tadziq

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tadziq

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi po 3 dniach padła płyta główna. Telefon jest w chinach obecnie.
 2. Okazało się, że padła płyta główna telefon jest w chinach. Po większych i mniejszych przebojach. Miał być full refund jest naprawa gwarancyjna. Zobaczymy co teraz przyślą. Temat do zamknięcia.
 3. Poddałem się, nie rusza za żadne skarby. Raczej nie ma już żadnej szansy, aby zgrać z niego dane?
 4. Ok. Zgłoszenie i tak wysłałem do gearbesta, zobaczymy co odpiszą. W takim razie jeszcze raz zaczynam walkę
 5. Problemem jest to, że ona się pali kilka minut a następnie gaśnie. Na zdjęciu obecny stan pod PC, jak przytrzymam power button dioda zacznie migać kilka minut i gaśnie.
 6. Zrobiłem filmik dla Gearbest bo prawdopodobnie nie jestem już w stanie nic więcej zrobić No chyba że macie jeszcze jakieś pomysły. Po wymianie kabla jest to samo co przed Telefon był 2x na sesji nocnego ładowania Komputerem go niestety nie widzę :F ( albo źle patrze ) Sprawdzany na 4 ładowarkach w tym jednej oryginalnej dołączonej do zestawu. Padł i nie wstaje : ( szkoda jedynie zdjęć z majówki.
 7. Idę po kabel, tylko tyle jeszcze mogę sprawdzić.
 8. Robię mu kolejną sesje pod ładowarką, poprzednia była powyżej 12h. Problem polega na tym, że ta dioda w pewnym momencie przestaje migać, nie oznacza to przypadkiem że wtedy się telefon już się nie ładuje?
 9. Cześć, Dużo razy mi pomogliście, lecz chyba trafiłem na blokadę. Jechałem autem telefon i telefon mi się rozładował. Sprawa wygląda tak: -przy naciskaniu power -> nic, -przy naciskaniu power + vol- -> nic, -przy naciskaniu power + vol+ -> nic, -przy naciskaniu power pod ładowarką, pulsuje dioda a po 2-3 min przestaje, -przy naciskaniu power + vol- pod ładowarką pulsuje dioda jednak ze zmienną częstotliwościową tak jak by dioda się resetowała, -przy naciskaniu power + vol- pod ładowarką pulsuje dioda jednak ze zmienną częstotliwościową tak jak by dioda się resetowała, -trzymałem telefon pod ładowarką, 1A oraz 2A -pod komputerem też go nie widzę sterowniki usb zainstalowałem ręcznie, Jak go jeszcze mogę sprawdzić mam go 4 dni. Wcześniej wszystko działało