-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mi się właśnie biały podoba... Tak jak hejce białe fony, tak ten mnie uwiódł .
-
@Volv3r Noped. Amoled to nie OLED, tak samo QLED to nie OLED. OLED to OLED i tyle . @Lamcza Gdyby dali USB bardziej na bok, to by pojawił się znowu ten sam problem, jaki był z Mi4, czyli uchwyty w samochodzie zasłaniały wejście USB . Miałem nadzieję, że walną tego notch'a z kamerką w rogu ekranu, ale w sumie, co się dziwić, to jest dalej MiMix2. Niektórzy się chyba za bardzo napalili na tą premierę, zobaczymy co będzie przy Mix3.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@Lamcza Zobacz, pośmiej się ze mną, kogoś zwiódł brak Sramoleda . Ja tam skacze pod niebiosa, że nie idą za resztą małych chińskich firemek, które pchają ten szajs w swoje telefony... Jedyne co może boleć, to dalej zwykły IPS, o tego OLED'a mogli się już połasić... Wypadałoby jednak pochwalić Xiaomi, coś w kierunku aparatów robią i jak widać, odnosi to skutek .
-
Jeżeli kupujesz coś o większej wartości to tylko PriorityLine.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
W kwestii "jakości rozmów" ZAWSZE będzie to losowanie, bo tutaj się tak na prawdę wiele między modelami i firmami nie zmienia... Wszelkie komentarze na temat Redmi, że coś "źle słychać" też trzeba brać z przymrużeniem oka, bo nie wiemy z jakiego to powodu. Jeżeli stać Cię na serię Mi, bierz Mi i tyle, zawsze to "wyższa półka".
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Odblokowanie twarzą jest tylko na Xiaomi.eu...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Dział Tutoriale na forum zaprasza, do tego FAQ...
-
Aktualizacja oprogramowania a problem z autoobracaniem ekranu?
Nezumi odpowiedział(a) na Bas temat w Problemy techniczne
ze strony mi.com/download musisz pobrać paczkę zip do swojego modelu, wrzucić na forum, a następnie zaktualizować poprzez Aktualizacje_>(...)->Zainstaluj z pliku .zip. Telefon nie łapie obracania w żadnej aplikacji, nawet po ponownym uruchomieniu telefonu, czy tylko w danej aplikacji? Bo np. w aplikacji SMS na globalu obracanie się nie działa i tak ma być. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Spróbować możesz jeszcze ponownie zainstalować aktualizacje, być może apka się źle wgrała...
-
Aktualizacja oprogramowania a problem z autoobracaniem ekranu?
Nezumi odpowiedział(a) na Bas temat w Problemy techniczne
Raczej kwestia aktualizacji. Jeżeli miałaś MIUIPolska/Xiaomi.eu to niemożliwe jest, aby soft Ci się sam zaktualizował do Globala... Możesz zrobić 3 rzeczy... Ponowić aktualizację globala lub odblokować BL i zaktualizować sobie do xiaomi.eu, ostateczność to czysta instalacja/fabryczne.... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
RN4 Nie włącza się,ale jest życie na PC
Nezumi odpowiedział(a) na magdaTT temat w Problemy techniczne
Płyta do wymiany, wątpię, aby zwykłe grzebanie coś dało.. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
