-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
dwa miesiące? premiera 15tek o ile pamiętam ma być w połowie października ... chyba że coś przesunęli? 🙃 no czekamy powoli ... mam nadzieję że nie przesądza z tymi ostrzeżeniami - bo w praktyce może to być bardziej irytujące niż przydatne ... w ogóle do tego czegoś to powinien gdzieś być przełącznik - tak chce być przypominany - nie - odczepcie się ode mnie 🙃 no i część funkcjonalności jak zwykle tylko na ich rodzimym rynku - no ale może da się bez tego obejść 🙃 te funkcje AI mogą być ciekawe choć mnie osobiście raczej nie martwi rozwój / funkcjonalność tej sztucznej inteligencji ... bardziej niepokojący jest regres tej naturalnej ... ps. fajne info odnośnie hyper2 - czekamy na więcej panie Kacprze 👍
-
oficjalne info od Xiaomi ...
-
Certyfikacja Xiaomi 15 ujawnia moc jego ładowania
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
oby w pro dali te 80 ... w ogóle to i tak marketing 🙃 teraz niby jest 50 ale zbliżone wartości są tylko przy bardzo niskim poziomie baterii ... normalnie ładuje się tak gdzieś z mocą 35 watów ... patrząc po wskazaniach accubatery ... ciekawe jaka będzie realna szybkość ładowania przy standardzie 80 ... możliwe że w końcu dobije do 50 🙃 -
odpalam u siebie na chrome - coś takiego wbija jak w załączniku ... dziwne ... pierwszy raz coś takiego widzę ... poczyszcze cache chroma jeszcze i zobaczę co będzie ... update - wywaliłem wszystko z chroma i pomogło ... sprawdziłem przed tym na kompie i było ok 🙃
-
jak wchodzi się do działu poco / redmi to uruchamia się coś takiego ... https://photricity.com/flw/ajax/
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
kiedyś ktoś tu pisał na forum o jakichś kombinacjach z podmianą pobranej paczki przez updater ... można poszukać tu na forum przez wyszukiwarkę ... czy to sprawdzi się w tym przypadku - nie wiem ... nie bawiłem się w takie akcje 🙃 są też o tym tematy w necie - pierwszy z brzegu ... https://xdaforums.com/t/install-xiaomi-eu-in-id-roms-instead-of-global-without-unlocking-bootloader.4356497/- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaomi 14 Ultra - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.23.0.UNACNXM - Android 14
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
(System) Added support for Bluetooth aptX Lossless encoder optimize call experience Merge the September 2024 security patch to enhance system security -
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
wedle mojej wiedzy nie ... jak masz globalna wersję fona to po unlocku i instalacji indonesia przez miflash mógłbyś od razu z tą procedura zrobić znowu locka ... i mieć niejako stan wyjściowy tyle że z innym romem ... na fonie z chińskiej dystrybucji już nie mógłbyś znowu zrobić locka na tym systemie - tzn. mógłbyś ale nie polecam ...- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
to robisz już przy wrzucaniu systemu ... zaznaczasz opcje zapisu + lock ... soft nazywa się miflash ...
-
czyli jakaś aktualizacja Ci się ściągła? do tych usług Googla? i rozwaliła tego fixa? pisałeś chyba że nic sam nie kombinowales a o ile pamiętam te usługi chyba nie są aktualizowane przez sklep Play? chyba że się mylę?
-
tam masz na dole ... choć nie wiem czy Ci to pomoże ... spróbować i tak warto ... ps. nie męczysz się z tą czcionką?
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
jak bedzie wiecej info w temacie prosze dac znac ... temat dla nas w sumie bardzo istotny ... jak bedzie problem z unlockiem na nowych 15tkach to powaznie sie zastanowie czy brac chinczyka ... po cichu licze ze ta platna metoda unlocka nadal bedzie dzialac ... no ale nie mamy jeszcze hyper 2ki no i czekamy na to co tam ustala w tych nowych zasadach ... 🙃- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
jak nie masz rota to w ostatecznosci mozesz zrobic przywrocenie systemu do ustawien fabrycznych ... oczywiscie po wczesniejszym backupie danych ... a jak to nie pomoze to zostanie pewnie czyste postawienie systemu ... tez korzystam z tych fixow i nigdy nie mialem takiego problemu ... platnosci caly czas dzialaja na tym najnowszym ...
