Skocz do zawartości

Netoper

Użytkownicy
  • Postów

    5 081
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    75

Treść opublikowana przez Netoper

  1. Jeśli po wgraniu fabrycznego romu miflashem też jest problem no to nie jest to raczej kwestia systemu... Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  2. Załącza się zabezpieczenie żeby telefon się nie uszkodził w niskich temperaturach. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  3. Zobacz na datę aktualizacji... Kolejna sprawa to że leżą pliki na serwerach nie oznacza, że aktualizacje OTA funkcjonują. Dziś się pojawiły sygnały że Xiaomi odpaliło OTA. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  4. Optycznie niestety nie rozróżnisz. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  5. Zobacz czy nie masz routingu wyłączonego Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  6. Telefon nie obsługuje kamer zewnętrznych. Xiaomi nie wrzuciło tej funkcji. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  7. Fabryczny system plików uzyskasz wgrywając miflashem fabryczny ROM. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  8. Netoper

    MIUI 22.1.19

    Ma się wyświetlać kłódka z zamkniętym kabłąkiem. z Gmailem to i ja u siebie też mam jaja, bo nic nie zmieniam a zdarza się że powiadomienia nie przychodzą, cholera wie czy to wina apki, czy jednak system czasami przysypia z powiadomieniami. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  9. Netoper

    MIUI 22.1.19

    Bateria na bez ograniczeń, autostart, kłódka na gmaila w ostatnich aplikacjach. No i oczywiście zezwolenie na powiadomienia, Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  10. Hmm, Czyżby jednak te sławetne zabezpieczenia o których niedawno dyskutowałeś nie zadziałały...? [emoji102] Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  11. Chodzi o centrum SMS? No to numer powinien być taki jaki dany operator ma przypisany do swojej usługi. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  12. W tytule przeca jest że ten konkretny ROM jest Mi, bo zdecydowana większość romów które podrasowywuje ekipa jest CN. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  13. Czekać a w między czasie jechać na mificie Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  14. O zgodę to teraz po przez program miunlock się ubiega. Z tym że wcześniej trza w opcjach programistycznych dodać konto te same do którego masz fona zapiętego. No i jeszcze przed użyciem programu załączyć debugowanie USB. Jest to wszystko ładnie w poradnikach na forum opisane. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  15. Aaa jasne, ja mam takie ustawienia które pasują moim oczom. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  16. Podczas uruchamiania telefonu pokazuje się logo, jak jest dodatkowa kłódeczka z otwartym kabłąkiem to znaczy że jest odblokowany botloader. Jeśli telefon masz od nowości no to masz zablokowany botloader. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  17. A odpowiedź na drugie pytanie? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  18. A o jakie konkretnie ustawienia wyświetlacza chodzi? Jasność? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  19. Przenieś też folder z pulpitu bezpośrednio na dysk C I zmień sobie nazwę pliku twrp tak żeby było samo twrp bo czasami przez znaki specjalne w nazwie, czy w ścieżce dostepu też potrafią się dziać jaja. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  20. Jak działa z mifit no to nic mu nie dolega Możliwe że właśnie problem z serwerami, bo autoryzacyjne są oddzielne dla mifit i gear, a dopiero po autoryzacji łączy się z kontem osobistym. Albo może problem z samą aplikacją. Jeszcze próbowałbym pobrać starszą wersję apki i zobaczyć czy na niej ruszy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  21. Jest taka możliwość Może też tak być że się coś zakrzaczyło na serwerach Xiaomi, bo np robili jakieś poprawki na nich czy padł serwer i są problem z odtworzeniem bazy. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  22. Jakiej aplikacji używasz do SMS-ów. Próbowałaś podstawowego działania - wyczyść pamięć podręczna aplikacji? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  23. A odparowałaś opaskę w mifi i wylogowalas się z konta Xiaomi w mifit zanim zaczęłaś próby z gearem? Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  24. W opcjach programistycznych, ale jak masz nie odblokowany botloader to i tak nic nie wgrasz. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
  25. Wpisz w wyszukiwarce w ustawieniach "optymalizacja" (scr1) Jeśli nie jest widoczna w opcjach programisty to trza kliknąć w opcjach programisty "wartości domyślne" (scr2) i wtedy powinna się ta optymalizacja MIUI pokazać, na samym dole opcji programisty. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...