J_D

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

J_D last won the day on August 28 2014

J_D had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About J_D

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 PRO

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. spróbuj na romie dev, mnie poszło od strzała, całość może z 15 minut zajęła
 2. serfmen --> wyślij prośbę, poczekaj parę dni ( ja czekałem 6) i spróbuj odblokować. Jak nie pójdzie to wrzuć sobie dev roma a potem działaj w temacie Miui PL
 3. J_D

  Instalacja usług google

  po zainestalowaniu. inne usługi, synchronizacja numerów zadziała, przy próbie pobrania aplikacji pojawia się błąd. (error retrieving information from server [DF-DLA-15] Cholerne blokowanie bootloadera.... zawsze się dam w robić w Xiaomi i na początku telefon jest nie do używania... tak było a redmi 1s jak jest i z redmi 3 ....
 4. J_D

  Instalacja usług google

  pięknie wszystko poinstalowałem wg poradnika z http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=265496&extra=&highlight=google%2Bplay%2Bredmi%2B3&page=1 i niestety po próbie instalowania aplikacji mam komunikat o błędzie że nie mogę ściągnąć aplikacji. ostatnia wersja dev, czekam na kod odblokowujący bootloadera, telefon poza smsami,netem i dzwonieniem generalnie bezuzyteczny..
 5. mam problem na 0 punkcie odblokowania bootloadera... Nie mogę uzyskać 100% Security check up bo nie chce mi przyjąć security questions. Po ich wpisaniu, potwierdzam je (poprawnie oczywiście) przeglądarka się przelogowuwje ponowie do mi account i po zalogowaniu dalej widać zę nie ma Security Questions (none) i można sobie to tak ustawiać do usranej śmierci... sms,wybieranie pytań, odpowiedzi, potwierdzenie i taka pętelka... Miui 7.2.7.0 Stable LHPCNDB -kompletnie do używalny z masą krzaczastego gówna ma ktoś jakiś pomysł?
 6. na chwilę obecną mam ochotę wy#$%^$% telefon za okno. Nie mogę uzyskać 100% Security check up bo nie chce mi przyjąć security questions. Po ich wpisaniu, potwierdzam je (poprawnie oczywiście) przeglądarka się przelogowuwje ponowie do mi account i po zalogowaniu dalej widać zę nie ma Security Questions (none) i można sobie to tak ustawiać do usranej śmierci... sms,wybieranie pytań, odpowiedzi, potwierdzenie i taka pętelka...
 7. J_D

  Co Wam się podoba?

  ma ktoś porównanie siły wibracji do redmi note 3 pro i innych telefonów xiaomi z podobnej półki cenowej? w redmi 3 pro są tak słabe jakby ich nie było....
 8. na start 1 proste pytanko odnośnie karty sd: jest sens kupować szybszą kartę niż zwykłą klasy 10,szybszy zapis i odczyt wpływa jakoś na płynność pracy urządzenia?
 9. prawie Opole (K-K) pomysł niegłupi,czasem chętnie bym pomacał inne modele czy akcesoria xiaomi
 10. J_D

  Miui V6 Na Redmi 1S

  programy zewnętrzne typu Flashify też dobrze sobie radzą z instalacją twrp, nie trzeba do tego pc ani wchodzenia w recovery. parę kliknięć i gotowe, dla zielonych w temacie jak znalazł.
 11. A nie wsadziłeś przypadkiem karty sim z netem do slotu2? Jaki typ połączenia sieciowego pokazuje na górnym pask, H+?
 12. J_D

  Miui V6 Na Redmi 1S

  Przesiadka z 5.9.17 na ostatnie Miui bez szału. Instalowane przez TWPR, czyszczeniem cache i dalvika oraz doinstalowane xcelerate. Mniej wolnego RAMu, częściej ładowanie pulpitu, pozmieniane pewne ustawienia apek systemowych, nie zawsze na lepsze. (nie mogę opci programisty namierzyć:P ) . burdel z motywami, sciaga te które ma już zgrane na sd W sumie lepiej się było nie przesiadać.
 13. J_D

  Miui V6 Na Redmi 1S

  Miałem na myśli czy lepiej niż przedostatnia wersja,nie lubię upgradeów na coś gorszego a lista zmian raczej nie zachęca do zmiany.
 14. J_D

  Miui V6 Na Redmi 1S

  testował ktoś nowy rom i nową wersję xc ?
 15. zrzuty wyglądają jak przy niedowoltowanym/przetaktowanym rdzeniu gpu w pc, tak więc obstawiam problem sprzętowy z płytą/grafiką... niestety soft raczej tu nic nie zmieni.