Witam
Po ostatniej aktualizacji dziwnie zachowuje mi się słuchawka Bluetooth
Słyszę w niej sygnał łączenia połączenia a po nawiązaniu go przełącza mi się samoczynni na głośnik w telefonie i muszę ręcznie wybierać abym móg rozmawiać przez słuchawkę.
Gdzie mogę to zmienić aby działało poprawnie?