Witam,
Po zmianie karty SIM, otrzymuję co jakiś czas przypomnienie na górnej belce, że karta SIM nie jest aktywowana. Po restarcie automatycznie wysyłane są 3 smsy pod nr +44(UK) koszt 0,62 zł w celu aktywacji karty SIM. Wie ktoś jak to można wyłączyć?