Jump to content

Korpolefsky

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Korpolefsky

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też mam ten problem, ale nie tylko w nocy. W parę minut bateria spada o parę procent, telefon jest cały czas ciepły. Próbowałem tego https://forum.xda-developers.com/Mi-9/help/insane-battery-drain-t3927735 ale nie pomogło. Wersja 10.3.11 Edit: Wyłączyłem i włączyłem, wydaje się, że już jest normalnie
 2. Moja opaska na 2km spacerze policzyła 4km i prędkość 600km/h. Na telefonie nawet nie zaczyna liczyć odległości. Wydaje mi się, że to mi fit, bo z opaską wszystko w porządku, a inne aplikacje działają dobrze.
 3. Witam, wczoraj odebrałem Mi Banda 4 wersje CN, jednak opaska nie mierzy ilości zrobionych kilometrów podczas treningu. Wyłączyłem oszczędzanie baterii dla MiFit oraz dodałem aplikacje do autostartu. Czy miał ktoś podobny problem lub wie jak go rozwiązać? Telefon to Mi9T
 4. Witam, podobno od MIUI 10 system nie wspiera urządzeń z Chin. Mój Redmi note 4x SD jest właśnie z chin, mimo plastiku na dole i górze. Czy jeśli będzie aktualizacja na MIUI 10, posiadając Xiaomi.eu (Xiaomi Polska) to czy telefon nie będzie już działać?
 5. Witam. Ostatnio na moim Redmi Note 4x zauważyłem, że we wszystkich aplikacjach aparatu, pojawiają się fioletowe kropki, ale tylko na filmach. Przy robieniu zdjęć takich problemów nie ma. Zmiana softu nie pomogła. Miałem globala, a ostatnio zainstalowałem xiaomi.eu (MIUIPolska) na wersji 9.0. Czy ktoś miał podobny problem lub wie jak go naprawić?
×
×
 • Create New...