Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Błąd z MIUI

    Masz soft global lub jakikolwiek inny soft na urządzeniu na rynek CN (lub na urządzeniu global, masz soft CN). Nic nie zrobisz. Poszperaj za informacją, jak teraz odblokować BL lub jak wgrać odpowiedni soft dla swojego urządzenia. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  2. Tak, bo... dlaczego nie?
  3. @Tomgag01 Jeżeli masz odblokowany BL, to spróbuj inne softu (np. xiaomi.eu), jeżeli nie, to odblokuj, jeżeli nie chcesz się bawić, to o ile masz jeszcze gwarancję, to zgłaszaj na gw/rękojmię.
  4. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  5. Nezumi

    ukrywanie sms

    Nie ma, bo jest inna aplikacja od SMS... Poszukaj w sklepie google, czy jest apka, która posiada podobną funkcję... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  6. Nezumi

    Popsuty system przez root?

    Zdziwiłbyś się. Nie raz mi się coś z zasięgiem waliło po rootowaniu Magiskiem, często wystarczało ponownie zainstalować Magiska, czasem odinstalować i zainstalować.
  7. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. wipe, jak to nie pomoże, to o ile jeszcze masz gwarancję, a fon był kupowany w PL, to gw/rękojmia, jeżeli nie, to cóż... czekanie na poprawkę (jeżeli to na pewno soft) lub wymiana na nowy, ew. zabawa w unlock i zainstalowanie innego softu. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  10. https://micenter.pl/
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. 1. Tematy z problemami dot danych modeli, zakładamy w działach tych modeli 2. Nie podałeś żadnych informacji na temat swojego urządzenia. Wróżek tutaj nie ma.
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  13. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  14. Nezumi

    Xiaomi redmi note 4

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  15. Może sobie to słać po serwisach, nic nie zrobią, nikt nie wie do końca na jakiej zasadzie działa ta blokada, instalacja jakiegokolwiek MIUI skończy się informacją o blokadzie konta, odblokować BL nie da rady, bo fon jest zablokowany, więc żaden AOSP/Cyan etc nie wchodzą w grę. Jedyny sposób to przypomnieć sobie adres email lub ID konta... Pod żadne rękojmie/gwarancję to też nie podchodzi, bo telefon się sam nie blokuje, wymaga do tego ingerencji użytkownika...
  16. Temat prosimy kontynuować w tym temacie:
  17. ENG: CN: Nie dziękuj. Antirollback i ludzie chcą MIUI, a nie customy, ludzie na customach, siedzą na customach i ich ta informacja nie ziębi, nie grzeje. Xiaomi już od dawna ma w nosie to co ludzie piszą pod open beta, gdzie na oficjalnym forum 90% wiadomości to "Amazing!". Zaprzeczasz sam sobie... Najpierw piszesz, że nie znasz chińskiego, teraz, że informacje są dla ciebie szczegółowe, bo wszystko dokładnie opisali. Jeżeli nie znasz chińskiego, musisz bazować na tłumaczeniach eng, co za tym idzie, mogą być one błędne, mogą dodawać własne informacje, własne spostrzeżenia... Ja bazuje na informacji oficjalnej na oficjalnym forum, a te nie są szczegółowe, są ogólnikowe. Gdyby były szczegółowe, nie byłoby żadnego gdybania (btw. FUD? To określenie tutaj totalnie nie pasuje, ale co ja tam wiem, pewnie znowu sobie z Ciebie jaja robie ), nie byłoby dyskusji i domyślania się "co autor miał na myśli"... Aktualnie w tym wątku wypowiedziało się 5 osób i każda ma inne spojrzenie na sprawę, inaczej zrozumiała komunikat... Jeżeli informacja byłaby szczegółowa i dokładna, nie byłoby domysłów...
  18. @Antyhaker Wyrażam swoją opinię, do czego mam pełne prawo, ale ok. jeżeli zarzucasz mi kłamstwo i "robienie sobie jaj" proszę, udowodnij mi to. Udowodnij mi, że nie widzę nic na ekranie mibanda w słońcu. Co do emotek, mają one swoje zadanie. W tekście na forum nie idzie pokazać własnego nastawienia, często słowa są błędnie odczytywane. Jeżeli dla ciebie wesoła emotka, jest okazem kłamstwa, to Ci współczuje, musisz postrzegać każdą osobę, która się do ciebie uśmiechnie jako kłamce. PS: Musisz mieć strasznie nerwowe życie... Wszędzie coś nie tak, ciągle jakieś problemy, ciągle coś jest źle, a jak tylko ktoś stwierdzi, że on ma inaczej, to zarzucasz mu kłamstwo, bo przecież to jest takie nieprawdopodobne, aby ktoś miał lepiej od Ciebie, czyż nie? EOT. Z osobą z takim nastawieniem nie mam ochoty dyskutować.
  19. Nie pierwszy raz. Po prostu jestem w czepku rodzony . Co ktoś na coś narzeka, to jakoś u mnie nie chce się stać . To jest tak, jak z głośną aferą o rozklejającym się Amazfit, a jak ludzie z YT wzięli je w swoje obroty, to nie mogli tej wady wymusić . Nie pisałem nigdzie, że czytelność jest taka sama jak w pomieszczeniach, czy ciemności, ale wyświetlacz dla mnie nadal jest czytelny, nie muszę wysilać wzroku, nie muszę banda 5cm od twarzy ustawiać, do tego chodzę w okularach często poza domem jak jest słonecznie, teoretycznie powinny one jeszcze bardziej utrudniać rozczytanie ekranu banda, a no, jakoś daję radę .
  20. Nie zrobisz... Stable jest "starsze" niż najnowsze wersje "beta"... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  21. Może z oficjalnego oświadczenia, do którego masz odsyłacz w źródle artykułu . Orion nie pisał o większej ilości błędów, a o tym, że stable też nie jest ich pozbawiony, co za tym idzie, tracimy możliwość zmiany softu miui na taki, który nam najbardziej odpowiada. Dalej się będą użerać... Program zamkniętych testów pozostaje bez zmian, a open beta pozostaje, tylko przez krótszy okres. Obstawiam, że po prostu zrobiło się za wiele projektów i za mało devów i trzeba sobie jakoś ograniczyć projekty... Gdybanie, bo MIUI Team samo dało bardzo lakoniczne i ogólnikowe informacje .
  22. Wierzyć nie musisz, opisuje jedynie moje odczucia co do banda, który noszę na ręce...
  23. Mam nadzieję, że jednak utrzymaja dluzej flagowe modele, bo inaczej troszke wstyd... Typowe chińskie informowanie byle było, a o szczegółach dowiemy się jak już się wydarzą
  24. Dla mnie te informacje nie są do końc precyzyjne... niby wsparcie ma być już tylko roczne, ale wszystkie urządzenia z andkiem pie mają być dalej wspierane po 5 lipca... czyli co z np. Mix 2s, 3, Mi8? Będą mieć już po 1-2lata, ale mają jednak androida Pie... Średnio mi się widzi przechodzenie na stable... Chociaż może przerzucą część ludzi z teamu bety na stable, co zwiększy stabilność tej wersji? Kto wie, co oni tam planują wewnętrznie..
  25. Nezumi

    Xiaomi mi mix 2

    Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...