-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Panowie spokojnie, temat przeczyściłem, bez sensu się żrecie... Na W7 można bez problemu instalować, po zainstalowaniu odpowiednich sterowników i MiPcSuite (http://pcsuite.mi.com/) oraz przejść w tryb instalacji (bodajże trzeba odpalić telefon trzymając power+Vol+ lub Vol-, teraz dokładnie nie pamiętam jaki tam był skrót) i chyba MiFlash (http://en.miui.com/a-234.html) także da radę. Odblokowanie jest proste, jeżeli ma Pan zgodę, to wgrywa tylko china dev, odblokowuje, a potem już normalnie leci z aktualizacją, jeżeli nie ma Pan czasu i chęci się bawić, @daniel.wu zaoferował swoją pomoc, więc niech Pan się z nim kontaktuje na PW, na pewno będzie szybszy kontakt oraz mniej osób postronnych z niepotrzebnymi opiniami . My tutaj możemy jedynie pokierować jak to zrobić, ale jeżeli wszystko "zatrybi" to takie odblokowanie i instalacja to 15min .
-
Aktualnie ciężko o coś "nowego"/"świeżego" od strony wyglądu telefonu... Wszystko się teraz robi na 1 "kopyto", albo wygląda jak Szajsung, albo jak Srajfon. Co do Mi5... gdyby wywalić ten paskudny przycisk na przodzie i zastąpić go czymś o innym wyglądzie (nawet głupi kwadrat!) to by już jak Galaxy nie wyglądał . Co do MIUI8... Mi to nie tyle za samsungiem, co za Androidem mocno daje, mamy coraz więcej androida w miui, a coraz mniej iOS, a szkoda, kiedyś to było idealne połączenie obu tych systemów od strony wizualnej .
-
Problem przy aktualizacji do androida 6.0
Nezumi odpowiedział(a) na cool123 temat w Problemy techniczne
Nie wiem co instalowałeś, ale nie MIUIPolska... U nas już od stycznia nie ma MiRecvoery, tak samo na Xiaomi.eu, musiałeś na wersję sprzedawcy zainstalować jakiś china, przez co wywaliło się google, a potem znowu chciałeś coś zainstalować z innej "partii"... Flashuj na czysto z opcją flash_all, pamiętaj tylko, aby flashować już wersję z połączonymi partycjami, instalując coś z 4.4 na dual-systemie uceglisz telefon... -
mocne słońce i trzeba się dobrze przyjrzeć, wtedy widać kropeczki, a niekiedy nawet taką.. siateczkę w "romby"
-
-
http://en.miui.com/download-301.html Nie ma czegoś takiego jak "Pro", tak to sobie nazywają sprzedawcy, to jest Redmi Note 3 tyle, że na snapie, samo Xiaomi ma go po prostu jako "Redmi Note 3 snapdragon". Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Mi4 Problem z zasięgiem sieci po wgraniu softu
Nezumi odpowiedział(a) na Makuś temat w Problemy techniczne
On ma wersje WCDMA, co więcej wkładał już inne sim i nic, moim zdaniem telefon jest po "naprawie" i uwalili antenkę wymieniając ekran/płytę cokolwiek... Już były takie przypadki... Pisz do osoby od której kupiłeś, bo ja tutaj czuje, że telefon jest po jakimś serwisie... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zainstaluj miuipolska.
- 1 odpowiedź
-
- xiaomi mi note
- miui 6.4.14
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wgrywanie romu MIUI Polska - czy da się bez TWRP?
Nezumi odpowiedział(a) na 92aende temat w Dyskusja ogólna
Mi4c ma blokady na BL dopiero od ~pół roku, jeżeli tel wyprodukowany w 2016roku to musi mieć blokadę. Brak IMEI raczej wskazuje na to, że ktoś grzebał lub telefon jest z "odzysku"... -
Mi4 Problem z zasięgiem sieci po wgraniu softu
Nezumi odpowiedział(a) na Makuś temat w Problemy techniczne
To jest wszystko bardzo dziwne. Tryb samolotowy pisałeś, że jest włączony, możesz go wyłączyć, albo z pulpitu, albo z ustawień? Coś mi się wydaje, że zmiany romu niewiele dadzą, jeżeli po flashu dalej jest to samo... Zainstaluj najnowszy 6.0, już teraz i tak Ci nic nie zaszkodzi, a jeżeli to kwestia softu, to po aktu może załapie? (5.12.17 nie jest najlepsza wersja...) -
Mi4 Problem z zasięgiem sieci po wgraniu softu
Nezumi odpowiedział(a) na Makuś temat w Problemy techniczne
Telefon z 2 ręki... sprawdzałeś tam, czy zasięg łapie, czy sprawdziłeś czy po prostu działa i już sim tam nie wsadzałeś? Być może ten ktoś, coś w telefonie wymieniał i uszkodził antenkę.... -
Mi4 Problem z zasięgiem sieci po wgraniu softu
Nezumi odpowiedział(a) na Makuś temat w Problemy techniczne
Karta SIM do wymiany. -
Reklamuj, prawdopodobnie jakiś lewy wyświetlacz kupiłeś lub oni dali...
-
aktualizacja z powiadomień i twrp - jak wyjść?
Nezumi odpowiedział(a) na warjok temat w Problemy techniczne
Zainstaluj na nowo rom lub flash'uj... -
Acid (czyli osoba, która te telefony z gwarancji IBG naprawia), sam pisał, że nie wpływa.
-
Dostajesz tel, pierwsze co robisz to wipe all data, następnie instalacja MIUIPolska i gotowe, dla pewności możesz znowu zrobić wipe all data (fabryczne), ale już wymagane nie jest .
-
Zobaczymy 10 maja, mi się zmiany, które pokazali, nie podobają, ale wiem też, że jednak te numerki MIUI dużo bardziej warto aktualizować, niż androida .
-
Po prostu zainstaluj najnowszy MIUIPolska z TWRP i masz problem z głowy ;-;
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
A w domu wszyscy zdrowi? Serio? Antutu? Nie... po prostu to wywale do kosza i udam, że taki temat nigdy nie powstał... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
bzdura. Błąd jest już od pół roku, jak nie ciut więcej, na praktycznie każdym urządzeniu z Andkiem 5.x lub wyższym... Zwykły bug graficzny, żadne rebooty, restarty, czy cokolwiek innego... MIUI tak ma i tyle. Olewać i cieszyć się życiem oraz telefonem. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
A jak ma być? Normalnie, jak na Androidzie...
-
Pali się dioda, więc może jest szansa go postawić na nogi. Podepnij pod PC, pobierz od nowa sterowniki (gdzieś ktoś podawał dokładniej, bo takie problemy już tutaj były, tylko z innymi modelami, rozwiązanie powinno być podobne, w temacie z Mi4 chyba były coś podobnego). Jest też możliwość, że uszkodzony jest USB.
-
lepsze? Nieee...
-
Ja bym już przygotowywał się do przejścia na dev 6.0, za tydzień MIUI8 .
