-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nie wiem jak te firmy "krzak", ale jeżeli chodzi o te plecki, podane przez @Wojtkson to one są świetnie wykonane i na prawdę nie ograniczają zasięgów. Byłem z tymi pleckami w środku lasu, miejscowość Studzienice (a raczej troszkę za tą miejscowością w domkach letniskowych przy jeziorze) na Kaszubach, las, jezioro, zasięg tylko 2G i to dość słaby i problemów nie było, sztywno trzymał się 1 anteny, były momenty gdzie gubił zasięg, ale wtedy także gubił na Moto G oraz na Xperii T w tym samym momencie i miejscu więc to nie była wina plecków -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Pół roku używałem tych plecków, jeździłem w różne miejsca... Nigdy nie miałem problemu z zasięgiem, nigdy nic samo nie spadło, w dodatku sam case jest bardzo odporny na upadki... Znowu mamy Twoje domysły vs moje doświadczenia ;-; Może na jakichś lewych, niesprawdzonych pleckach, źle dopasowanych jest problem, plecki tego typu, z tej "firmy" są idealnie spasowane i bardzo dobrze wykonane, nic nie ograniczają... -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Tak, wszystko jest idealnie spasowane, jakość jest wysoka (jak nie bardzo wysoka), jedyny - to taki, że szkiełko na pleckach strasznie się palcuje, ale jak kogoś to nie rusza to nawet tego nie zauważy -
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Bzdura. Mam ten case na Redmi 2, nic nie ogranicza, zasięg taki sam jak na Mi4 i jak na plastikowej oryginalnej klapce. -
Na Mi4 jest 4.4.4 KK nadal, nie wiem kiedy i czy wgl będzie aktu do 5.0, wydaje mi się, że Xiaomi nie chce aktualizować do Lolipopa z powodu jego ogólnych problemów, ale to tylko moje domysły i gdybania Miui na 5.0 dostają tylko nowe urządzenia tj MiNote Pro, Mi4i, RedmiNote 2i Mi2s (ale tutaj to chyba był bardziej test niż celowe wrzucenie 5.0). Mi4 na pewno da Ci większą wydajność w grach niż redmi note 2 (lepsza grafika), w płynności działania samego smartfonu (przewijanie pulpitu, start aplikacji, reakcje w przeglądarce) raczej będą zbliżone na każdym z tych modeli (do takich rzeczy wystarczają procki z 2 rdzeniami ). Mi4 ma ciągle pełne wsparcie Xiaomi jeżeli chodzi o system (zawsze otrzymuje aktualizacje jako jeden z pierwszych). Posiada lepszy aparat od Mi3 czy RN2. Różnica między WCDMA a LTE to po prostu LTE... Tutaj musisz sam zdecydować czy potrzebujesz zasięgu sieci 4G LTE, czy 3G/H+ w zupełności Ci wystarczy
-
Mi4 bierz i się nie zastanawiaj... Wydajność, jakość wykonania, aparat, wsparcie, wszystko będzie na wyższym poziomie na pewno na tym modelu, w końcu jest to flagowiec i to "najnowszy"
-
Wiesz no zawsze jest to jakiś "trop", mógł w tym miejscu np klej inaczej złapać, albo popuścić. U mnie np. jak tel spadł myślałem, że rozwaliłem sobie wyświetlacz, a to szkło od 3mk tak dziwnie się "wygięło" (czego gołym okiem widać nie było) i zmieniało mi kolory wyświetlacza
-
A może to nie wyświetlacz a szkło tak dziwnie załamuje światło w tym 1 miejscu? Może jakaś wada fabryczna szkła Bo dziwne, że tak szybko walnąłby wyświetlacz
-
Raczej ten typ tak nie ma i jeżeli wyskakują Ci już takie kwiatki to może warto zabezpieczyć się wszelkimi dokumentami potrzebnymi na gwarancję
-
to "CE" z XFS na naklejce to nie jest certyfikat europejski, a "China Eksport" i to jest tylko na urządzeniach świeżo sprowadzonych z Chin, te które u nich leżą dłużej na stanie te nalepki niekiedy tracą
-
