LeBomB

Użytkownicy
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About LeBomB

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Hubi75 W Europie przyjmuje się długość kroku między 0,8 a 1,2 metra, zatem to możliwe. Jak jesteś wysoki to może być nawet więcej niż 1,2m. Ponadto przy szybszym poruszaniu się opaska liczy dystans właśnie dla większych kroków, też to sprawdzałem. @sondejmarek Chciałem użyć MiFit by sprawdzić jakie są domyślne ustawienia opaski.
 2. LeBomB

  Pomóżcie :(

  Niby tak, ale teoretycznie paragon powinien być załączony do paczki, a ostatnio coraz więcej firm tego nie robi.
 3. LeBomB

  Pomóżcie :(

  Uruchom stoper w opasce i zobacz czy sam zatrzyma się po jakimś czasie. Jak tak to coś nie tak musi być z przyciskiem dotykowym pod ekranem. Jak nie to coś nie tak z oprogramowaniem. Tak czy inaczej raczej reklamacja, chyba że znajdzie się ktoś z podobnym problemem.
 4. LeBomB

  Pomóżcie :(

  Jak Ci się pauzuje? Nie jest to przypadkiem jedynie wibracja informująca przebycie kolejnego kilometra?
 5. Postanowiłem zmierzyć błąd w liczeniu kroków na opasce, którą posiadam. Wykonałem 15 serii po 100 kroków w trybie spaceru, tempo szybkie, bez połączenia z telefonem trening uruchomiony z opaski. Kroki liczyłem idąc, by po 100 krokach odczytać wynik z opaski. Na każdą serię 100 kroków błąd opaski wynosił 4 kroki, błąd w 100% powtarzalny. Z przebytego dystansu i ilości kroków wykonanych w trakcie testu wychodzi, że opaska liczy jeden krok o długości około 0,8 metra. Zatem na 1000 kroków czyli 800 metrów błąd pomiarowy wynosi +32 metry, co daje na 1 kilometr błąd rzędu +40 metrów.
 6. Gmaila nie sprawdzałem, a alarmów z zegara nie wyświetla, bo sama ma wbudowaną opcję alarmu.
 7. Nie, nie mówię, że tylko Twój źle działa, ale tylko w Twojej opasce nie działa aż tyle rzeczy, stąd stwierdzenie, że jest wadliwa i tyle.
 8. Już powiedziałem coś w innym temacie o Twoim egzemplarzu. Powinieneś dawno go zwrócić.
 9. Ale zrypali. Standardowo teraz można dodać jedynje tło do jednej z trzech tarcz. Fajnie by było dla tych co nie chcą kombinować, ale jest jeden problem tarcze są tylko angielskie. Nie po to mam menu polskie w miband4 żeby dzień tygodnia wyświetlał się po angielsku...
 10. A tak się śmieją z tego wyłącz i włącz ponownie
 11. No właśnie z tymi metalowymi od miband 3 jest problem
 12. Hmmm, jeżdżę bardzo dużo i samochodem i autobusami i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby miband 4 naliczył dodatkowe kroki w trakcie jazdy. Używam mifit, ale tutaj aplikacja raczej nie powinna mieć wpływu. Może zbyt luźno jest zapięta?
 13. Uruchom ponownie opaskę i telefon, jak nie pomoże to zresetuj opaskę do ustawień fabrycznych i ustaw wszystko na nowo.
 14. Ponoć miały pasować wszystkie opaski i bransolety od miband 3. Opaski silikonowe owszem, pasują, ale paski i bransolety z metalowymi kopertami na pastylkę już niekoniecznie.
 15. @Michal_burnoutTo szkło czy folia lub szkło hybrydowe?