-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
Xiaomi 15/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
a kto to wie ... 🙃 podejrzewam że podobnie lub niewiele więcej niż 14 na premierę ... a premiera globalna - czyl gdzieś za 2 miesiące najwcześniej ... maks trzy ... -
Xiaomi 14 Pro - HyperOS 2 by Xiaomi.eu - OS2.0.7.0.VNBCNXM - Android 15
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
szybko wyszła kolejna wersja ... zaraz pobieram o ile sourceforge nie przymuli ... 🙃 idzie całkiem szybko ... aż jestem pod wrażeniem ... może te problemy z transferami już ogarnięte ... system wrzucony - poprawki zabezpieczeń te same co na buildzie 6 - na razie wszystko bezproblemowo ... -
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
przez pliki faktycznie poszło ... przez tego SAIa wrzucałem poprzednio i było ok - no ale załatwione 🙃 ps. jak wrzucam update np. do adguarda to aktualizuje się bez problemu ... na razie tylko taka ciekawostka wyszła z tym modułem inject ... -
bez problemu ... wrzucasz miflashem - telefon musi być odpalony w trybie fastboot - rom oczywiście też w wersji fastboot (bo są jeszcze typu recovery ...) tam na dole zaznaczasz flash with lock i jedziesz ... jak byś miał komunikat o błędzie w miflash tam jak pamiętam coś ze sterownikami to trzeba w katalogu miflash założyć pusty katalog o nazwie LOG - o ile pamiętam ... dawno tym się nie bawiłem 🙃
-
Kolega mnie uprzedzil troche bo wlasnie szukalem Ci linków ... tu masz takie skondensowane info odnosnie tych roznych wersji ... mozesz wrzucic globala lub wersje na europe - tez wlasnie Tajwan lub Indonezje jak chcesz miec dialera z nagrywaniem rozmow ... https://new.c.mi.com/pl/post/63161 a tu masz romy do pobrania https://miuirom.org/phones/xiaomi-12
-
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
u mnie przy próbie aktualizacji modułu inject na HOS2 wywala takie coś ... na HOS1 wskakiwalo bez problemu ... 🙃 -
Nie działa czytnik linii papilarnych
Master odpowiedział(a) na Dw aid pytanie w HyperOS - korzystanie
uderz do @Acid to spec od spraw serwisowych ... może co doradzi ... -
Xiaomi 15/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
wątpię że tam Ci zrobią ... pytałem się gościa od nich ponad tydzień temu jak wygląda sytuacja i na razie nie zamawiałem jeszcze fona ... czekam jak się rozwinie sytuacja ... -
Xiaomi 14 pro aktualizacja systemu z CH na PL
Master odpowiedział(a) na Marcin Slom temat w Modyfikacje techniczne
no widocznie mają trochę odblokowanych telefonów w sprzedaży ... gdzieś czytałem że w tej chwili już jest problem z unlockiem płatnymi metodami ... nie tylko dla 15tek ale właśnie dla 14tek ... a tam wcześniej robili unlocki i wrzucali romy Xiaomi eu ... stąd coś na magazynie jeszcze jest 🙃 -
Xiaomi 14 pro aktualizacja systemu z CH na PL
Master odpowiedział(a) na Marcin Slom temat w Modyfikacje techniczne
14 pro jest tylko w wersji z romem CN ... teraz podobno nawet płatna metoda jest problem ze zrobieniem na nim unlocka ... ot to nasze Xiaomi ... same biedy z nimi a pożytku mało 🙃 -
Xiaomi 14 pro aktualizacja systemu z CH na PL
Master odpowiedział(a) na Marcin Slom temat w Modyfikacje techniczne
a proszę bardzo ... https://tradingshenzhen.com/en/content/add-more-languages-to-android-smartphones-tutorials klawiatura też będzie po naszemu ... -
napisz do @Acid to specjalista od spraw serwisowych ... może widzial już podobny problem ...
