-
Postów
3 995 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
ja też ... wrzucone do katalogu z plikami ADB - jak widać w załączeniu - śmiga elegancko ps. jeśli na dysku C masz też wrzucone pliki ADB to powinno zaskoczyć ... ja wolę to trzymać w katalogu żeby śmietnika bezpośrednio na C nie robić 🙃 -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
tu masz link do Windowsa - to plik exe ... czyli pewnie to samo co ja mam ... tylko jakieś inne wydanie - wrzucę to w dzień i sprawdzę czy działa ... https://github.com/Universal-Debloater-Alliance/universal-android-debloater-next-generation/releases/download/v1.1.2/uad-ng-windows.exe -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
a to masz tutaj ... nie widziałem tej wersji - ściągnę w dzień i sprawdzę jak to wygląda ... https://github.com/Universal-Debloater-Alliance/universal-android-debloater-next-generation -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
nie ... tylko musisz to zainstalować / czy tam rozpakować ... żeby te pliki adb były w katalogu na dysku C ... i tam dorzucić ten programik do debloat ... i to wszystko - powinien się uruchomić wtedy ... tam masz zrzut ekranu przecież ... te same pliki są co u mnie na zdjęciu ... -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no on się domyślnie tam instaluje ... jakby chciał gdzie indziej to daj mu żeby na C i katalog ADB ... ja to dawno już wrzucałem ... nie pamiętam szczegółów ... pliki jakie tam będą to widać na zdjęciu co wrzuciłem - no i tam dorzucić ten programik UAD ... u mnie na zdjęciu widać go na końcu listy plików ... -
Xiaomi 14 - jaka wersja OS ma nagrywanie rozmów ?
Master odpowiedział(a) na Dmytro Bojko temat w Dyskusja ogólna
tam o którejs godzinie trzeba to kliknąć o zgodę ... chyba na nasz czas to 1800 ... ale z pamięci pisze ... i trzeba codziennie próbować aż zaskoczy albo zrobić jak pisałem ... czyli mieć w drugiej zakładce otwarte opcje programisty i OEM unlock - i jak tylko będzie odrzucenie w community przelaczyc się na tą drugą zakładkę i spróbować powiązać telefon z kontem ... może się uda ... raz jeszcze polecam dział tutoriale i temat o odblokowaniu ....przygód co nie miara ... od spektakularnych sukcesów po dramatyczne porażki ... świetna lektura ma ... ja zrobiłem unlock płatnie i machnąłem na to ręką ... szkoda czasu i nerwów ... 🙃 -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
sądziłem że to masz ... https://www.xda-developers.com/install-adb-windows-macos-linux/ to utworzy katalog na dysku C o nazwie ADB i tam trzeba wrzucić ten programik universal Android debloater ... -
Xiaomi 14 - jaka wersja OS ma nagrywanie rozmów ?
Master odpowiedział(a) na Dmytro Bojko temat w Dyskusja ogólna
jak interesuje Cię temat unlocka to polecam zajrzeć do działu tutoriale - tam jest cały temat o tym i są opisane przygody z tym związane ... też różne porady ... niektórym się udaje niektórym nie ... ogólnie najlepiej spróbować powiązać urządzenie w opcjach programisty zaraz po odrzuceniu zgody w apce community ... może przejść ... a jeśli chodzi o samą apke to tam trzeba próbować dostać zgodę w ściśle określonym okienku czasowym ... bo jest jakiś limit tych zgód ... cholera wie po co oni tak to utrudniają ... a jak się nie uda to zostaje płatna metoda - na telefonie z końcówką G powinno się udać ... ROM dopasowujesz zawsze pod dystrybucję telefonu ... jeśli masz odblokowany telefon to możesz korzystać też z domu Xiaomi eu - instalujesz to skryptem w trybie fastboot - na tym tomie nie możesz blokować już telefonu - a jeśli chcesz po wgraniu zablokować i mieć nagrywanie rozmów to masz tylko opcje pobrania globalnego systemu na region Tajwan lub Indonezję - wtedy wrzucasz to miflashem z opcją zablokowania (telefon też uruchamiasz przed wrzuceniem w trybie fastboot) innych opcji nie ma ... -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
konta nie mają tu nic do rzeczy ... ja bym radził jeszcze wrzucić ten programik do katalogu gdzie są pliki od pakietu ADB - czyli tam gdzie jest ten plik fastboot.exe ten pakiet domyślnie wrzuca się na dysk C do katalogu o nazwie ADB - możliwe że to pomoże ... jeśli nie to nie mam innej koncepcji na razie ... -
Xiaomi 14 - jaka wersja OS ma nagrywanie rozmów ?
