Jump to content

LeBomB

Użytkownicy
 • Posts

  151
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

LeBomB's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

13

Reputation

 1. Jest tylko opcja zaplanuj czas włączenia przy trybie nie przeszkadzać. Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek była opcja planowania włączenia trybu cichego i standardowo jej nie ma, bo sprawdzałem właśnie u siebie. Jedyną możliwość jaką masz, to jak użyjesz przycisku vol+ lub vol- pojawia się belka po prawej stronie. Na górze paska głośności multimediów masz "trzy kropki" naciśnij je, a wywołasz dodatkowe opcje. Tam masz funkcję ustawienia minutnika trybu cichego. Czas maksymalny to bodajże 8 godzin.
 2. A jakich konkretnie ustawień Ci brakuje?
 3. Jeżeli tylko na tym routerze to znaczy że ustawienia routera coś blokują.
 4. @noisxy nie wiem, przed ostatnią aktualizacją tak nie miałem tylko dymki messengera były normalne, okrągłe i można je było rozmieścić jakoś. Teraz je wyłączyłem, bo jak chciałem zamknąć przeciągając w dół to zamiast zamknąć to ustawił mi dymek w dolnej krawędzi ekranu pod przyciskami nawigacyjnymi i nie da rady tego przesunąć wyżej.
 5. Dobra, widzę już kilka różnic. Ikonki rozmówców np. w messengerze są kwadratowe i latają jak chcą po całym ekranie. Nie mogę ich ustawić w jedno konkretne miejsce, ale nie wiem czy to wina MIUI czy samego messengera. Druga zmiana to taka, że do tej pory miałem wyciszony dzwonek telefonu, ale sam telefon nie przechodził w tryb cichy. Teraz jak chcę wyciszyć dzwonek telefonu to automatycznie uruchamia się tryb cichy i pojawia się ikonka na górze. Niby nic takiego, ale to zawsze kolejna ikona. Edit: Jest jedna mega wkurzająca rzecz. Te dymki czatu z messengera co wyświetlają się nad wszystkim są tak teraz skonstruowane, że klawiatura na ekranie zasłania pole w którym wpisujemy tekst i przycisk "wyślij" Sprawdzałem i to nie jest wina messengera tylko wymysł systemowy.
 6. @wpr u mnie właśnie się pojawiło. Tylko żeby były jakieś wyraźne zmiany to nie widać.
 7. Rozparowanie zegarka z telefonem przywraca w nim ustawienia fabryczne.
 8. Moim zdaniem tak, 3 reklamacja, do skutku, aż albo zwrócą kasę, albo zrobią to jak trzeba.
 9. A karta innej sieci działa normalnie? Masz jak to sprawdzić?
 10. @WD40 to zależy. Wystarczy że różne partie mają jakiś podzespół innego producenta, wtedy wystarczy skopany sterownik i problemu nie obejdziesz nawet resetem do fabrycznych. Tak jak w kartach graficznych masz pamięci np. Hynixa i Samsunga w tym samym modelu, tego samego producenta karty. Na jednych zrobisz dobre OC, na innych nie. Tutaj może być podobnie, tylko trzeba by wiedzieć jakie podzespoły mogą być od różnych producentów.
 11. Przytrzymanie przycisku zasilania do momentu ponownego uruchomienia telefonu powoduje to samo?
 12. @mruczek66 wcześniej nie miałeś od nowości żadnych restartów? Jak tak, to jeżeli są to restarty raz na dzień czy ogólnie bardzo sporadyczne, to ja na Twoim miejscu bym poczekał na kolejną aktualizację. Była ostatnio aktualizacja zabezpieczeń i kilku aplikacji systemowych i tak jak u mnie kilka miesięcy temu restarty całkowicie ustąpiły, tak teraz już 2 razy się zrestartował. Egzemplarze z wadami fizycznymi/fabrycznymi swoją drogą, ale z tego co przeglądałem ogólnie w sieci jest część egzemplarzy podatna na błędy softwearowe. Jeżeli Twój przypadek taki jest i nie jest póki co uciążliwy to ja bym poczekał jeszcze. Jak restarty są częste, to ja bym bardziej był skłonny odesłać do serwisu, niech naprawiają. Chyba że odblokowanie bootloadera i wgranie systemu nie unieważnia gwarancji to wtedy można próbować, ale czy nie utracisz gwarancji to się nie wypowiem, bo tego nie sprawdzałem.
 13. Coś jest nie tak po ostatnich aktualizacjach. Coś mi strasznie drenowało baterię w telefonie. Okazało się że to mifit, bo zamiast normalnie pracować w tle, to wyświetlał w powiadomieniu, że opaska używa GPS do monitorowania treningu. Skutkowało to tym, że praktycznie cały czas opaska wymuszała sprawdzanie lokalizacji. Tym samym zaczęła zawyżać przebyty dystans, bo przy prawie 8 tysiącach kroków pokazywała dystans 20 kilometrów. Musiałbym robić kroki ponad dwumetrowe żeby osiągnąć taki wynik Uruchomienie ponownie opaski, a potem telefonu i wyłączenie w opasce opcji automatycznego rozpoznawania aktywności póki co rozwiązało problem
 14. Jeżeli instalujesz wszystko w pamięci wewnętrznej a nie na karcie SD to ilość aplikacji nie ma w tym momencie żadnego znaczenia, reklamuj telefon. Problem wałkowany od miesięcy w wątku o ciągłych resetach z włożoną kartą SIM.
×
×
 • Create New...