Jump to content

borygo

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

borygo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzięki za pomoc, mogłeś chociaż podesłać jakąś stronę. Najlepiej zamknąć temat i zadowolony.

   

 2. borygo

  Aktualizacja

  Witam Zakupiłem Mi8Se, chciałem zrobić aktualizacje ale nie chcę czegoś zwalić. Poniżej obecny system na telefonie.
 3. Miał ktoś problem z kalendarzem, telefon ubija aplikacje po odpaleniu??? Sprawa załatwiona
 4. Nowy android zainstalowany, wszystko gładko poszło. Problemów z jakością rozmów nie ma , nawet chyba lepiej niż na kk. Testowanie czas zacząć, miejmy nadziej że nie będzie większych problemów. Pozdro.
 5. Dzięki, zapomniałem spytać jeszcze o wszystkie dane na telefonie, jeżeli nie robiłem żadnych chmur to dane zostaną czy telefon będzie zupełnie czysty.
 6. Cześć Od kilku miesięcy używam mi4LTE-CU na androidzie 4.4.4, wersja 5.11.5, wszystko działa świetnie. Zastanawiam się nad wgraniem 6 i miui8. Coś mnie korci .Czytałem o problemach z głosem i tu się trochę martwię. Najpierw muszę wrzucić MIUIPolska cancro 5.12.17 później MIUIPolska Android 6.0.1 cancro ( czy dobry plik wybrałem??? https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862668989 ) Pytam bardziej szczegółowo, bo jak sobie pomyślę że coś uwalę i będę zmuszony wrócić do xperi sp (to dopiero wolno chodzi). Dzięki za rady. Pozdrawiam.
 7. Dziękuję za pomoc, teraz tylko testować moje MI4.
 8. Zrobiłem, aplikacje z poprzedniego rom-u usunięte, jak teraz z bezpieczeństwem, płacenie przez telefon i inne takie :-P
 9. Dzięki, zmieniło. Czy teraz przywrócić ustawienia fabryczne? Czym mogę jeszcze wyczyścić telefon.
 10. Plik ściągałem kilka razy, bezpośrednio na telefon i przez komputer, za każdym razem wyskakuje błąd. Rozmiar pliku zgodny. Może muszę jeszcze coś zrobić przed wrzuceniem pliku do telefonu , bo opcja z kiepskim netem raczej odpada, zawsze było ok??
 11. Witam, telefon MI4 to MI4LTE-CU , android 4.4.4 KTU84P , wersja MIUI 6.6.5.0 KXDCNCF, chce zainstalować https://www.androidfilehost.com/?fid=24269982086989322. Robię download, wchodzę w aktualizację klikam i ....... aktualizacja dochodzi do 60% , wyskakuje komunikat aktualizacja nieudana, sprawdź rozmiar i sumę MD5 pobranego pliku zip z danymi na stronie pobierania. Jeśli dane się nie zgadzają pobierz rom i spróbuj ponownie. Dobrze że z telefonu cegły nie zrobiłem , Poproszę o pomoc, bo chyba zostanę z tym co mam , a im więcej czytam to mniej wiem . Chcę zostać na .4.4 tylko wgrać MIUI PL. Dzieki.
×
×
 • Create New...