-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Z tego co czytam to... Masz do wyboru naprawę tutaj za dopłatą, albo odesłanie do Chin, ale nie wiem czy takie coś podlega gwarancji... -
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Chyba mam pomysł... Sprawdzaliście to na różnych motywach klawiatury? Bo tak się teraz bawię i po zmianie skórki z "Holo White" na "Material Light" lub "Material Dark", klawa zaczeła mulić, przestała wyskakiwać i muszę tapnąć kilka razy, aby w końcu zareagowała -
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Nie wydaje mi się, aby to była kwestia samego telefonu, problem z klawa ma kilka osób na forum. Może winę ponosi jakieś ustawienie w apce klawy? -
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Ja używam klawy Google i jeszcze z nią problemu nie miałem ciągle działa tak samo, czyli... normalnie... tapam na miejsce do pisania i praktycznie natychmiast odpala mi się klawa. -
Płatność masz przez PayPal lub GoPay. Aktu do 5.1 nie ma. Czy będzie? Może tak, może nie... Sprzedawca przecież się sam nie przyzna, że sprzedaje fake sprzęt ;-;
-
Xiaomi są tylko 16 i 64Gb Co do miejsca, masz także chmurę na którą możesz zrzucić zdjęcia których aktualnie nie potrzebujesz, nadal je widzisz w galerii, ale już nie zawalają miejsca
-
Radze kupować u sprawdzonych sprzedawców(XFS, IBG, Xon24), a cena 950zł za Mi4 3/16 w dodatku z Polski wydaje się dość podejrzana... No i oczywiście pojedynek Mi4i vs Mi4 wygrywa Mi4. Co tam na klapce robi CE?
-
Nie powinno się nic uwalić... Poszukaj jeszcze ew. tematów w działach o przejściu z v5 na v6, ale z v6 na v7 żadnych większych zmian nie było więc
-
ściągasz ostatni MIUIPolska jaki masz na stronie, wrzucasz na tel i aktualizujesz
-
Akurat tego tel w łapkach nie miałem, ale mocno mi się wydaje, że metoda nr 1 z poradnika na głównej stronie MIUIPolska będzie działać: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/. Nawet na 100% będzie działać ;-;
-
spróbuj wipe ;-;
-
Racja, wersja 2Gb LTE będzie dla Ciebie najbardziej sensowna. XFS powinien mieć już dostępne wersje białe (a nawet ktoś pisał o czarnych), cena ~1080zł ew IBG/xon, ale tutaj musisz się liczyć z ew. VAT (niby szansa mała, a jednak jest ).
-
Ściągasz taki ROM jakie masz urządzenie, w twoim przypadku 2014811, to czy masz 2/16 czy 1/8 nie ma znaczenia
-
Play i problem z sim wyskakuje randomowo, nawet po przejściu z 4G na 3G+/3G/2G, niekiedy telefon leży w 1 miejscu, ciągle ma full zasięg i potrafił złapać restart SIMki, przynajmniej na moim redmi 2 1Gb tak było i jest od kwietnia. Sprawdziłem na romie 5.7.31 i na 5.9.1, na obu tak samo wywala. Pomaga wyłączenie żądania PINu, gdy to zrobię telefon przestaje gubić zasięg, przestaje się blokować i nie szaleje tak.
-
Ja po protu przyssałem ją gdzieś mniej więcej środek i zacząłem ciągnąć lekko ku dołowi i plecki zaczęły schodzić...
-
Normalnie.. pszczółką przyczepiasz się do plecków które aktualnie masz, i próbujesz odpiąć je pod lekkim kątem, dość mocno ciągnąc, powinny dość łatwo zejść. U mnie problemu z tym nie było
-
i temu MIUI zmieniasz nazwę na update.zip zgodnie z instrukcją...
-
Wszystko masz opisane w 2 metodzie. Zmieniasz nazwe pliku aktualizacji na update.zip Zgodnie z tym a następnie zgodnie z wymienionymi pkt z link nr 2 z 1 mojego posta
-
Tia, był 1 ROM który miał błąd w opisie Mimo tego tel ma dalej 8/3 xD
-
Redmi 2 niezależnie od numeru ma 8Mpx z tyłu i 3Mpx z przodu (albo 5.. teraz pewny nie jestem)
-
wersja 2014811 jest dla telefonów z tym numerkiem (obsługujące 900Hz), wersja 2013813 jest tak samo dla telefonów z tym numerem (bez 900Hz). Numerki masz na pudełku.
-
Jeżeli nie możesz zaktualizować systemu poprzez aplikacje "Aktualizacje" spróbuj Metodę nr 2. Instalacje poprzez Recovery. Upewnij się jeszcze, czy na pewno instalujesz odpowiedni ROM.
-
Po wejściu w aktualizacje masz wielki napis "MIUIPolska" raczej nie da się przegapić... Z tego co piszesz masz ROM z 4 czerwca z MIUI 6, aktualny ROM to 5.9.1 na MIUI 7, więc możesz zaktualizować telefon sposobem nr 1 z linku nr 2.
-
2 linki ;-; http://miuipolska.pl/faq/ http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/
-
Firma dla mnie nie ma znaczenia ma działać, ma być dobra cena/jakość i ma być proste