Master odpowiedział(a) na Dmytro Bojko temat w Dyskusja ogólna
nic nie zainstalujesz na zablokowanym telefonie ... jak byś zrobił unlock - oficjalnie / płatnie nieoficjalnie - to jeśli Twój telefon jest z globalnej dystrybucji - ostatnia litera w oznaczeniu kodowym to G - wtedy możesz wrzucić system global desygnowany na region Tajwan lub Indonezja - no i będziesz mieć to nagrywanie ... rom wrzucasz programem miflash z zaznaczona opcja wipe + lock ... rom musi być pobrano w wersji fastboot i końcówka pliku to musi być TGZ ... -
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
-
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
ja z tego softu korzystalem na trzech roznych telefonach i zawsze bezproblemowo ... moze zmien port usb ... trudno powiedziec co moze byc ... ewentualnie uruchom ja jako administrator ... jak debugowanie jest wlaczone i potwierdzisz w telefonie jeszcze zgode na ekranie glownym to musi zaskoczyc ... -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no żeby widział telefon to trzeba uaktywnić w nim dostęp do ukrytych opcji programisty - tam znaleźć debugowanie USB ... no i to włączyć (odczekać chwilę i potwierdzić że uruchamiamy) potem trzeba to jeszcze potwierdzić w telefonie jak się podłączy USB do kompa - wtedy programik wykryje fona i można działać ... -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
to jest najnowsza wersja jaką jest ... https://universal-android-debloater-gui.en.softonic.com/?ex=RAMP-3507.0&rex=true -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
już załogant Wypcio Ci podał - też korzystam z tego programiku ... pamiętaj tylko że musisz włączyć w opcjach programisty tryb debugowania USB - inaczej ten soft nie wykryje Ci fona ... no i uważaj co usuwasz ... czasami (a nawet zawsze) umiar to cnota ... -
POCO X5 Pro 5G/Redmi Note 12 Pro Speed - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
spróbuj wrzucić rom ta wersja miflash https://xiaomiflashtool.com/download/xiaomi-flash-tool-20170425 ścieżki do plików muszą być możliwie krótkie i daj też krótka nazwe katalogu gdzie jest rom ... na wszelki wypadek ... -
zainstaluj apke accubattery - tam też są tego typu wskazania ... no i dużo więcej infa jeśli chodzi o statystyki ładowania lub rozładowywania ...
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
trochę nie w tym temacie wrzuciłeś to zapytanie 🙃 uderz do @Acid z tą kwestią ... najszybciej Ci pomoże ...- 8 785 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
ale walczymy dalej ... ja np. się łatwo nie poddam ... a bez portfela Google radzę sobie znakomicie ... jak działał też z niego nie korzystałem 🙃 ot było to w rezerwie na wszelki wypadek ... może raz się przydało przez lata ... brak certyfikatu w sklepie z tego co mam u siebie na nic mi nie rzutuje ... bieda będzie wtedy jak banki przejdą na ich usługi albo zaczną zwiększać poziom bezpieczeństwa swoich apek i wtedy będzie już problem ... póki co - patrząc po sobie - nie mam żadnego powodu do przejścia na global i zrobienia locka ... zobaczymy co będzie dalej ... a najbliższy plan to wrzucenie hypera 3ki - zobaczymy czy tam się nic dodatkowo nie wysypie ... no i czekam sobie spokojnie na fony 16tki ... pewnie ultre patrząc po ich polityce wypuszczania chińczyków / globali ... 🙃- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czemu korzystacie z ROM-u Xiaomi.eu? (Dyskusja wydzielona z wątku o Revolucie)
Master odpowiedział(a) na Licht temat w Modyfikacje techniczne
a ja wiem ... szczerze to nigdy nie miałem globala ... cały czas na Xiaomi eu ... w sumie najważniejsze to sprawdzić czy fon na pewno jest z globalnej dystrybucji ... literka G na końcu w literowym oznaczeniu modelu - poza tym zdecydować się czy chcemy wersję EU bez nagrywania czy decydujemy się na wersję z nagrywaniem TW lub ID ... wszystko to i tak globale ... no i przejść od słów do czynow 🙃 miflash - pobrany ROM w wersji fastboot - zaznaczamy wipe data + lock i jedziemy ... różnić między tymi romami jest mało ... kiedyś gdzieś widziałem jakiś wątek o tym chyba na XDA był ... jakieś detale ogólnie ... -
Czemu korzystacie z ROM-u Xiaomi.eu? (Dyskusja wydzielona z wątku o Revolucie)
Master odpowiedział(a) na Licht temat w Modyfikacje techniczne
można -
poradnik Odblokowywanie bootloadera w urządzeniach Xiaomi - PORADNIK 2025
Master odpowiedział(a) na Zenderable temat w Tutoriale
to pytanie w ogóle dziwne zadałeś 🙃 EEA - EU w kodzie literowym - to global wypuszczony jako dedykowany dla krajów Europy i wrzucany fabrycznie do telefonów które mają tam dystrybucję ... global taki zwykły ogólny na resztę krajów na oznaczenie w kodzie literowym MI ... inne globale są np. na Rosję ... jeszcze inne dedykowane np. dla Indonezji Indii czy Tajwanu ... jest ich jak psów 🙃 są też globale z dodatkowym oznaczeniem DC ... a i jest czasami też wersja na Turcję ... jak chcesz wrzucić rom na telefon globalny i zrobić locka to w sumie jedziesz wersję EU - jeśli nie zależy Ci na nagrywaniu rozmów przez dialer ... albo wersję na Tajwan lub Indonezję - jeśli Ci na tym zależy ... i więcej nie ma co kombinować 🙃- 8 785 odpowiedzi
-
- tutorial
- odblokowywanie bootloadera
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaomi 14T/Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
jak masz dokument zakupu i z rynku globalnego to nie powinno być problemów ... co innego chińczyki ... to u nas byłby z tym problem oficjalnym kanałem serwisowym ... -
Xiaomi 14T/Pro - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
moze przychodzi z ta wersja MI? w sumie tez global ... w ogole to narobili tego ... 🙃 a do 14t jest jeszcze wersja MI_DC ... -
telefon podłączony w trybie fastboot do kompa jest widoczny tylko w menadżerze urządzeń ... i albo jako nierozpoznane urządzenie albo właśnie jako android bootloader interface jeśli są właściwe sterowniki ... stąd trzeba najpierw to ogarnąć ... jeśli telefon jest podłączony w trybie fastboot a w menadżerze nie ma go pokazanego to problemem może być sam kabel lub port USB ... można przełączyć do innego czy zmienić np z USB 3 na 2 ... w każdym razie tak kombinować żeby coś się ta. pojawilo ... można też przeczyscic złącze USB w telefonie czy nie ma tam jakichś paprochów ... 🙃
