LeBomB

Użytkownicy
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About LeBomB

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Forum odnośnie tego modelu trochę podupadło i nie ma się co dziwić, bo ten model ma ponad 2 lata, ale mnie działa dobrze i nie zamierzam póki co zmieniać. Stąd pytanie, czy sprawdzał ktoś czy telefon obsługuje karty pamięci o pojemności 256GB? Specyfikacja mówi że do 128GB, ale w sieci wyczytałem, że ludzie korzystają bez problemu z większych kart. Mimo wszystko chciałbym się upewnić, czy może ktoś to testował i może potwierdzić, że faktycznie działają większe karty.
 2. Z konta Xiaomi czy konta Google? Może między tymi dwoma kontami dublują Ci się kontakty?
 3. Dobra, odgrzebuję temat, bo i potrzeba jest. Postanowiłem wcisnąć mibanda w metalową bransoletę. Z tych co mi odpowiadały nie było takich, co miałyby odpowiedni zatrzask, więc wciska się pastylkę na siłę między gumowe wypustki. Problem jest taki, że strasznie ciężko to wchodzi, a jeszcze gorzej wychodzi z bransolety. Pomyślałem że właśnie przydałaby się tutaj ładowarka umożliwiająca ładowanie bez wyjmowania pastylki. Ktoś mógłby coś polecić?
 4. Zacznijmy od tego gdzie ją dotykasz (jakby to nie brzmiało). Wybudzasz opaskę dotykając kółka pod ekranem?
 5. Bo tak ma i tego nie da się zmienić. Jedyna opcja wyłączyć BT w telefonie jak się ją odkłada lub w inny sposób rozłączyć z MiFit.
 6. @Hubi75 W Europie przyjmuje się długość kroku między 0,8 a 1,2 metra, zatem to możliwe. Jak jesteś wysoki to może być nawet więcej niż 1,2m. Ponadto przy szybszym poruszaniu się opaska liczy dystans właśnie dla większych kroków, też to sprawdzałem. @sondejmarek Chciałem użyć MiFit by sprawdzić jakie są domyślne ustawienia opaski.
 7. LeBomB

  Pomóżcie :(

  Niby tak, ale teoretycznie paragon powinien być załączony do paczki, a ostatnio coraz więcej firm tego nie robi.
 8. LeBomB

  Pomóżcie :(

  Uruchom stoper w opasce i zobacz czy sam zatrzyma się po jakimś czasie. Jak tak to coś nie tak musi być z przyciskiem dotykowym pod ekranem. Jak nie to coś nie tak z oprogramowaniem. Tak czy inaczej raczej reklamacja, chyba że znajdzie się ktoś z podobnym problemem.
 9. LeBomB

  Pomóżcie :(

  Jak Ci się pauzuje? Nie jest to przypadkiem jedynie wibracja informująca przebycie kolejnego kilometra?
 10. Postanowiłem zmierzyć błąd w liczeniu kroków na opasce, którą posiadam. Wykonałem 15 serii po 100 kroków w trybie spaceru, tempo szybkie, bez połączenia z telefonem trening uruchomiony z opaski. Kroki liczyłem idąc, by po 100 krokach odczytać wynik z opaski. Na każdą serię 100 kroków błąd opaski wynosił 4 kroki, błąd w 100% powtarzalny. Z przebytego dystansu i ilości kroków wykonanych w trakcie testu wychodzi, że opaska liczy jeden krok o długości około 0,8 metra. Zatem na 1000 kroków czyli 800 metrów błąd pomiarowy wynosi +32 metry, co daje na 1 kilometr błąd rzędu +40 metrów.
 11. Gmaila nie sprawdzałem, a alarmów z zegara nie wyświetla, bo sama ma wbudowaną opcję alarmu.
 12. Nie, nie mówię, że tylko Twój źle działa, ale tylko w Twojej opasce nie działa aż tyle rzeczy, stąd stwierdzenie, że jest wadliwa i tyle.
 13. Już powiedziałem coś w innym temacie o Twoim egzemplarzu. Powinieneś dawno go zwrócić.
 14. Ale zrypali. Standardowo teraz można dodać jedynje tło do jednej z trzech tarcz. Fajnie by było dla tych co nie chcą kombinować, ale jest jeden problem tarcze są tylko angielskie. Nie po to mam menu polskie w miband4 żeby dzień tygodnia wyświetlał się po angielsku...
 15. A tak się śmieją z tego wyłącz i włącz ponownie