Jump to content

Albinos

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  XIAOMI Redmi Note 5

Albinos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Zaktualizowałem za pomocą wewnętrznego programu aplikacji do wersji 11.66 i zaczęło działać. Na razie wszystko wydaje się byś w porządku, jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 2. Na początku przepraszam, że tak długo nie zaglądałem do wątku - sprawy osobiste... Dziękuję bardzo za polecenie - zainstalowałem, jednak program (w wersji 11.22) u mnie niestety nie odtwarza żadnego filmu...
 3. Witajcie. Bardzo Was proszę o pomoc w zrobieniu pełnej kopii telefonu, który muszę przywrócić do ustawień fabrycznych. Nie mam root'a i pracuję na oprogramowaniu GLOBAL 11.0.5. Wiem, że można zrobić recovery różnymi aplikacjami, ale to czego używałem robiło mi jedynie kopie programów bez możliwości odzyskania danych z tych programów (np. pilot IR, w którym mam skonfigurowanych kilka urządzeń czy aplikacja do katalogowania kart zakupowych itp.). Wiem też, że najlepiej byłoby wgrać XIAOMI.eu jednak to też wiązałoby się z ewentualną utratą danych jeśli uprzednio bym ich w jakiś sposób nie zarchiwizował... Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
 4. Witajcie. Może zmieniło się coś w tej kwestii i już jest jakaś opcja żeby móc zmienić prędkość odtwarzania filmów na YouTube...?
×
×
 • Create New...