Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Ale po prostu nie możesz wysłać i telefon daje informacje z błędem wysyłania, czy się nic nie dzieje?
  2. Morele, jak każdy inny sklep w Polsce, zamawia od chińczyka, a chińczyk ma swoje "priorytety" . No i.. adaptera EU nie dostaniesz, chyba, że Morele takowy obiecuje, bo Xiaomi nie daje przejściówki na EU . Także wgrywaj MIUIPolska i nie bój się, nie mogą nie przyjąć z powodu softu, bo soft to dalej MIUI . W razie czego zawsze możesz zainstalować soft od samego Xiaomi .
  3. No to Ci się to nie uda, bo to co masz, nie jest oryginalnym MIUI, tylko przeróbka od chińczyka pełna syfu i bardzo często wirusów/szpiegów etc. Jeżeli zwrócisz mu telefon z MIUIPolska to koleś nie ma prawa nie przyjąć telefonu, MIUI to MIUI.
  4. MIUI to MIUI, nie wgrywasz innego systemu, więc, po cholere wracać?
  5. Instalacja 2014 i lecimy, wszystko tam masz.
  6. aktualizacje OTA, czyli "over-the-air", aktualizacje które robią się same/same się pobierają/wiszą w powiadomieniach. Wipe data->Przywrócenie ustawień fabrycznych Tak GP działa normalnie, tak samo konto google.
  7. Nic nie jest konieczne, nie posiadamy tzw. OTA, więc to od Ciebie zależy, czy chcesz aktualizować, czy nie oraz jak często . No i powrót w razie czego do swojej ulubionej aktualizacji jest bardzo prosty, wystarczy zainstalować ją tak jak każdą inną, walnąć wipe data (wcześniej zgrywając ważniejsze zdjęcia, muzykę etc na np. PC) i gotowe . Obiecać mogę jedno, nie ważne czy wybierzesz RMN2, czy 3, czy Mi4, do Samsunga już nie wrócisz .
  8. Niestety, polskie cwaniactwo, ludzie sobie często nie zdają sprawy z tego, że dostają lewe ładowarki, a sprzedawca daje ładowarkę za 5zł, a oryginalną wyjmuje i sprzedaje osobno za 50zł 10x zysk, a klient nawet o tym często nie wie . Później się tylko czyta o tym, że Xiaomi to taka fe fe firma i daje słabe ładowarki, bo się rozkraczają po miesiącu...
  9. Niestety, ale Xiaomi = Zabawa systemem w pierwszych dniach od otrzymania , ale, ale! Z tego co wiem Technos jeżeli go poprosisz (a możesz do niego napisać tutaj, na forum) zainstaluje Ci MIUIPolska . Dostaniesz wtedy już zaktualizowany telefon, który będzie mogła potem tylko aktualizować poprzez aplikację . Polecam napisać do nich (chyba najlepiej mailowo w sumie) i dopytać się o szczegóły .
  10. I raczej nie dorasta do pięt ani RN3, a tym bardziej Mi4 xD Tutaj masz 2 oferty, w przystępnej cenie: Mi4 oraz RMN3
  11. Wgrany jest MIUIPolska? Bo nikt u nas takich problemów nie zgłaszał.
  12. To znaczy, że wgrywają angielski soft, a do niego jakoś GP, ale on z tego co wiem i tak nie będzie działał w PL bo działa na języku systemowym... RMN3 oczywiście jak kupisz to możesz wgrać MIUIPolska, kwestia tego czy się nie boisz (w sumie nie ma o co, ale różnie ludzie do tego podchodzą), trzeba odblokować bootloader oraz wgrać TWRP->Instalacja 2016 tutaj masz poradnik co i jak. Mi4 kupisz za 255euro w XFS 100% pewny (Z VAT), więc też niezła cena .
  13. Boże broń Cię, nie kupuj tam. Nie dość, że niekompetentni, to jeszcze sami nie wiedzą co sprzedają, a w razie gwarancji, módl się o ich odpowiedź... RMN3 posiada wersję Global, od Xiaomi, ale Chińczycy, cwane bestie, wgrywają jakimiś lewymi sposobami swoje wersje (nie chcesz wiedzieć co tam się może znaleźć). Więc jeżeli chcesz kupować RMN3 w Polsce, to kupuj, albo u Accessories4You, albo Technos, ew. Xiaomiforsale. Z Mi4 jest jeszcze ciekawsza sprawa, z tego co wiem telefon ten się teraz produkuje bardzo rzadko, a nawet wcale, wiec ciężko go było przez pewien czas kupić. Aktualnie bardzo często można dostać tzw. refubrished (telefon odnawiany), na lewych częściach, lub źle złożony, ale za to instalacja MIUIPolska jest prosta, szybka i każdy sobie z nią poradzi. Polacene sklepy w PL to: xiaomiforsale.com, accessories4you.pl oraz Technos-Online na Allegro Polecane sklepy w CN to: Xon24 (Buriza), IBuyGou.
