-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Jak masz ciemno, to wysuszenie może już nic nie dać, mogło gdzieś pójść zwarcie, a po "kilku kroplach" ekran nie siada. Patrząc na testy na YT oraz na to, że sam używam Mi9 nawet podczas deszczu, to nie ma szans... fon się musiał gdzieś utopić... Jeżeli jesteś pewny zalania, to rozbieraj i licz na szczęście, jeżeli nie jesteś pewny, a ta osoba dalej będzie twierdzić, że go nie utopiła, ślij na gwarancję...
-
Bzdura i już wyjaśniam dlaczego... Operator nie ma "konfiguracji APN" do każdego modelu osobno... Są telefony do których te konfiguracje są "wysyłane", aby zainstalowały się automatycznie, są fony na których nie trzeba żadnych APN zmieniać, bo domyślnie są już zainstalowane lub są fony, w których jakieś APN trzeba poprawiać i tyle. Xiaomi na MIUI na sieciach Play/Orange/TM ma domyślne APN, nic nie trzeba zmieniać, jedynie z Plusem jest problem (a raczej był, od jakiegoś czasu nie napotkałem nowych tematów o tym). Co więcej u autora tematu problem jest TYLKO I WYŁĄCZNIE z Orange i sieciami które pod Orange podchodzą, co za tym idzie, problem musi być w Orange lub APN innego wyjścia nie ma... 'choćby' słowo "chodźby" nie istnieje w naszym języku. Pisząc coś publicznie (a nawet prywatnie) zwracajmy uwagę na to co piszemy... Wiesz, że istnieje coś takiego jak 14dniowy (ba, niektóre sklepy dają 30dni) okres zwrotu towaru bez podawania przyczyny? Trzeba było telefon oddać. Co więcej, istnieje rękojmia, jeżeli Twoim zdaniem telefon jest uszkodzony, to zgłaszasz to z tytułu rękojmi, przed oddaniem telefonu nagrywasz film z problemem, który przy zwracaniu przedstawiasz sprzedawcy. Jeżeli problem jest tylko u Ciebie, a na serwisie go nie ma, to powiedz mi jak mają Ci taki sprzęt przyjąć... dodam także, że jeżeli u nich problem nie występuje, to może problem leży u Ciebie, w Twojej karcie SIM, błędnym ustawianiem APN, syfem narobionym w sorfcie, lokalizacją... PS: To, że jest środek miasta nie znaczy, że będziesz mieć full zasięg...
-
nie wiem, u mnie zdjęcia wyglądają lepiej jak na stock, nocnych i tak nie cykam, ale jak masz jakąś lepszą apkę to chętnie przyjmę każdą propozycję .
-
Still jest lepszy niż stock apka...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem z ekranem lub rozdzielczośćcią redmi note 7
Nezumi odpowiedział(a) na Dumicz temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Czekać cierpliwie, nie ma teraz, to będzie za tydzień, aktualizacje wysyłane są falami, a nie do wszystkich na raz. Telefony wam nie wybuchną...
-
Dzięki za sprawdzenie. Nie miałem Mi 9 żeby samemu sprawdzić. Luz, szukam dobrego portu Gcama już od jakiegoś czasu na Mi9, miui11/a10 i za cholerę nie mogę znaleźć niczego fajnego poza tym 1 z xda z linku 4x@Up.
-
Na Mi9 na andku 10 z miui11 też nie działa. Apka się wywala .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Obejmuje o ile nie jest to uszkodzenie fizyczne (np od upadku, uderzenia).
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zostaje Ci płacić. Konto serwisowe mają nieliczni, więc nie ma innego wyjścia, jak płacić.
-
mając MIUIPolska (a poprawniej Xiaomi.eu) nie ma szans, aby wgrał się automatycznie soft od Xiaomi, bo aktualizator jest połączony z serwerami Xiaomi.eu, a nie Xiaomi... Mi9T i K20 to te same urządzenia, możesz wgrać na Mi9T soft od K20 (CN) i nic się nie stanie, prócz tego, że musisz mieć odblokowany BL, gdy go zablokujesz, fon wykryje "niepoprawny" soft i będzie krzyczeć o instalację softu odpowiedniego... Temat obrabiany jak sam zauważyłeś, setki razy... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
w takim razie może bug pierwszych wersji MIUI11, czekać na aktu samej apki, ta może nadejść dość szybko.
-
wyczyść dane apki...
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
sprawdź inny kabel...
-
Czyli działa poprawnie... zrób to co poleca @tpawel...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Na ładowarce oryginalnej robi to samo?
-
Zależy czy wolisz większą baterię, czy ładowanie QI. Miałem ten sam dylemat i w końcu wybrałem jednak Mi9.
-
Zainstaluj na czysto ew. ponów instalację, coś się u Ciebie skopało, nie jest to "bug" ogólny. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
No tak, coś spaprali, trzeba ich męczyć to znajdą przyczynę. Jak pisałem, tutaj jest czysty android, więc nawet nie można zwalić winy na MIUI (na którym jest często problem z Plusem).
