happy

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by happy

 1. Wszystko mam poprawnie, miałem mi 9 i tam było idealnie - wiem które uprawnienia są potrzebne + dostęp specjalny do powiadomień z poziomu ustawień - bez efektu.
 2. Soft jest dziurawy jak polskie przepisy prawne - trzeba poczekać kilka miesięcy aż załatają wszystko.
 3. Pytanie w sumie bo może to problem jednostkowy - komuś też Garmin Connect + Powiadomienia na zegarku nie działają na 10tce Pro?
 4. Oby szybko z softem podziałali bo Mi 10 Pro Global ma bardzo dużo buggów. Od problemów z notyfikacjami na aplikacjach typu Garmin Connect, przez zanikaniem ikonki czytnika linii papilarnych przy włączonym blokowaniu aplikacji, do braku możliwości włączenia 5G po przejściu na któreś ze starszych pasm (4G,3G,2G)
 5. happy

  Szkło hartowane

  Mój NILLKIN H+ PRO po miesiącu pękł w dwóch miejscach od patrzenia także. Stanowczo omijać szerokim łukiem, śmieć. Nigdy nie miałem szkła tak słabej jakości, a miewałem szkła za 10 zł. Kasa w błoto.
 6. Tak, dokładnie. Oby! Świetne info. Jeśli zostanie wprowadzone i dodane do automatyzacji to świetna sprawa. Do użycia nie tylko przy kocie i kuwecie tylko w masie zastosowań.
 7. Według aplikacji są takie opcje więc raczej nie da rady
 8. Kwestia chyba niewykonalna ale dopytam - czy jest możliwość (może z innej apki?) ustawienia automatyzacji czujki ruchu z odkurzaczem tak aby odkurzał on konkretnie zaznaczony obszar? Z poziomu appki jest tylko opcja włączenia odkurzacza (ale wtedy jak wiemy, leci on całym cyklem czyli odkurza całe mieszkanie a nie przykładowo zaznaczoną strefę) Docelowo: Czujka ruchu obok kuwety i po wyjściu z niej kota odkurzacz odkurza strefę dookoła kuwety (tylko tu jest niestety problem bo z appki tego w ten sposób nie wyzwolimy)
 9. Mam tę samą sytuację ale na grupie na FB uzyskałem odwrotną odpowiedź? Czy na oficjalnym Smart Secie z mi-home.pl da się dodać coś innego na serwerze EU/PL niż to co jest standardowo w zestawie? Czy ten Twój sposób dotyczy tylko tej modowanej wersji appki? Chciałbym dodać czujnik wilgotności i temperatury - ten który jest w appce aktualnie czyli ten od Aquara ale podobno nie da się tego zrobić bo sama bramka nie widzi innych elementów niż te, które oryginalnie są w zestawie?
 10. Panowie, startuje z tematem i mam kilka pytań do was: Mam Smart Set z mi-home.pl i chciałbym się upewnić co do funkcjonalności dodatkowych czujników/modułów na polskim serwerze. Czy z Hubem z tego Smart Setu (DGNWG05LM) będą działać wyłącznie te moduły, które są "widoczne" na polskich serwerach (czyli praktycznie tylko te, które są w zestawie) czy będą działać wszystkie? Przykładowo - Czujnik temperatury i wilgotności nie jest widoczny w aplikacji na PL serwerze i nie mam pewności, czy będzie to działało: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mijia-czujnik-temperatury-i-wilgotnosci-7932423791
 11. Dziwny jest ten problem. U mnie po aptx (zwykłym, nie hd) w beyerdynamicsach łączy się bez problemu bez jakichkolwiek zmian.
 12. Nigdzie w Polsce nie widzę jeszcze 20W dostępnej legitnie z FV za normalną kasę. Na allegro jakieś Janki biznesu opylają za ~ 350 zł i ludzie to biorą
 13. Podsumowując - prawdopodobnie problemem jest samo NFC w Mi 9 i kompatybilność z aplikacjami. Sigma Link nie działa ale ta appka jest tak shittowa, że w przypadku wielu telefonów po prostu transfer po NFC nie działa. Płatności mobilne działają po aplikacji Millenium z praktycznie 10 centymetrów. Nie działa za to podwójna weryfikacja tokenem Yubikey Google / Facebook, obojętnie jak. Działa dopiero podłączenie po USB tokenu pod telefon z obowiązkowym włączeniem debuggowania USB z opcji programistycznych.
 14. Nie sprawdziłem jeszcze ale o dziwo - Android Beam bazujący na NFC działa. Może jest jakaś niekompatybilność z Sigma Link vs Mi 9 mimo poprawnych uprawnień.
 15. Właśnie tak mam ustawione od początku prawie, niestety nie działa. Żadne z ustawień z "Układ zabezpieczający" nie powoduje poprawnego działania.
 16. Hej, Mi 9tka z polskiej dystrybucji - od początku mam problem z NFC, które tak faktycznie prawdopodobnie nie działa w ogóle. Nie chodzi o Google Pay, chodzi o zwykłe używanie NFC przykładowo z Sigma Linkiem (do synchronizacji licznika) Przy włączonym NFC i poprawnych uprawnieniach do aplikacji nie ma żadnej reakcji. Ktoś ma taki problem? Nie znalazłem w sieci podobnego przypadku bo Mi 9tek mało jeszcze jest.
 17. Czy tylko ja mam problem z oryginalną ładowarką z zestawu MDY-08-EI, która działa mi tylko z oryginalnym kablem? Z kablami aukey sensownej jakości nie ładuje w ogóle - zero reakcji.
 18. Powiem wam, że dzisiaj o 18:00 normalnie kupiłem Mi 9 128 Niebieską w Mi Store w Gdyni. Na moment zakupu były jeszcze dwie takie sztuki więc ogólnie da się wyrwać Mi 9 stacjonarnie (o dziwo)