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
no jak to zrobią to umarł w butach ... też mam nadzieję że to fake ... jak ktoś ma więcej info w temacie to proszę zapodac ... ps. gdzieś widziałem też info że podobno płatne metody unlocka już nie działają też na chińskich wersjach ... chodzi tu w szczególności o serie 14 ...- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.9.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
tam możesz spróbować jeszcze z mirrorów ... ale jak pamiętam kiedyś też byly problemy ... z sourceforge to trzeba ostatnio trafić w jakiś przedział czasowy żeby szło jako tako 🙃 choć też przyznam że dawno już nie pobieralem tam romu - na razie nie ma nic nowego na mój sprzęt ... czy zmieniło się na lepsze (ale z tego co piszesz - raczej nie ...) to wątpliwa sprawa ... -
no cenowo tak jak przypuszczałem ... kupując w Chinach z dystrybucji sklepowej spokojnie możemy doliczyć do tych cen jakieś 100-150 dolarów ... możliwe że przymierze się do 15 pro - może nie od razu na premierę ale w listopadzie ... do tego dojdzie zakup ładowarki bezprzewodowej 80 Wat ... tak na zakup myślę odłożyć jakieś 4 tysiaki ... może max 4.5 ... a jeszcze dojdzie przecież koszt unlocka ... to zakup zamknie się myślę max w 5 tysiącach ... w ogóle ciekawe czy da się go zrobić podobna metoda jaka 14tki ... bo coś ostatnio się mówi że wraz z premierą hyperos 2ki może być z tym juz poważny problem - a możliwe że w ogóle się nie da ... tak w chińczykach jak i w globalach ... w każdym razie czekamy na premierę tak hyperos2 jak i serii 15 no i oficjalna specyfikację ... 🙃
-
Patent ujawnia wygląd potrójnie składanego smartfonu Xiaomi
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
no ten składak huaweja to chyba ma spore wzięcie ... choć i cenowo solidnie przywalili 🙃 jak widać Xiaomi też o tym pomyślało ... czekamy na premierę ... -
a tak przy okazji tego tematu ... znalazłem jakiś wątek na rededicie - czytając co typ napisał i patrząc na załączone foty to wygląda na to samo co opisałeś / udokumentowales ... https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/hyeegl/camera_of_xiaomi_note_10_blurry_outside_of_center/
-
ta idącą w górę ilość mpx to z jednej strony marketing - bo "świadomy inaczej" klient mając do wyboru fona z 50 mpx a obok dwa inne - jeden ze 100 a drugi 200 - chyci się tego 200 i będzie święcie przekonany że zrobił dobry deal ... do tego zawsze można "zapodac szpan" na dzielnicy - gdzie będziemy przodować w klasyfikacji podwórkowej 🙃 a tak na serio - podstawa to rozmiar matrycy / pikseli + optyka + software ... i dopiero ta kombinacja robi robotę ... te dodatkowe mpx na pewno przydadzą się przy tzw. zoomie cyfrowym - przy jego większych wartościach zyskamy trochę na jakości ... i tak będzie podła ale zawsze troszkę mniej podła 🙃 a to co pisał załogant xaaanx to ciekawe ... ja bym jeszcze sprawdził na kompie jak to wygląda - otworzył fotkę np. irfanview ... tu Krzysiek miał czy jeszcze ma 13 pro to może to sprawdzić u siebie ... ten problem zakładam że występuje tylko przy robieniu fotek z tzw. pełna rozdzielczością aparatu? czyli w trybie pro - bo zwykły tryb nie używa az takiej ilości ... tam jest chyba jakieś składanie finalnego obrazu poprzez interpolację ... tak pisze z pamięci ... bo kiedyś o tym czytałem jak miałem jeszcze mi 11 który miał ta maks wartość bodajże 105 mpx ale zdjęcia w normalnym trybie były robione z niższą wartością (chyba 1:4) a ta pełną wartość to tylko ręcznie po wybraniu odpowiedniego trybu w tzw. sekcji "pro" ... jeśli coś poniedziałek to sorki 🙃 ja stary już i zużyty i łeb nie ten ... a i biedy na tym łbie za dużo ... 🙃 przy okazji przypomnę sobie temat z tymi fotkami ... w 14 też chyba jest podobna zasada bo tryb 50 mpx jest też tylko do wyboru w trybie pro a zwykle zdjęcia są robione z niższym przelicznikiem mpx ...
-
a to nie tu się ustawia?
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
zawsze można się dogadać z micenter ... tam chyba nawet mają zniżkę dla forumowiczów ... teraz ogólnie ceny poszły w górę ... ja zdejmowałem niecały rok temu to płaciłem u Turka / Hindusa (niepotrzebne skreślić) chyba 50 dolarów ... a teraz chyba już 100wa na liczniku 🙃 jest sporo w temacie unlockow tam przy dyskusji o 14tkach - też osobny wątek założony- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Nie synchronizuje się rejestr połączeń z chmurą xiaomi
Master odpowiedział(a) na mcichy10 temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
u mnie jest dalej problem ... te same komunikaty - ale jako ciekawostka - pojawiła się informacja o zajętym miejscu - jak widać wolnego nie brakuje ... a jeszcze całkiem niedawno przy dyktafonie był komunikat o jego braku 🙃 zobaczymy jak temat się rozwinie ... no i coś idzie ku lepszemu ... 🙃 update - temat załatwiony 🙃 -
to może przez jakieś komendy adb ... o ile są - prawdę mówiąc to nawet nie wiem 🙃 w razie czego możesz wrzucić twrp - o ile jest na Twój model - to robisz też z poziomu kompa komendą fastboot ... tu są poradniki jak to wrzucać ps. repozytorium obrazów twrp masz tutaj https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/
-
Xiaomi Power Bank o pojemności 10000 mAh i łącznej mocy 165 W
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
true ... dla nowych 14tek a i niedługo 15tek .. w szczególności pro i ultr - jak znalazł - jak komuś to się przydaje nie marudzić tylko kupować 🙃
