-
Postów
5 081 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
75
Treść opublikowana przez Netoper
-
Jeśli po wgraniu fabrycznego romu miflashem też jest problem no to nie jest to raczej kwestia systemu... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Redmi note 9t 5g wyłącza się przy 0°C na zewnątrz
Netoper odpowiedział(a) na stachu99b temat w Problemy techniczne
Załącza się zabezpieczenie żeby telefon się nie uszkodził w niskich temperaturach. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Redmi Note 8 Pro – Official Global Stable ROM
Netoper odpowiedział(a) na pkonrad temat w Dyskusja ogólna
Zobacz na datę aktualizacji... Kolejna sprawa to że leżą pliki na serwerach nie oznacza, że aktualizacje OTA funkcjonują. Dziś się pojawiły sygnały że Xiaomi odpaliło OTA. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka- 656 odpowiedzi
-
- global rom
- miui
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi 9 SE - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Optycznie niestety nie rozróżnisz. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Niedziałająca przejściówka USB C na Jack
Netoper odpowiedział(a) na mati1342 temat w Problemy techniczne
Zobacz czy nie masz routingu wyłączonego Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Telefon nie obsługuje kamer zewnętrznych. Xiaomi nie wrzuciło tej funkcji. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Fabryczny system plików uzyskasz wgrywając miflashem fabryczny ROM. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Ma się wyświetlać kłódka z zamkniętym kabłąkiem. z Gmailem to i ja u siebie też mam jaja, bo nic nie zmieniam a zdarza się że powiadomienia nie przychodzą, cholera wie czy to wina apki, czy jednak system czasami przysypia z powiadomieniami. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Bateria na bez ograniczeń, autostart, kłódka na gmaila w ostatnich aplikacjach. No i oczywiście zezwolenie na powiadomienia, Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Hmm, Czyżby jednak te sławetne zabezpieczenia o których niedawno dyskutowałeś nie zadziałały...? [emoji102] Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Czekać a w między czasie jechać na mificie Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
O zgodę to teraz po przez program miunlock się ubiega. Z tym że wcześniej trza w opcjach programistycznych dodać konto te same do którego masz fona zapiętego. No i jeszcze przed użyciem programu załączyć debugowanie USB. Jest to wszystko ładnie w poradnikach na forum opisane. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
POCO F3 / Redmi K40 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Aaa jasne, ja mam takie ustawienia które pasują moim oczom. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
A odpowiedź na drugie pytanie? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
POCO F3 / Redmi K40 - pytania ogólne, wątek zbiorczy
Netoper odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
A o jakie konkretnie ustawienia wyświetlacza chodzi? Jasność? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka -
Przenieś też folder z pulpitu bezpośrednio na dysk C I zmień sobie nazwę pliku twrp tak żeby było samo twrp bo czasami przez znaki specjalne w nazwie, czy w ścieżce dostepu też potrafią się dziać jaja. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Jak działa z mifit no to nic mu nie dolega Możliwe że właśnie problem z serwerami, bo autoryzacyjne są oddzielne dla mifit i gear, a dopiero po autoryzacji łączy się z kontem osobistym. Albo może problem z samą aplikacją. Jeszcze próbowałbym pobrać starszą wersję apki i zobaczyć czy na niej ruszy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Jest taka możliwość Może też tak być że się coś zakrzaczyło na serwerach Xiaomi, bo np robili jakieś poprawki na nich czy padł serwer i są problem z odtworzeniem bazy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Jakiej aplikacji używasz do SMS-ów. Próbowałaś podstawowego działania - wyczyść pamięć podręczna aplikacji? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
A odparowałaś opaskę w mifi i wylogowalas się z konta Xiaomi w mifit zanim zaczęłaś próby z gearem? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
-
Nie mogę zapisywać zdjęć z Messengera i Instagrama na Poco X3 Pro
Netoper odpowiedział(a) na Nickodem temat w Problemy techniczne
Wpisz w wyszukiwarce w ustawieniach "optymalizacja" (scr1) Jeśli nie jest widoczna w opcjach programisty to trza kliknąć w opcjach programisty "wartości domyślne" (scr2) i wtedy powinna się ta optymalizacja MIUI pokazać, na samym dole opcji programisty. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
