-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
No, Xiaomi samo będzie pewnie odblokowywać jak przy RN3 czy R3... -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Ustawcie sobie APN plusowe, a następnie restart telefonu i będzie działać ;-; -
Poważny bug w MIUI - Mediaserver, proces który pochłania baterie
Nezumi odpowiedział(a) na petrelli temat w Problemy techniczne
Na początek, wejdź sobie w Ustawienia->Urządzenie->Bateria, tapnij w te 2 procesy i po prostu je zatrzymaj, jeżeli dalej będą wstawać i drenować, spróbuj powrotu do ustawień fabrycznych... -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Blokada, blokadą, ale zapędów Szajsungowych czy też Zgniło-Jabłkowych nie pochwalam i pochwalać nie będę, takie o, motto . Nienawidzę tych przycisków, wujaszek, zapaleniec Samsungowy miał S4, ma S5 i w obu już 4x był na gwarancji z powodu tych przycisków, ciotka ma iSrona s5 i też jej to gówno raz działa, raz nie, wiem, że Xiaomi może to zrobić "lepiej", ale... będę realistą . -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie. Firma zarejestrowana jest w Chinach, nie w Czechach, więc nie dają jako takiej faktury. Jeżeli zależy Ci na fakturze, to jest Technos lub A4Y . -
Snapdragon 820 oficjalnie zaprezentowany, czas na MI5?
Nezumi odpowiedział(a) na spinnaker7 temat w Aktualności
Nah... Przeszła mi ochota na Mi5 :< -
RM2 - różne obserwacje/ zapytania po przesiadce na RM2
Nezumi odpowiedział(a) na elias temat w Problemy techniczne
Tak, powinno hulać. -
Jeżeli tel wam wyświetla, że jest OK i liczba ilości weryfikacji się zgadza to nie ma co się raczej przejmować tym szczegółem, po 2 najlepszy sposób na sprawdzenie oryginalności jest instalacja MIUIPolska.
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
A w sumie, na Redmi 3 może jeszcze nie wgrywa, bo bootloader zablokowany, racja, mój błąd , ale cwany chińczyk może coś tam wgrał, oni znają sposoby na omijanie tego (RN3 omiajali). -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Zaglądał, w końcu wgrywa ten "swój" Polski MIUI... Foliarka to nie problem -
Tak.
-
Tak, bez problemu możesz wgrać którąkolwiek z wersji (prócz 6.0 do niej musisz użyć poradnika z Modyfikacji Systemowych). No i gratuluje, już myślałem, że polska policja, tylko ma "ładnie wyglądać" a tutaj się okazuje, że oni nawet potrafią działać!
-
Bo są uznane przez forum jako najbardziej stabilne i najlepiej zoptymalizowane .
-
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Bo nie ufam sklepom, które przypisują sobie czyjąś prace jako swoją . Do tego. podpisują się jak "oficjalny sklep Xiaomi wspierany przez IBuyGou", ale jak napiszesz do IBG, to oni nic na ten temat nie wiedzą, także, radzę po prostu uważać z tymi ich obiecankami . Chcesz pewny sklep, z pewną gwarancją? Polecam XiaomiForSale, albo Technosa... XFS naprawi Ci telefon w Czechach, a jeżeli jest to niemożliwe, to nawet wymieni na nowy... -
Redmi 3 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na lukaschels temat w Dyskusja ogólna
Nie liczyłbym na 2lata gwarancji, ani tym bardziej na ich serwis . -
Naciśnij przycisk "3 kresek", a potem "rozszerz" 2 palcami jeżeli chcesz mieć wygląd apki...
-
https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=37520 Bierz 5.11.5 lub 5.11.12, model cancro
-
RM2 - różne obserwacje/ zapytania po przesiadce na RM2
Nezumi odpowiedział(a) na elias temat w Problemy techniczne
starte wersje tak, znajdziesz w archiwalnych MIUI v7. Chociaż z tego co się orientuję to aktu 6.1.21 jest baaardzo udana i warto ją zainstalować . Co do karty SD... powiem szczerze, że nie pamiętam, od prawie roku siedzę na Mi4, a tutaj SD nie mam . -
Odpalisz, wszystko będzie działać, tylko, że będziesz mieć j. ang.
-
Zawieszający się czujnik janości światła
Nezumi odpowiedział(a) na Shaft temat w Problemy techniczne
no wipe all data jeżeli się będzie cofać, także... Albo 6.0, albo zostajesz z tym co masz . Powiem tyle, że jeżeli nie używasz root'a to wielkich problemów na 6.0 nie będziesz mieć . -
RM2 - różne obserwacje/ zapytania po przesiadce na RM2
Nezumi odpowiedział(a) na elias temat w Problemy techniczne
1. Na wydaniu październikowym i 1 listopadowym takich rzeczy z przeglądarką nie ma. 2. Nie pamiętam, aby kiedykolwiek na Redmi 2 była taka opcja... 3. Nie ma białego... 4. Nie da, Redmi 2 wyszło premierowo na v6. 5. Jeżeli się cofasz z numeracją w obrębie MIUIPolska/Xiaomi.eu dev. to instalujesz -> Wipe all data inaczej będą krzaczyć aplikacje. -
Zawieszający się czujnik janości światła
Nezumi odpowiedział(a) na Shaft temat w Problemy techniczne
5.12.11 jest ostatnim na 4.4 . -
Zawieszający się czujnik janości światła
Nezumi odpowiedział(a) na Shaft temat w Problemy techniczne
Wybacz, ja jeszcze śpię kolega @kulig007 ma rację, złe cyferki . -
Zawieszający się czujnik janości światła
Nezumi odpowiedział(a) na Shaft temat w Problemy techniczne
Mi pomogła ponowna diagnostyka czujnika w *#*#6468#*#*, u mnie było w drugą stronę, telefon uważał, że jest ciągle w kieszeni, po zrobieniu diagnostyki, samo przeszło . -
Te gierki do wymagających nie należą, kuzynka w nie szpila na Mi4 i nie narzekała na jakiekolwiek ściny .
