymy czy zniknął Hydrożel to taka dosyć miękka folia. Czuć to wyraźnie. Palec dosyć dobrze się ślizga, ale nie ma porównania do szkła. Ponoszę trochę, zobaczę czy nie odłazi, jak się rysuje. Wydaje mi się, że ten polymer jest grubszy i mocniejszy, no i muszę powiedzieć, że się nie rysował. Zobaczymy jak ten hydorgel. PS. może ktoś znalazł jakieś dobre i pasujące szkło do Mi 10 Pro? -- Bąble zniknęły, została mała kreska w miejscu połączenia węższego paska z szerszym. Nie razi mocno, ledwo ją widać. Rozmiar jest naprawdę dopasowany tip top, ma maxa, nie do wiary, że udało mi się to wpasować. Nawet dodam, że łatwo się przykleja. Szkło to to nie jest, obsługa palcem też bardziej tępa. Ale jak na razie polecam. Nakleję jeszcze na tel. żony może lepiej wyjdzie - chodzi o tą kreskę.
 10. mam to samo co jakiś czas na MI 10 Pro MIUI-V12.2.1.0.RJAEUXM Gdyby nie słuchawki BT to czasami bym nie mógł odebrać połączenia - może właśnie to i inne błędy spowodowały wycofanie tej wersji. Połączenie konferencyjne u mnie działają ok.
 11. Dzięki, za info. wygląda na to, że 2 ostatnie oficjalne EU dla Mi 10 Pro nie zostały wydane dla Polski :0 The V12.2.4.0.RJAEUXM is not released to {Greece, United Kingdom, France, Poland, Spain & Germany} The V12.2.5.0.RJAEUXM is not released to {United Kingdom, France, Poland, Spain & Germany} o dodatkowo 2 poprzedzające zostały wycofane: V12.2.3.0.RJAEUXM(Rolled back) V12.2.1.0.RJAEUXM(Rolled back) czyli oficjalny dla Mi 10 Pro: V12.0.5.0.QJAEUXM chyba, że ktoś jak ja zaktualizował przed wycofaniem do jednej z wycofanych wersji albo wgrał samodzielnie lub zmienił region żeby zaktualizować.
 12. a mieliście tak na MI 10 Pro MUI-V12.2.1.0: a przy próbie pobrania całego pakietu: aktualizowałem zawsze przez OTA.
 13. https://www.xiaomigeek.com/adb-fastboot-commands.html fastboot oem device-info fastboot oem unlock fastboot oem lock
 14. ooo, to może Mi True Wireless Earbuds Basic 2 też nie będą złe do rozmów. Kupiłem żonie raczej do słuchania muzyki, ale jeszcze nie przetestowała więc nic nie mogę powiedzieć.
 15. Podejrzewam, że w większości pchełek będzie taki sam problem z mikrofonami, ale Wasze to są tzw końcówki do szczoteczki do mycia zębów i samo umieszczenie mic powinno poprawić działanie. Tego typu nie testowałem. Ogólnie producenci skupiają się na odbiorze dźwięku, tak jakby większość tylko słuchała muzyki. Jabra Motion była świetna pod wzgl. wycinania wszystkiego co dookoła, młot udarowy, pociąg, sztorm, wycinała perfekcyjnie po 2giej stornie mój głos był czysty, moi rozmówcy nie wierzyli, że k. mnie może być jakiś hałas. Robiłem testy ze szwagrem i nagrywałem co jest po mojej stronie, a on nagrywał co u niego słychać. Jabra miała chyba 2 czy 3 mikrofony na pałąku. Mpow Flame Solo na po 1 mikrofonie na słuchawce, dźwięk jest przekazywany dobrze, szwagier określił, że może nawet i lepiej niż Jabra, ale też nie robiłem testu w jakichś trudnych warunkach. Szkoda, że wycofali/nie ma w ofercie Mpow Flame Pro, one mają po 2 mikrofony na słuchawkę i pomimo tego, że są prawie 3x droższe to pewnie bym je właśnie kupił gdybym miał wybór. Może jeszcze się pojawią, nabędę drogą kupna i podzielę się wrażeniami. Podobno te są niezłe, opinie z testów w necie i na YT są bardzo dobre: https://www.tronsmart.com/products/tronsmart-apollo-bold-truewireless-stereo-plus-hybrid-anc-earbuds Gdybym nie znalazł tzw zausznych to bym pewnie kupił.
×
×
 • Create New...