-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Na Xiaomi.eu są...
-
No dobra, ale pytanie jest, czy agreguje tak samo jak na globalu. Co więcej, pisałeś, że Xiaomi nie ma agregacji, a teraz piszesz, że jednak zagregował... To, że Xiaomi oszczędza na europie to nie jest nowina, bo tak jest od zawsze... Potrzebowali ponad roku, aby we flagowcu dać B20, teraz pewnie poczekamy drugie tyle, aż zaczną myśleć o tym, czy w ogóle im się opłaca kupować licencje od QCOMM... Nie wiem jak z agregacją B20, pamiętam, że na jednym z pierwszych softów miałem CA3 z B20, aktualnie nie mogę dorwać zasięgu B20 w domu, będę w tygodniu więcej krążyć to posprawdzam. Szperałem po en.miui i xda, nikt nie daje 1 znacznych odpowiedzi co do agregacji Mi8, jedni piszą, że im działa nawet 4CA, inni, że w ogóle CA2 im się nawet nie załącza. Nie mam też aktualnie czasu się bawić w instalowanie globala i sprawdzanie, mogę jedynie na xiaomi.eu wykonać testy na sieci Play...
-
@tpawel jak brak, jak u mnie mam normalnie agregacje. przynajmniej wedlug apek nie potrzebujacych root. Zrobie potem screeny i dodam do posta.
-
7 i 8 strona ogólnego wątku Mi8 opisuje moje testy agregacji jakbyś był ciekaw. Niedługo pewnie je powtórzę (ponad pół roku rozwoju softu, warto sprawdzić, czy ogarnęli kwestię B7).
-
Jeżeli masz na myśli ten: Mi 8 band To wczytaj się dobrze. To są domysły, żadna z osób tam nie ma potwierdzenia (na cały temat 1 screen, w dodatku negujący tezę, że coś jest nie tak). Co więcej, sam udowadniałem w temacie ogólnej dyskusji Mi8, że wszystkie bandy łapie normalnie i agregacje działają, baaa nawet pokazywałem łączność z B20 (jak na Xiaomi przystało, nie wszystkie, bo skąpią na licencje). Nikt też tam nie podesłał wymaganych rzeczy do deva, a jedynie żądają, aby coś z tym zrobił wydając 400$ na sprzęt, którego używać nie będzie, tylko po to, aby 1 osobie pokazać, że się myli... Reasumując, jeżeli masz jakieś dowody, to zapraszam do przedstawienia ich, w innym wypadku, jest to zwykłe teoretyzowanie, paplanie bez celu.
-
XDA sprawdź, możesz także poprosić o pomoc w wyborze moda w dziale Mi8Pro->Modyfikacje. Niestety, ja mam Mi8 zwykłą i nie mam jak sprawdzać, czy dany mod zatrybi na Pro, czy też nie.
-
Tego jeszcze nie wiemy . Mnie zastanawia 1 rzecz... Xiaomi jest cholernie pewne siebie oraz Mi9 i jej wyglądu, wszędzie piszą jaka to ona nie jest piękna i jaka to ona nie będzie "najpiękniejsza ze wszystkich Xiaomi", baaa nawet zrobili prezentacje w tym samym dniu co Samsung. Nie chce mi się wierzyć, że pokażą taką "kroplę" w ekranie, nawet oni muszą wiedzieć, tym bardziej po opiniach o Mi8, że jakby go nie zachwalali przed pokazem, to po nim, jeżeli będzie wszystko zgodne z przeciekami, to nie przejdzie... Tym bardziej, że ostatnio się żrą bardzo zaciekle z OP, Honorem i Meizu.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Gdyby nie ten "cień" to byś nie miał czytnika w ekranie . Jest to dziurka przez którą skaner może skanować palec na ekranie.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nie. Szukaj modów lub apek.
-
Nie marze, ale byłoby to nie małe zaskoczenie, gdyby się okazało, że to jednak będzie szafir .
-
To zależy, czy będzie to szkło szafirowe, czy jakiś % szkła szafirowego jak w iPhone . Jerry robił testy tych całych "szafirowych" szkiełek od Apple, się okazało, że ma domieszki np silikonu. Także tym szkiełkom od Apple daleko do szkła szafirowego .
-
Ciemne barwy i duchy przy przesuwaniu obrazu
Nezumi odpowiedział(a) na Erill temat w Problemy techniczne
OLED przy niskiej jasności tak ma. Temat był już poruszany tutaj na forum. -
Mi 8 Nie włącza się po aktualizacji do 9.1.24
Nezumi odpowiedział(a) na Bugi_Beng temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Po co ja się produkuje i dodaje notki? Model, dział Twojego modelu oraz dokłądna nazwa aktualizacji razem z wersją (globa/Xiaomi.eu czy jeszcze jakiś inny twór).
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Zły dział 2. Brak inforamcji o modelu 3. Brak informacji o sofcie (global/xiaomi.eu)
-
Dział tutoriale zapraszam. Temat rozwiązany, telefon zakupiony, więc zamykam.
-
Jeżeli ktoś byłby ciekaw brody w Mi9 .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Nijak. Czekać na aktu apki/systemu i liczyć, że poprawi się...
-
To niestety, ale bez szans, nie odzyskasz... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 3 odpowiedzi
-
- odzyskiwanie
- sms
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Miałeś synchronizację z chmurą Xiaomi?
- 3 odpowiedzi
-
- odzyskiwanie
- sms
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Redmi Note 5 na Snapach lub Redmi 5, zależnie od budżetu. Jeżeli nie przeszkadzają MTK, a lubisz duże pokrycie ekranem i nie przeszkadza notch, to Redmi 6 lub Redmi Note 6.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. To nie telefon je niszczy, tylko Ty... Uszkodzenie 1 słuchawki jest zazwyczaj uszkodzeniem mechanicznym np. przerwaniem kabla od 1 słuchawki. Telefon nie ma jak Ci ich uszkodzić. Co więcej Philips i Sony? To nie są wyznaczniki dobrej jakości słuchawek.
-
Jeżeli uszkodzenie powstało "samo z siebie" to niby dlaczego nie? Chyba, że telefon Ci gdzieś upadł, ma ślady uszkodzeń, w takim razie na 99% odrzucą naprawę.
