Qunik

Nowi użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Qunik

 • Rank
  Nowy
 1. Qunik

  Co kupić po Mi5

  Mam tak samo, w Mi9 jednak przeszkadza mi ta łezka, a aparatu przedniego w Mi5 użyłem chyba raz. Padło na 9T Pro. Dzięki panowie za pomoc!
 2. Qunik

  Co kupić po Mi5

  Dzięki za odpowiedź. Ogółem fakt, że amoled może się wypalić znam i raczej przy mnie nie grozi mu to, bardziej mnie martwi to, że taki 9T Pro będący tak krótko na wystawie już jest wypalony. A na logikę, lepiej Mi9 czy 9T Pro? w X-Kom obecnie cena ta sama.
 3. Qunik

  Co kupić po Mi5

  Cześć! Posiadam Mi5 od 3 lat, najwyższa pora na zmianę. Mocno chodził mi po głowie 9T Pro, jednak słyszę, że zdarza się dość dużo zgłoszeń odnośnie wypalonych wyświetlaczy (sam widziałem ten problem w Mi Store w Katowicach). Kolejną opcją jest po prostu 9T bez pro, ale obawiam się tego samego jw. Jakby nie patrzeć są to telefony Redmi a na nasz rynek mają zmienioną nazwę. Trzecią opcją jest po prostu Mi9 i chyba wygląda na najrozsądniejszą opcję. A jak Wy uważacie? Iść w stronę Mi9 czy może jakiś inny model? Oraz jaki sklep online polecacie? Mi5 miałem z x-kom i faktycznie, zero problemów przez cały czas użytkowania.