Pitero

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Pitero

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 01/01/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi A2 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Profil Play_Polanddostępny jest w RN7, MI A2, Mi A3. Na razie nie był dostępny w MI 9 i Mi 9 SE.
 2. A spróbuj zrestartować tela i uruchomić NSG jeszcze raz
 3. Szukam osób, które pomogą mi sprawdzić czy mi 9 se wspiera agregację 3 nośnych (3CA), QAM256 oraz MIMO4x4. Potrzebny do tego będzie Magisk/Root oraz najlepiej operator Play, choć TMOPL i Orange też mogą być jak test będzie robiony w mieście, no i zasięg LTE/4G. Z sklepu Play trzeba zainstalować aplikację Network Signal Guru(wymaga dostępu do roota) - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qtrun.QuickTest&hl=pl oraz jakiś speedtest, np od Ookla - https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&hl=pl Uruchamiamy apke NSG, przełaczamy się na apke Speetest uruchamiamy test i przełączmy się na NSG robimy screenshoty z zakładek tak jak na zrzutach poniżej i wrzucamy na forum: Z góry dziękuję za pomoc.
 4. Może byś się pochwalił z jakiej ofert korzystasz - prepaid czy abo? Tylko konkretnie, dokładna nazwa taryfy. Jeśli to karta, to czy na innym telefonie działa LTE? Jeśli nie, to pozostaje ci kontakt z BOK i prośba o aktywację LTE.
 5. Jaki profil ustawiłeś w PDC?
 6. Dla potomnych : wifi calling / volte dezaktywuje się przy włączeniu dostępu do Roamingu krajowego w Play poprzez BOK Play. O dziwo przy wyłączeniu RK przez bok, usługa wifi calling / volte nie zdezaktywowala się. Ponowny kontakt do Bok, prośba o ponowne włączenie usługi wifi calling, po kilku sekundach pojawił się ikona HD. Po restarcie diwaisja pojawiła się ikona vowifi.
 7. Screenshot z Pdc zapodaj.
 8. Co ma piernik do wiatraka?
 9. Nie, głownie chińskie.
 10. Niestety nie. Wgrywanie profili z dysku u mnie nie działa.
 11. Prośba: mozesz zrobić screshota z PDC ze wszystkimi profilami dostępnymi w Mi 9?
 12. Ja korzytam z Play na codzień. Kartę nju testowałem przez kilka godzin i korzytałem z profilu ROW_commercial(w Play mam ustawiony własnie ten profil), ale u siebie masz Orange_Poland, więc pewnie ten bym testował. Teraz po ostatnich zmianach w Orange nie sprawdzałem działania usług w Orange/nju. U mnie po dezaktywacji spadają na dół, przy Remove są usuwane i niewidoczne.
 13. Czyli w telefonie se coś tam ustawiasz a na karcie sim uslugi nieaktywne. Jak sądzisz, co teraz pownienieś zrobić? Moze warto zadzwnić do BOK i prosić o aktywacj/usługi na simie. Jak długo podziała to już inna kwestia. Aktywowałes uslugę WIFI Calling przez BOK Play i nie działa w A2 po wyłaczeniu carriera checka za pomocą kodu *#*#volte#*#* i *#*#vowifi#*#* ? W tym przypadku słowo "carrier" oznacza operatora, a nie nośną. Odnośnie twojego screena z PDC, na pierwszym slocie(sub0) masz aktywny profil Orange na drugim(sub1) Plus. Jaki sim siedzi w drugim slocie? Aby aktywować nowy profil musisz zdezaktyować stary. Przykład dla pierwszego slotu sim (sub0) - klikasz na aktywny profil w sub0 PPM i wybierrasz Deactivate Sub0. Klikasz na profil, który chcesz aktywować i wybierasz Setselectedconfig sub0. Potem klikasz na wybrany profil i u dołu klikasz Activate. Profil zmieni status na Pending. Jeszcze raz na klikasz na Activate, profil zmieni status na active. NIe radzę usuwać profil za pomocą remove. W moim przypadu nie da się ich wgrać ponownie poprzez PDC. Reflash modem.img też ich nie przywraca.
 14. No ale to nie aktywuje volte po stronie sieci tylko po stronie terminala. Także jak Orange wyłącza tak nadal będzie wylaczal usługę na niecertyfikowanych diwajasach. W Orange przy logowaniu do sprawdzany jest user agent, czy coś więcej nie widzę w Network Signal Guru . PLAY sprawdza user agent i imei, ale play nie blokuje. Jaki profil masz aktywny na karcie Play? Co zrobiłeś aby volte/ wifi było aktywne na karcie sim? https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79428892&postcount=363