Jump to content

slawekz

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

slawekz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Na 8 wyszukiwanie głosowe u mnie działa jak chce. Tak z czystej ciekawości bo chyba już "wolę" problem z wifi na 9 który u mnie występował. Jest i jak można wrócić na 9?
 2. wróciłem do 8. Tyle tylko, że teraz problem z wyszukiwaniem głosowym. Nie działa lub działa źle nie rozpoznaje słów
 3. Podpinam i nie działa. Mam funkcję Ethernet i komunikat nie połączono. Ponadto Ustawienie serwera proxy i Ustawienia ip. Przejściówka podłączona np do laptopa działa od razu tu nie. Chyba wyląduje to w koszu. Działał dobrze dwa lata. Ta 9 wszystko zepsuła. Mam drugiego w domu u dzieciaka w pokoju. Nie aktualizowany do 9. Tam ta przejściówka działa, problem jest jednak konieczność częstego resetu bo znowu nie działa wybudzanie z pilota. Nie na moje nerwy.
 4. Poza tą metodą nie ma innego rozwiązania? Kupiłem w ekspert media jakiś adapter usb ethernet, niestety nie działa. Trzeba to jakoś konfigurować?
 5. Nie mam doświadczenia na forach, stary jestem. Co oznacza #163
 6. Jest rozwiązanie na problem konieczności ponownego uruchomiania miboxa? Gubi WIFI po np całonocnym nieużytkowaniu, konieczny restart. Ruter Funbox. 2.0
 7. Po aktualizacji problem z wifi. Po wyłączeniu urządzenia i ponownym za czas jakiś włączeniu nie łączy z siecią. Konieczne ponowne uruchomienie lub wyłączenie z zasilania. Ruter funbox 2.0. Kupiłem jakiś adapter usb ethernet ale mibox żąda konfiguracji a jestem zielony w tym temacie. Ktoś coś pomoże?
×
×
 • Create New...