Pitero

Użytkownicy
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Pitero

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/01/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miui global stable 11.3.3.0. Andek 9.
 2. Po aktualizacji aplikacji MIUI Always on mode z dnia 7.11.2019 z apkmirror pojawiają sie już powiadomienia o nieodebranym połączeniu i SMS na ekranie AOD dla aplikacji Google Telefon i Google Wiadomości na Global Stable.
 3. Aktywacja VoWifi w Play na Mi 9 lite bez roota: 1. Aktywujemy usługe WIfi Calling na karcie sim - poprzez BOK Play albo na certyfikowanym przez Play urządzeniu 2. Wyłączamy VoWifi i VoLTE Carrier check : *#*#86583#*#* dla VoLTE, *#*#869434#*#* dla VoWIFI 3. Instalujemy aplikację Activity Launcher. 4.Otwieramy ją i wyszukujemy pozycję Modem Config, wybieramy pozycję Modem Config. 5. Uruchomi nam się lista profili sieciowych, podobnie jak w programie Advanced PDC Tool. 6.Wybieramy DT_Commercial_Poland - pl - /fimware/image/modem_pr/mcfg/configs/mcfg_sw/generetic/eu/dt/commercial/pl/mcfg_sw.mbn 7. Po chwili powinna połączyć nam z WIFI Calling (w menu telefonu w zakładce Ustawienia-Karty sim i sieci komórkowe-Karta sim-Nawiązuj połączenia za pomocą WI-FI ustawiamy na właczone i pozycja Właściwości sieci ustawiamy na Preferuj Wi-FI) 8. Może być wymagany restart słuchawki. Video: https://streamable.com/061na
 4. Wrzuciłem dziś xiaomi.eu 9.10.31 na mojego Mi9Lite. Na AoD pojawiają sie ikonki dla przychodzącego SMS i nieodebranego połączenia, oczywiście po włączeniu AoD w ustawieniach.
 5. Mi 9 lite - na Global Stable działa VoLTE od Play po wyłączeniu carrier checka. VoWIFI działa dopiero o zmianie profilu w PDC na DT_Poland_Commercial.
 6. Nie pojawiaja sie powiadomiena o sms i nieodebranych połaczeniach na AoD. Wszystko przez to, że zamiast stockowych apek od sms i połaczeń od MIUI, defaultowo są teraz Wiadomości i Telefon od Google. Pojawia się powiadomienia z Whatapp i FBM. Pozostaje czekać az Xiaomi to naprawi albo wrzucić rom od Xiaomi.eu
 7. Daj screenshota jakie widać profile w PDC. Spróbuj ROW_COMMERCIAL.
 8. Pitero

  Problem z LTE 4G/3G

  Jaki APN jest teraz ustawiony?
 9. Profil Play_Polanddostępny jest w RN7, MI A2, Mi A3. Na razie nie był dostępny w MI 9 i Mi 9 SE.
 10. A spróbuj zrestartować tela i uruchomić NSG jeszcze raz
 11. Szukam osób, które pomogą mi sprawdzić czy mi 9 se wspiera agregację 3 nośnych (3CA), QAM256 oraz MIMO4x4. Potrzebny do tego będzie Magisk/Root oraz najlepiej operator Play, choć TMOPL i Orange też mogą być jak test będzie robiony w mieście, no i zasięg LTE/4G. Z sklepu Play trzeba zainstalować aplikację Network Signal Guru(wymaga dostępu do roota) - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qtrun.QuickTest&hl=pl oraz jakiś speedtest, np od Ookla - https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zwanoo.android.speedtest&hl=pl Uruchamiamy apke NSG, przełaczamy się na apke Speetest uruchamiamy test i przełączmy się na NSG robimy screenshoty z zakładek tak jak na zrzutach poniżej i wrzucamy na forum: Z góry dziękuję za pomoc.
 12. Może byś się pochwalił z jakiej ofert korzystasz - prepaid czy abo? Tylko konkretnie, dokładna nazwa taryfy. Jeśli to karta, to czy na innym telefonie działa LTE? Jeśli nie, to pozostaje ci kontakt z BOK i prośba o aktywację LTE.
 13. Jaki profil ustawiłeś w PDC?