-
POCO F6 / Redmi Turbo 3 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no ... z tym unlockiem zamieszali juz konkretnie ... ja jeszcze nie zamowilem 15 pro ... a mialem juz to zrobic ponad tydzien temu ... ciekawe czy dadza rade porobic unlocki tam od razu w sklepie - na razie pisza ze czekaja na romy xiaomi eu - jak beda juz do 15tek to wtedy zobacze co tam pisza w komentarzach / pytaniach ... ogolnie warto przejsc na xiaomi eu - i wyjsc z ciemnej globalowej strony mocy - jak to slusznie zauwazyles ta apka co piszesz to polecal ja tez chyba ostatnio @kris68 a do AOD to nie wiem czy nie ma tez jakichs apek - sam sie w to nie bawilem to trudno cos polecic ale kto szuka ten znajduje ... -
Google Pay - problem z podwójną autoryzacją
Master odpowiedział(a) na Paweł K temat w Dyskusja ogólna
no ja brałem w weekenda fajki na zbliżeniowe Googla i jakoś nie pamiętam żeby coś dziwnego było ... może to teraz coś weszło przy okazji nowego update bo był teraz jakoś świeży ... -
Google Pay - problem z podwójną autoryzacją
Master odpowiedział(a) na Paweł K temat w Dyskusja ogólna
jak google miesza w zasadach autoryzacji nic się na to nie poradzi ... albo się przyzwyczaić albo przejść np na blika zbliżeniowego 🙃 już różne cuda były z tym google wallet ... mi brakuje ustawienia limitu dla potwierdzen - często aktualizują ostatnio ten portfel może w końcu coś dojdzie w ustawieniach ... i niech każdy sobie ustawi jak chce 🙃 ale widocznie komuś to przeszkadza ... tam takie problemy to w sumie i tak dobrze że tylko takie są - jak znowu wsadza swoje paluchy w nasze xiaomieu-owe fingerprinty i zrobią permanentnego bana to wcale nie będziemy mieć płatności Googla 🙃 -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
ten fix dotyczy tylko usług Googla - czyli jak masz płatności zbliżeniowe np przez blika w apce bankowej to nie będzie rzutować ... chyba że apka bankowa też korzysta z Googla - to inna sprawa wtedy ... u mnie na iPKO zbliżeniowe bez Googla działają bez problemu -
Xiaomi 14T/Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no ale możesz wykupić subskrypcję pobrać rom i z niej zrezygnować .... jak za dwa czy trzy miesiące będzie nowa wersja to sobie ja wznawiasz - pobierasz - i znowu rezygnujesz - nie musisz wcale płacić co miesiąc ... -
prawdopodobnie to jest to co w załączeniu ... o ile to ta sama opcja która była w hyper 1ce
-
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
ten drugi zrzut - z tym ładowaniem to o ile mnie pamięć nie myli takie coś było już poprzednio tyle że dotyczyło to ograniczenia przy android auto i ladowania w samochodzie ... tam chyba też było właśnie do maks 80 procent ... mogę się mylić ale tak mi się przypomniało coś ... -
POCO F6 Pro / Redmi K70/K70 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
romy Xiaomi eu mają nagrywanie wbudowane w dialer - tak więc tu no problem ... z tym odblokowaniem to teraz różnie bywa ... ja już sam nie ogarniam jak to wygląda ... zobacz może co piszą ludzie w tutorialach - tam jest osobny wątek co do unlocka - też można wysłać pytanie na priva zawsze 🙃 -
Problem z ładowaniem Xiaomi mi9 lite
Master odpowiedział(a) na polski człowiek temat w Problemy techniczne
może to problem sprzętowy na płycie głównej? od ładowania są specjalne układy ... jeśli to padło to żadne wymiany baterii / złącza / kabli / ładowarek nic nie dadzą ... -
Xiaomi 12/12X/12 Lite - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
uderz do @Acid to fachowiec od takich spraw - najlepiej i najszybciej doradzi ... -
Xiaomi 14 - HyperOS 2 by Xiaomi.eu - OS2.0.6.0.VNCCNXM - Android 15
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
no tak to wygląda jak w załączeniu ... początkowo myślałem że jest jakiś reupload ... no ale chyba nie 🙃 -
Xiaomi 14 Ultra - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
podłącze się pod załoganta powyżej - też miałem o tym wspomnieć przy okazji jakiegoś posta - faktycznie telefon działa jakby płynniej - trudno to opisać trochę ale fajne wrażenie w używaniu ... ja bym to określił może jako "silky smooth" jak to kiedyś zwykł mawiać Zohan fryzjer 🙃 te ikonki to początkowo faktycznie bieda choć da się z tym żyć i to ogarnąć ... ja musiałem u siebie zmniejszyć czcionkę jednego widgetu żeby dwa obok siebie można było zapodac ... ogólnie póki co bardzo pozytywne wrażenia z używania fona na 2ce ... ogólnie trochę większe zajęcie ram jest ale to w sumie żaden problem ...