Założenie konta PayPal to kilka sekund, a płatności przez Paypal są proste więc sposób zawsze jakiś jest Ja bym nie ryzykował, nawet nie ze względu na "gorszą jakość" co na ten nieszczęsny CE i to europejski którego żaden znany mi sklep, czy strony nie potwierdzają, a za to pojawia się sporo info o tym, że telefony Xiaomi nie posiadają CE europejskiego (niby tylko redmi 1s takowy ma, ale telefonu sam nie mam wiec nie potwierdzę )
-
Może i z promocji, ale nadal nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia posiadania "CE" Europejskiego przez Mi4. Tak, Masz "CE" na Europe i "CE" na Chiny (Chine Export czy jakoś tak), ten tutaj to "CE" na Europę (znaczki daleko od siebie), a Mi4 nigdzie nie spotkałem z takim oznaczeniem. Co prawda, na indie idą urządzenia "gorsze"
-
Czyli dostałeś tzw. "refurbished"... Nie wiem jak długo masz tel, ale radziłbym walczyć ze sprzedawcą o zwrot/wymiane
-
Odpaliłem apkę... tapnąłem na "własne" i.. jestem xD Ta opcja jest u mnie od zawsze
-
Może ja coś skopałem, ale nie wiem co mogłem tu skopać szkoda, bo te 2 motywy zmiksowane razem są zacne
-
Tego z góry praktycznie nie używam (dziś udało mi się to pierwszy raz odpalić! ) ciężko to ogólnie przypadkiem włączyć To z dołu chodzi dość płynnie, jeszcze mi się nie zwiesiło . Ogólnie i to z dołu i z góry ciężko przypadkiem wysunąć, a ten motyw był jednym z najbardziej normalnych
-
Tutaj SSki: Ikonki są z Air iOS (jeżeli też je chcesz to potem podrzuce paczuszkę ze wszystkimi motywami które miksowałem ) a tutaj paczka z ioscolor (mam nadzieje, że nic nie zwaliłem ): http://www.speedyshare.com/G68jM/Ioscolor.zip Dialer/SMS też mam z Air iOS, bo te z color były za jasne. W razie czego Air iOS także mogę podesłać
-
No jest to niestety jeden z płatnych więc musiałbyś zrobić ew. downgrade do wcześniejszej wersji i tam to pobrać, niestety pliczku mtz. nie mam już w downloadach, a nie wiem gdzie indziej tego szukać jeszcze Foteczki zaraz powstawiam pod ten post jak tylko przerzucę na PC
-
ios color używam i działają powiadomienia do tego brak przejścia do dialera i aparatu po przesunięciu paluchem w złym miejscu Jak chcesz mogę podesłać jeszcze SS tego motywu
-
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Czyli miałem nosa z tymi motywami klawy i to nie tylko u mnie pomogło? -
https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/196-xiaomi-mi4-2gb.html Ten model posiadam ja, zaopatrzyłem w niego też kuzynkę, a teraz na niego czai się moja siostra (fanka selfie) i ani mi, ani kuzynce nie sprawia on problemów... ba... działa jak marzenie, szybko, płynnie i sprawnie
-
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Być może też problem sam się rozwiąże przy nowej aktualizacji, albo zniknie sam z siebie Szkoda przekreślać dobry telefon z powodu klawiatury -
Musiałby się wypowiedzieć np. Acid, ale patrząc po zdjęciach Mi4 z indii nigdzie nie widzę tego CE, a samo Xiaomi nie ma chyba ładowarek EU. Co do ceny, sam xon24 wysyłając z Chin sprzedaje Mi4 za ~1100zł(a ma on najniższe ceny z tego co wiem) , więc cena 950zł za Mi4 3/16 jest na prawdę dziwna
-
Problem z klawiaturą podczas pisania wiadomości SMS
Nezumi odpowiedział(a) na qwertyuiop90 temat w Problemy techniczne
Ja bym się nie poddawał z powodu klawy Może spróbuj się tymi motywami klawy pobawić? Jak pisałem włączoną mam klawiaturę Google i w niej zmieniłem sobie motywik na Holo White i problem zniknął przełączając na inne motywy z serii "Material" klawa przestawała działać -
Jeżeli nie chcesz ryzykować to masz do wyboru XFS, IBG, Xon24, Technos
