-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
lucek105105 <-- Uwaga na tego Pana, sprzedają głównie meble
Nezumi odpowiedział(a) na david__1992 temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. -
Jak pisał @kulig007 tak, to jest normalna temperatura w TWRP podczas instalacji/wipe/back up... CPU wtedy pracuje w 100%, jest moc, jest i temperatura. Nikt tutaj nie pisał o CIĄGŁEJ PRACY przy takiej temp i nie, klapka się nie stopi w takich temperaturach . To tworzywo wymaga coś w kole ~150*C, aby zacząć się topić. Nie masz się czego bać, wszystko jest OK.
-
To, że wymieniał, nie znaczy, że ogarnie Mi4. Była tutaj osoba, która oddała do serwisu zwykłego, co prawda serwis chwalony oh i ahy, a jak doszło co do czego to wymienaili w sumie 4x i za każdym razem łamali i niszczyli zakładane szkło, a to tylko 1 przypadek, było ich sporo więcej, więc jeżeli chcesz oddać do kogoś na serwis to upewnij się, że ten ktoś zna Xiaomi i wie jak je naprawić. Polecam zamawiać takie rzeczy z dragon-tt, jeżeli koniecznie chcesz sam kupować. Polecam też napisać do MiCenter, może mają jakieś oryginalne części na stanie, z rozbiórek uszkodzonych modeli (bo Xiaomi nie sprzedaje ekranów, więc wszelkie aukcje "Oryginalny LCD!" to kpina i oszustwo).
-
~450zł obstawiam. Lepiej zanieść do serwisu, który zna się na rzeczy... Już były tutaj osoby, co zaniosły tel zanosiły do serwisów zwykłych, a tam albo rozwalili więcej jak naprawili, albo nic nie naprawiali, a kasę ściągali...
-
tylko wbudowanego w MIUI MiSound, nic więcej.
-
W sumie żadna, automat ma to do siebie, że przełącza Cię automatycznie na preferowane typy sieci i operatora, z tym, że na Orange i tak łączysz się tylko z antenami Orange... Automat jest dobry w Play, bo automatycznie łączy Cię z antenami Play, po stracie zasięgu i przełączeniu np. na Plus. Jeżeli znajduje Ci 4G, ale po próbie połączenia zrzuca na H+ to, albo masz za słaby zasięg 4G, albo operator ma coś nie tak z Twoim kontem abonenckim. Możesz dzwonić do nich i prosić o restart konta, albo wyjaśnienie, dlaczego nie łączy Cię z 4G.
-
Na początek odpaliłbym w miejscu pracy wyszukiwanie sieci i zobaczy czy tel wgl znajduje antenę 4G, może być tak, że zasięg 4G dla Twojego tel jest tam za słaby i wybiera H+, aby było stabilniej.
-
Link podałem wyżej do Technos'a na Allegro, kupiłem tam, na 100% oryginalne ma .
-
Odpinasz telefon od konta na i.mi.com i to wszystko.
-
Popraweczka! To są oryginalne, Xiaomi ma jakby... 2 wersję, właśnie z paseczkami na pilocie , ale tak między nami, oddałbym je sprzedawcy i kupił Iron Hybrid v3, sporo lepsze, a różnica w cenie to ~20zł .
-
Wgraj dev China i odblokuj, potem wgrywaj co chcesz...
-
Tak to jest, jak się ktoś zabiera za rzeczy, których nie zna, a nawet nie spojrzy na ostrzeżenia i informacje odnośnie cofania/aktu... Próbuj instalować przez Recovery, a nie przez aplikację.
-
Nie wiem czy Xiaomi sprzedaje na inny region te słuchawki niż na Chiny, ale wiem, że wersja z Chin ma kropeczkę.
-
Jak na moje, fake, posiadam w domu 2x Piston v3 + Hybrid Iron v3, wszystkie mają na pilocie kropeczkę, Szczegół, ale Chińczycy doszli już do takiej perfekcji w kopiowaniu innych firm, że na takie szczegóły trzeba zwracać uwagę. No i moja "propozycja" i "rada" oddaj je i kup te: http://allegro.pl/xiaomi-piston-iron-hybrid-sluchawki-v3-iem-nowosc-i5974855810.html, bo moje obie sztuki v3 zwykłych po roku umarły (jakaś wada jest w słuchawkach i po czasie jedna z nich przestaje sama z siebie działać).
-
Szkoda wrzucać w case'y Mi4, ale jeżeli chcesz to IPAKY, a jeżeli chodzi o plecki, to w Akcesoria, w temacie na temat plecków podawałem link do sprzedawcy.
-
zainstalował 15.12.4 na 15.12.17? Się ciesz, że nie masz cegły... Spróbuj pobrać 15.12.17 na PC i przerzucić na telefon, następnie zmienić jego nazwę na "update.zip" i zainstalować przez recovery. Jeżeli to nie ruszy, to zostaje MiFlash.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. W instrukcji masz jasno napisane, że ma być to dev, nie stable.
- 4 odpowiedzi
-
- bootloader
- problem
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
zostaje chyba instalacja Flashem, coś jest nie tak u Ciebie, bo nikt takich problemów nie zgłaszał .
-
Ktoś tam coś zgłaszał, ale tych zgłoszeń na temat rozmów, nie jest aż tyle, aby się tym przejmować. 5.11.5 powinien działać idealne.
-
wyczyść sobie Cache+ art/dalvik, często pomaga.
-
Sim się psują same z siebie, z dnia na dzień, nawet z godziny na godzine, działa, a potem siada i tyle. Posprawdzać inne karty Sim, poprosić w punkcie operatora o wymianę sim (robią to od ręki, przynajmniej w Play).
-
Ja bym na początek polecał wbić w recovery, jeżeli wyczyściłeś system, to nie ruszy, ale TWRP ruszy, ma ono opcję OTG oraz umożliwia przesyłanie plików z PC na telefon, w ten sposób możesz wrzucić tam paczkę z poprawnym romem i zainstalować, jak to nie pójdzie wtedy baw się w flashowanie .
