Pitero

Użytkownicy
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

About Pitero

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 01/01/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co musiałeś zrobić, żeby zadziałało VoLTE? Jestem ciekaw jak to teraz wygląda, gdy model jest oficjalnie wspierany.
 2. No nie do końca tak bym to robił. Przede wszystkim najnowszy soft Global EU ewentualnie Global International. Bez wpisywania kodów na początek bym testował. Być może Orange PL nie jest już blacklistowane przez Xiaomi w carrierchecku W wątku o MI 9 SE przełacznik VOLTE pojawija się userom bez wpisywania kodów po najnowszej aktualizacji.
 3. Oficjalne wsparcie VOLTE dla Xiaomi Mi 9 SE potwierdzone na stronie Orange : https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte
 4. Orange własnie zaktualizowało dodało oficjalne wsparcie dla Mi 9 SE i jak na razie trylko dla Mi 9 SE. Info: https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte
 5. Usługa VoWIFI w Orange nie obsługuje SMS-ów. W Play i TMOPL działaja SMSy przez VoWIFI .
 6. Po dzieisjeszej aktualizacji Beta Androida 9 moje słuchawki Tronsmart Spunky Beats już się łącza z Mi Box, YouTube się nie zatrzymuje, jest dźwięk AAC i jest synchro dźwięku z obrazem, ale słuchawki po około 5 minutach rozłączają się i nie łącza się same automatycznie. Trzeba je wyłączyć i włączyć ponowienie żeby się połączyły albo sparować nam nowo. Tylko że po ponownym połączeniu znowu rozłączaja się po 5 minutach☹️
 7. Spróbujcie zalogować się do roamingu krajowego, np. ORANGE i powrócicie z powrotem na zasięg Play. U niektórych ten myk przywracał VoLTE. Play coś grzebie w systemach przy usługach VoLTE / wowifi. Na certyfikowanych diwajsach też ostatnio znikało VoLTE.
 8. To były połączenia po UMTS /3g. Nie wiem czy któryś z operatorów nadal to wspiera. Teraz Play jak jedyny wsperia videocall over lte. Jakość dźwięku i video to przepaść do tego co było na 3g.
 9. Mam Google DIaler standardowo w Mi 9 Lite. Jak wejde w szczegoły kontaktu to mogę wybrac Rozmowę video. Ale ogolnie to najpierw wybieram połaczenie głosowe i po nawiązaniu połaczenia pojawia sie ikona Rozmowa video i ją wybieram. To jest natywna obsługa połaczeń video przez sieć i z tego co mi wiadomo tylko Play jak na razie to obsługuje w PL.
 10. Połączenia video działają w Play gdy aktywne jest VoLTE. Druga osoba też musi mieć słuchawkę obsługująca video i VoLTE. Tesowalem to pomiędzy Mi 9 Lite a Samsungiem S7 / S10. Działa bardzo spoko.
 11. W Dodaj/Usuń programy możesz zobaczyć jaka masz zainstalowaną wersję drajwerów od Qualcomm (Qualcomm USB Drivers for WIndows). Muszą być wyższe niż 1.00.32. W tej instalce QPST w katalogu Drivers masz sterowniki w wersji 1.00.40 - https://qpsttool.com/qpst-tool-v2-7-480
 12. Tu nic się nie ustawia. Zresetij co najwyżej ustawienia apnow. Profile Qualcommowe dla opkow, zawarte w plikach.mbn, dodaja wpisy w plikach systemowych pod poszczególnych opkow - są tam zawarte m. ustawienia apnow, IMS, dostępne kodeki audio i masę różnych rzeczy. Jaką masz taryfę w Play?
 13. Pojawiła się aktualizacja systemu dla Mi 9T do wersji V11.0.4.0 z Androidem 10. Został w niej dodany profil Play Poland Commercial. Czy po zaktualizowaniu nadal masz problemy z CallerID i VoWIFI?
 14. No to chyba logiczne. Żaden diwajs Xiaomi póki co nie jest pobłogosławiony przez Play do oficjalnej obsługi Volte/VoWifi.