Jump to content

tzar

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tzar

 • Rank
  Nowy
 1. Może ktoś wie jak wymusić wyświetlanie obok ikony zasięgu - typ połączenia: LTE, H+, 3g. Telefon z kartą TMobile.
 2. Czyli jak przesiade sie na nowy telefon lub zrobie full wipe na starym to po zainstalowaniu MiFit i podaniu loginu bede mial wszystkie dane? Na razie zmienilem haslo na stronie acount.xiaomi.com/pass Tam po zalogowaniu nie ma takich inf. jak w MiFit. MiFit nie krzyczy że nieprawidlowe haslo - nie wiem czy po instalacji MiFita podawalo sie tylko login konta google czy tez ustalalo jakies haslo do profilu?
 3. Gdzie przechowywane są dane zbierane przez opaske band 4 i aplikację mifit - w pamięci telefonu czy w chmurze? Zastanawiam się nad zmianą telefonu i obawiam się utraty danych.
 4. Wybiórczo zlicza kroki - idąc, nie machając ręką - nie zlicza; stojąc i machając - zlicza. ;)
 5. U mnie po sparowaniu z mifit zrobiła się aktualizacja fw. Teraz wyświetla komunikat "Connect to Mi Fit to update again" i w żaden sposób nie mogę uruchomić opaski. W aplikacki Mi Fit komunikat "Chwileczkę trzymaj opaskę blisko telefonu" Próba rozłączenia zaowocowała zaktualizowaniem softu.
 6. tzar

  Mi Band 3 PL/mody

  Po aktualizacji do 1.3.0.5 komunikat: connect to app to update.
 7. czy na fw 1.2.0.8 wyswietla wam dystans i kalorie. U mnie są tylko dwa ekrany kroki i bateria. Zainstalowany najnowszy mifit ze sklepu play.
 8. Wszystko... oprócz opisu pogody są znaki zapytania.
 9. A czy po wgraniu Unofficial English Firmware można w jakiś prosty sposób powrócić do oficjalnego firmware?
×
×
 • Create New...