  14. Problem jest w aktualnej wersji, pobierz wersję 5.12.31. Ta była OK.
  15. Nie kupuj tylko na alledrogo (chyba, że od Technos-Online(Polska) lub Xon24(chiny)), bo albo natkniesz się na refubrished, albo na coś jeszcze gorszego, polecam XiaomiForSale.com, mają Mi4 w niezłej cenie, nie musisz się bać o VAT, bo wysyłka z Czech .
  16. RN3 posiada zablokowany bootloader, przez co wgranie MIUIPolska nie jest takie proste, ale z tego co wiem, to jest już możliwe. Mi4 instalacja jest prosta, szybka i... bezbolesna, ściągamy paczuszkę, wrzucamy do telefonu, otwieramy przez aktualizacje i telefon resztę robi sam . To co wgrywają sprzedawcy w Chinach to ich przerobione softy z masą śmieci bardzo często.
  17. Mi4i to raczej daleko w tyle za Mi4 i Mi4c od strony hardu. Apka systemowa spełnia swoje zadanie.
  18. na 99% nieorginalna, bo Xiaomi nie daje ładowarek z wejście EU, tym bardziej z certyfikatami CE
  19. w sensie powiadomienia? Wchodzisz w Panel Sterowania->Uprawnienia->Uprawnienia tutaj szukasz GG i włączasz powiadomienia + powiadomienia na belce.
  20. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  21. 810 w MiNote Pro została "ujażmiona" przynajmniej tak mówił Acid. @hhunter22 Ale mówisz o "Mi" Mi to nie tylko 2/3/4, ale też Note, więc nie wiem dlaczego je wykluczać . No i ja patrze na ogól, nie znam autora tematu, nie znam jego przyzwyczajeń i upodobań odnośnie użytkowania telefonu, po prostu w walce MiNote/MiNote Pro vs RN2/RN3 wygrywa MiNote i tyle, po prostu taka jest kolej rzeczy . Zauważmy też, że aktualnie 90% telefonów jest "lepsze na papierku" bo mamy już tyle ram, tak szybkie procki i tak wydajne grafiki, że różnice są znikome lub specjalnie tworzone przez firmy, aby lepiej sprzedać swojego flagowca. No bo kto widzi jakąś znaczącą różnicę między 2, a 3Gb RAM, albo między Snapem 801, a 808, a 810, a MTK X10 czy X20? Raczej mało kto.
  22. Przecież masz MiNote i MiNote Pro o wielkości 5.7", więc jakie "mi są mniejsze o 0.5'"? Seria Mi zawsze będzie nad RedMi, tak jest ten "świat" stworzony, nie ma sensu przesiadać się z G3, na RN3, bo to nie jest żaden upgrade, a raczej downgrade. Nie neguje, że te telefony są dobre, bo są, ale nie w tym temacie, nie w tej okoliczności, nie w tym momencie... To tak jakbyś chciał wymieniać Mi4 na jakiegoś Redmi, sensu żadnego. Po 2 seria Mi zawsze będzie bardziej dopieszczana przez Xiaomi . Co do Baterii w RN2/3... ludzie zwalają na co mogą, ale już nie na swoją głupotę, nie patrzą co im działa w tle, co im wybudza telefon etc. po prostu instalują co się da, a potem narzekają, także radziłbym na takie rzeczy patrzeć z dystansem. Obstawiam, że na luzie potrzyma te 2-3dni bez ładowania. Trzeba też pamiętać o tym, że to MTK i mimo iż zrobili spory krok do przodu, to nadal są w tyle za Qualcomm'em, np. taki GPS, masa ludzi się skarżyła na jego dokładność i zrywanie.
  23. Zaktualizowany? Miuipolska wgrane?
  24. z zapewnień producentów, to nie, nie okaże się . IBuyGou polecam, dobre ceny, pewny sklep i możesz dokupić za 5% ceny insurance od VAT . (zwracają VAT jeżeli takowy przyjdzie zapłacić).
  25. a macie możliwość sprawdzić jak działa na innej sieci? Np Play, orange?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...