Jump to content

borygo

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About borygo

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za pomoc, mogłeś chociaż podesłać jakąś stronę. Najlepiej zamknąć temat i zadowolony.

   

 2. borygo

  Aktualizacja

  Witam Zakupiłem Mi8Se, chciałem zrobić aktualizacje ale nie chcę czegoś zwalić. Poniżej obecny system na telefonie.
 3. Miał ktoś problem z kalendarzem, telefon ubija aplikacje po odpaleniu??? Sprawa załatwiona
 4. Nowy android zainstalowany, wszystko gładko poszło. Problemów z jakością rozmów nie ma , nawet chyba lepiej niż na kk. Testowanie czas zacząć, miejmy nadziej że nie będzie większych problemów. Pozdro.
 5. Dzięki, zapomniałem spytać jeszcze o wszystkie dane na telefonie, jeżeli nie robiłem żadnych chmur to dane zostaną czy telefon będzie zupełnie czysty.
 6. Cześć Od kilku miesięcy używam mi4LTE-CU na androidzie 4.4.4, wersja 5.11.5, wszystko działa świetnie. Zastanawiam się nad wgraniem 6 i miui8. Coś mnie korci .Czytałem o problemach z głosem i tu się trochę martwię. Najpierw muszę wrzucić MIUIPolska cancro 5.12.17 później MIUIPolska Android 6.0.1 cancro ( czy dobry plik wybrałem??? https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862668989 ) Pytam bardziej szczegółowo, bo jak sobie pomyślę że coś uwalę i będę zmuszony wrócić do xperi sp (to dopiero wolno chodzi). Dzięki za rady. Pozdrawiam.
 7. Dziękuję za pomoc, teraz tylko testować moje MI4.
 8. Zrobiłem, aplikacje z poprzedniego rom-u usunięte, jak teraz z bezpieczeństwem, płacenie przez telefon i inne takie :-P
 9. Dzięki, zmieniło. Czy teraz przywrócić ustawienia fabryczne? Czym mogę jeszcze wyczyścić telefon.
 10. Plik ściągałem kilka razy, bezpośrednio na telefon i przez komputer, za każdym razem wyskakuje błąd. Rozmiar pliku zgodny. Może muszę jeszcze coś zrobić przed wrzuceniem pliku do telefonu , bo opcja z kiepskim netem raczej odpada, zawsze było ok??
 11. Witam, telefon MI4 to MI4LTE-CU , android 4.4.4 KTU84P , wersja MIUI 6.6.5.0 KXDCNCF, chce zainstalować https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982086989322. Robię download, wchodzę w aktualizację klikam i ....... aktualizacja dochodzi do 60% , wyskakuje komunikat aktualizacja nieudana, sprawdź rozmiar i sumę MD5 pobranego pliku zip z danymi na stronie pobierania. Jeśli dane się nie zgadzają pobierz rom i spróbuj ponownie. Dobrze że z telefonu cegły nie zrobiłem , Poproszę o pomoc, bo chyba zostanę z tym co mam , a im więcej czytam to mniej wiem . Chcę zostać na .4.4 tylko wgrać M
×
×
 • Create New...