Jump to content

rysiul

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rysiul

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niestety nie. Wymiana już nie opłacalna dla tego telefonu, szczególnie na oryginalny.
 2. W jaki sposób i na jakie problemy to pomaga? Mam R3s, w którym często źle mnie słychać oraz nagrywanie dźwięku w filmach, gdy jest trochę głośniej (nawet głośno mówiąca osoba) to porażka - zniekształcone audio.
 3. Nikt nic? Zastanawiam się, czy jest jakiś program dokalibracji dotyku?
 4. rysiul

  Note 4 vs Note 4X

  Też się zastanawiam który, bo szukam czegoś z 5,5". Gdzieś czytałem, że Note 4X ma problemy z jakością rozmów i ogólnie dźwięku przez BT. A że w Redmi 3s mam problem z mikrofonem (bezpośrednio w telefonie), to wolałbym tego uniknąć w nowym sprzęcie.
 5. Muszę oddać telefon do serwisu. Ze względów bezpieczeństwa chyba powinienem usunąć dane z telefonu - jak to najlepiej zrobić? Mam zainstalowanych sporo aplikacji - czy można jakoś później zainstalować je jako paczkę, aby nie wyszukiwać i klikać z osobna w sklepie google? Może być opcja bez zachowywania danych aplikacji - to i tak oszczędzi mi sporo czasu.
 6. W telefonie wymieniłem ekran+dotyk. Niestety w niektórych miejscach ciężko w coś ucelować, szczególnie im dalej od środka ekranu. Czy można to jakoś skalibrować? A może to wina sprzętu.
 7. Czy gdzieś jest lista takich sklepów? A jeśli nie ma, to czy możecie mi je wskazać?
 8. Odpisali, że jedno zamówienie idzie w 3 paczkach A także, że jedna rzecz jest niedostępna (na stronie widzę, że jest - dziwne). Szkoda, że poinformowali dopiero teraz, a nie po złożeniu zamówienia.
 9. A ja dostałem właśnie paczkę, w której brakuje kilku rzeczy. Paczka nie wygląda na otwierana, ale nigdy nic nie wiadomo. I co teraz?
×
×
 • Create New...