Jump to content

Pitero

Użytkownicy
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

About Pitero

 • Birthday 01/01/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9 Lite

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pitero's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

14

Reputation

 1. VoLTE I VoWIFI można aktywować, choć jeszcze nieoficjalnie, w Tmobile na kartę. Z testów wynika, że działa w taryfie Tmobile Go. Aktywacją usług jak na razie poprzez Bok tmobile (telefonicznie lub chat). Nie wszyscy konultanci TMO są skorzy do jej włączenia i co niektórzy informują nadal, że usługa dostępna tylko dla abo. Osobiście testowałem i po włączeniu przez konsula przychodzą sms po aktywacji uslug i po xhwili pojawia znaczek volte /VoWIFI na urządzeniu. Sprzęt : mi 9 lite, taryfa tmobile go.
 2. VoLTE w Plusie działa na Xiaomi Mi 9 lite. Karta abo, taryfa korpo. Podobno VoLTE aktywuje się na też Plus(h) Abo indywidulnym, gdy karta jest w Samsungu. Potwierdzony jest też Plush abo, w prepaid póki co nie działa. Screen:
 3. Przeszedłem na rom EEA MIFLASHEM i zablokowałem bootloader. Tu również nie widzi aktualizacji i nie daje rady zainstalować ręcznie, sypiać tym samym błędem.
 4. Obwecną widac na screenie a probowałem różnicowki miui-blockota-pyxis_global-V11.0.3.0.QFCMIXM-V12.0.3.0.QFCMIXM-557d1ff723-10.0.zip i jak i pełnego recovery roma. Wygląda na to, że to Beta Stable i mój phone nie łapie się do grupy szczęśliwców, którzy otrzymali wjazd. Pozostaje czekać na public stable.
 5. Zarówno delta OTA jak i recovery Rom nie chcą się u mnie zainstalować. Sypie błędem jak na screenie :
 6. Co musiałeś zrobić, żeby zadziałało VoLTE? Jestem ciekaw jak to teraz wygląda, gdy model jest oficjalnie wspierany.
 7. No nie do końca tak bym to robił. Przede wszystkim najnowszy soft Global EU ewentualnie Global International. Bez wpisywania kodów na początek bym testował. Być może Orange PL nie jest już blacklistowane przez Xiaomi w carrierchecku W wątku o MI 9 SE przełacznik VOLTE pojawija się userom bez wpisywania kodów po najnowszej aktualizacji.
 8. Oficjalne wsparcie VOLTE dla Xiaomi Mi 9 SE potwierdzone na stronie Orange : https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte
 9. Orange własnie zaktualizowało dodało oficjalne wsparcie dla Mi 9 SE i jak na razie trylko dla Mi 9 SE. Info: https://www.orange.pl/omnibook/volte-voice-over-lte
 10. Usługa VoWIFI w Orange nie obsługuje SMS-ów. W Play i TMOPL działaja SMSy przez VoWIFI .
 11. Po dzieisjeszej aktualizacji Beta Androida 9 moje słuchawki Tronsmart Spunky Beats już się łącza z Mi Box, YouTube się nie zatrzymuje, jest dźwięk AAC i jest synchro dźwięku z obrazem, ale słuchawki po około 5 minutach rozłączają się i nie łącza się same automatycznie. Trzeba je wyłączyć i włączyć ponowienie żeby się połączyły albo sparować nam nowo. Tylko że po ponownym połączeniu znowu rozłączaja się po 5 minutach☹️
 12. Spróbujcie zalogować się do roamingu krajowego, np. ORANGE i powrócicie z powrotem na zasięg Play. U niektórych ten myk przywracał VoLTE. Play coś grzebie w systemach przy usługach VoLTE / wowifi. Na certyfikowanych diwajsach też ostatnio znikało VoLTE.
 13. To były połączenia po UMTS /3g. Nie wiem czy któryś z operatorów nadal to wspiera. Teraz Play jak jedyny wsperia videocall over lte. Jakość dźwięku i video to przepaść do tego co było na 3g.
 14. Mam Google DIaler standardowo w Mi 9 Lite. Jak wejde w szczegoły kontaktu to mogę wybrac Rozmowę video. Ale ogolnie to najpierw wybieram połaczenie głosowe i po nawiązaniu połaczenia pojawia sie ikona Rozmowa video i ją wybieram. To jest natywna obsługa połaczeń video przez sieć i z tego co mi wiadomo tylko Play jak na razie to obsługuje w PL.
×
×
 • Create New...