galakty
Użytkownicy-
Postów
6 203 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
55
Treść opublikowana przez galakty
-
Tylko Apple przygotował słuchawki specjalnie pod tę okazję, jakkolwiek komicznie im to nie wyszło, to zrobili, A czy Xiaomi wraz z usunięciem jacka wydało słuchawki pod ten model? Na czym mam słuchać? Nie mają do własnego sprzętu słuchawek?
-
Na dobrym sprzęcie i sofcie powinno być zawsze 30, nawet w piwnicy Ale spróbuj nagrać 5 centymetrów od telewizora / monitora z białym tłem.
-
Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable
galakty odpowiedział(a) na Lokator temat w Dyskusja ogólna
Włącz sobie pokazywanie użycia procesora to zobaczysz, że mniejsze rdzenie tracą taktowanie a duże jadą na maxa. Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć inaczej... Działa i tyle. -
Ale mi się Mi6 podoba.
-
Po padających płytach na deszczu w Mi5 coś musieli z tym zrobić. To się nazywa obrócenie porażki w sukces.
-
Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable
galakty odpowiedział(a) na Lokator temat w Dyskusja ogólna
?? Przecież od początku to działa. A skąd wiesz jakie rdzenie się wyłączają? Z cpu-z? Telefon jest chłodniejszy + bateria dłużej trzyma, więc działa. A kiedy co się wyłącza to mnie nie obchodzi. -
Do tego beznadziejny aparat, czyli się nie da. Ale dobra, wiesz swoje szkoda mi czasu.
- 6 239 odpowiedzi
-
Za 2 lata to nic nie będzie miało jacka
-
Zobaczymy po roku ilość postów + pobrań na naszym forum. Pamiętaj o tym.
-
Pewnie przy Mi 10 zrobią specjalną wersję "60 fps Edition, finnaly we did it!"
-
Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable
galakty odpowiedział(a) na Lokator temat w Dyskusja ogólna
Natywny governor snapdragona, wyłącza rdzenie, które nie są potrzebne. Czyli np. zamiast chodzić: - 4 słabe + 2 mocne Chodzą: - 0 słabych + 2 mocne. O ile wydłuża? Serio? 30%... Nie wiem kto to liczy... Wydłuża i tyle. -
A ja mam na kablu, bo jakość dźwięku i wszechstronność jest dla mnie najważniejsza. Mam jeden zestaw do wszystkiego, za który dałem duże pieniądze. Nie podłącze pod telefon = nie kupię go, dopóki konkurencja będzie miała jacka. Jeśli żaden telefon nie będzie miał jacka, wtedy kupię inne słuchawki. Apple niech sobie robi co chce i doi klientów, Xiaomi na takie kroki nie stać. Jeszcze większą głupotą jest brak słuchawek Xiaomi do tego telefonu, no bo stare pistony podłączymy przez przejściówkę? Serio? Nie ma na USB-C? Parodia
-
Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable
galakty odpowiedział(a) na Lokator temat w Dyskusja ogólna
Stable =/= stabilny soft. Ja mam siódemkę od 3 wydania i błędów nie zauważyłem, natomiast bateria dłużej trzyma ze względu na Mpdecision. -
Ile masz fps w domu w 1080p oraz 4K, jak poniżej 30 fps to już mi wystarczy
-
Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable
galakty odpowiedział(a) na Lokator temat w Dyskusja ogólna
Ale wiesz, że DEVa nie musisz aktualizować co tydzień? Na stabilnej jak macie jakiś błąd, to czekacie tygodniami. Ja DEV aktualizuję co miesiąc-dwa, nie co tydzień i jest idealnie. A jak zdarzy się błąd, to cofam albo czekam na kolejną wersję. Co kto lubi... -
Znajdź mi flagowca, który trzyma na baterii kilka dni bez ładowania i z ostrym użytkowaniem. Jest? Nie ma. A dlaczego? Bo wtedy budżetowce by się nie sprzedawały. Dlatego masz podział bateria / wydajność.
- 6 239 odpowiedzi
-
A to już nie ma?
- 6 239 odpowiedzi
-
We flagowcu nie liczy się, żeby bateria trzymała długo, ma wystarczyć na jeden dzień i koniec. To nie jest minus. Albo potrzebujesz wydajności, albo baterii.
- 6 239 odpowiedzi
-
Xiaomi Stable dla Mi4c - temat tylko dla użytkowników stable
galakty odpowiedział(a) na Lokator temat w Dyskusja ogólna
Zastanawia mnie czemu używacie Stable. Lubicie czekać długo na poprawki? -
Mi5 ma jeszcze OiS, które jakkolwiek nie działa, to jednak jest.
- 6 239 odpowiedzi
-
Jezu... Napisałem, że jest zły? Tak? NIE. Napisałem, że OP3T jest LEPSZYM wyborem. I tylko tyle. Zacznij czytać uważnie, ze zrozumieniem. Nie jestem hejterem marki, tylko doradzam z sercem, nie będę jak głupi polecał gorszego telefonu... Ja nagrywam często, ale dzięki za troskę.
-
Masz nadzieję, że Mi6 nagle odbije w górę pod każdym względem? Szkoda, że do tej pory żaden telefon tego nie zrobił... OP3T jest już sprawdzony, pewny, działa szybko, ma super aparat. Mi6 może po 3 msc wyjść, że padnie płyta główna jak w Mi5. Ludzie nakupowali, a potem co tydzień temat "Wyciągam z kieszeni a tam czarny ekran". Ale jak ktoś lubi ryzyko, to niech kupuje. Ja nie polecę w ciemno. OP3T mogę, bo opinie są od dawna.
