Jump to content

ContadorPL

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ContadorPL

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do tej pory tę funkcję spełniał budzik, nie wiem dlaczego nagle przestało działać. Gdzie mogę włączyć taką funkcję?
 2. Czytałem, że jak zepsuje się taśma to volume wtedy też nie działają, a u mnie jest inaczej.
 3. Znalazłem osobę, która ma redmi note 3 pro i naprawiła to u siebie, tylko sie zacial. Czy to jest taki sam mechanizm jak w moim i czy jest szansa, ze to taka sama usterka?
 4. W moim Redmi 3 Pro padł przycisk power, czytałem, że to dość typowa usterka. Jaki jest koszt jego wymiany i czy to w ogóle się opłaca? Vol+ iVOL- działają bez zarzutu. Telefon ma 2 lata ale zamierzam go użytkować jeszcze rok.
 5. Czy to może zadziałać? Wyciągnąć baterię, podłączyć ładowarkę i włożyć baterię? To chyba jedyny ratunek dla mnie.
 6. Tak ale to wymaga odblokowania jednej rzeczy gdy telefon jeszcze jest włączony "You have USB Debugging enabled under Developer Options (Note: This may be listed as ADBDebugging on some ROM's)"
 7. Hej,mam Redmi 3 pro od 2 lat, pół roku temu przestał działać przycisk power ale radziłem sobie korzystając z przycisku volume.Nawet jak mi się rozładował i wyłączył to po naładowaniu wybudzał go budzik.Kilka dni temu budzik przestał go włączać, ładownaie działa dobrze, udało mi się go wprowadzić w tryb fastboot.Nigdy w nim nie grzebałem wiec nie mam odblokowanych tych opcji zeby go wybudzic uzywajac oprogramowania z PC.Czy jest jakaś opcja zeby go wlaczyc? Przycisk power nie działa ale działają przycisku volume + i -. Jeśli taki temat już był to proszę o wskazanie, przeszukałem kilka stron
 8. ContadorPL

  Redmi 3

  Hej, mam Redmi 3 pro od 2 lat, pół roku temu przestał działać przycisk power ale radziłem sobie korzystając z przycisku volume. Nawet jak mi się rozładował i wyłączył to po naładowaniu wybudzał go budzik. Kilka dni temu budzik przestał go włączać, ładownaie działa dobrze, udało mi się go wprowadzić w tryb fastboot. Nigdy w nim nie grzebałem wiec nie mam odblokowanych tych opcji zeby go wybudzic uzywajac oprogramowania z PC. Czy jest jakaś opcja zeby go wlaczyc? Przycisk power nie działa ale działają przycisku volume + i -.
×
×
 • Create New...