Jump to content

karol3w

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

karol3w's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Masz bardzo stare Miui. Zmień region na Niemcy lub Szwajcarię i wtedy aktualizuj.
 2. Przez OTA aktualizacja do Androida 11 jest niedostępna, wyświetla wyłącznie aktualizacje gdy pojawiają się do Androida 10 a przez recovery wyskakuje nie można flashować tej stabilnej pamięci ROM. Dlaczego jedni użytkownicy są lepsi a drudzy gorsi. Jednym normalnie zaktualizowało do Androida 11, gdy tylko się pojawił dla Redmi 9A, a innym aktualizuje wyłącznie do Androida 10, choćby próbowali ręcznie wgrać?????
 3. Doradzę im to, ale jak pisałem wszystkie są dokładnie tym samym modelem, bo sprawdzałem czy się nie różnią szczególniejszą nazwą tego modelu.
 4. Raczej nie jest, bo wysłałem dwa razy START na numer 282 i przysłali coś w stylu że niedostępna. Dodam że MMS też nie można wysłać. Cóż doradzę im wizytę w salonie po świętach. Bo to aż dziwne by na dokładnie tym samym modelu (sprawdziłem wersje) na dwóch działało a na jednym nie. Różnice są dwie, niedziałające jest na kartę i w trybie dla dziecka.
 5. Najwidoczniej coś gdzieś blokuje. Polecam ci wejść w opcje programistyczne (być może będziesz musiał je uruchomić klikając w "o telefonie" napis "wersja miui" ten trochę niżej szybko kilka razy, później w opcjach programistycznych włączasz "debugowanie przez USB". Później wpisujesz kod *#*#3646633#*#* i wchodzisz w ukryte menu. W moim przypadku blokowała funkcja "silent redial enable", trzeba wejść w "Misc Feature Config" wyłączyć a potem zmienić hVolte na bSRLTE a później z powrotem na hVolte. Ja za każdym razem muszę tak robić bo po wyłączeniu lub restarcie telefonu funkcja silent redial się załącza i volte nie działa dopóki nie wykonam tych czynności. Mam też pytanie. Bratowa, bratanek i bratanica mają Redmi Note 8 Pro (prezent od Mikołaja). Bratowa i bratanek mają Play na abonament i działa im Volte i VoWifi, bratanica Play na kartę i nie chce działać, mimo że oba Carrie check są na disabled, a to sekretne menu nie działa bo to telefon w trybie dla dziecka i nie da się uruchomić opcji programisty. Z jakiś przyczyn preferuje jej też 3g/H+ mimo tego że ma tryb sieci preferuje LTE (mimo że ma bardzo dobry zasięg i na pozostałych LTE działa cały czas). Gdy się załączy LTE to działa tak długo dopóki np nie zadzwoni telefon a potem nie chce wrócić do LTE tylko trzeba to zrobić albo w wyszukiwaniu sieci i wybrać Play LTE nawet dwa razy z rzędu, albo w informacji o telefonie ustawić tryb LTE only a potem LTE/UMTS. Co zrobić aby uruchomić jej VoLTE? Jako ciekawostkę dodam że na wszystkich telefonach działa LTE+ (advanced), ale tylko po sieci Orange.
 6. Działało u mnie Volte i wczoraj przestało. Mam Redmi 9a w Play. Co robić? Rozmowa z konsulem na czacie nic nie dała.
 7. I tak przełącza, bo zasięg Play LTE spada prawie do 0. Dzięki za radę. Moją sprawę uważam za zakończoną.
 8. Chodzi o tryb tylko LTE. W domu mam słaby zasięg i w czasie korzystania z internetu przełącza mnie na 3g/H+. Szukałem po haśle VoLTE network type only LTE ale nie znalazłem odpowiedzi. Dziękuję @FromWP za to że sprawdził u siebie. Pewnie na wszystkich telefonach wtedy VoLTE nie działa. Moją sprawę uważam za zakończoną. Dziękuję za pomoc
 9. No właśnie o to chodzi że chcę ustawić LTE na sztywno bo w domu mam słaby zasięg i przełącza mi na 3g/H+ i Internet wtedy wolno działa i chodzi o to żeby działało w trybie sieci tylko LTE. Dlaczego VoLTE nie działa w trybie tylko LTE, tam zwłaszcza powinno działać we wszystkich innych opcjach połączenia głosowe działają bez VoLTE?
 10. Pytanie brzmi czy działa VoLTE w trybie tylko LTE a jeśli tak to co zrobić żeby działało
 11. Witam. Mam Formułę Play na Kartę, Kupiłem Redmi 9a i usługa VoLTE działa ale tak połowicznie bo obsługuje VoLTE dla trybu sieci LTE/UMTS (auto) ale nie w trybie tylko LTE. I suwaki są zablokowane
 12. Ponieważ nie ma tu modelu 9a to pytanie zadam w tym dziale. Otóż mam sieć Play, telefon kupiłem we wrześniu próbowałem wtedy włączyć VoLTE, kody działały, opcja VoLTE i ikonka się pojawiła jednak suwaki w informacji o telefonie były zablokowane a sieć przełączało na 3g w trakcie rozmów głosowych. Natomiast jakiś czas temu resetowałem telefon i kilka dni temu z ciekawości jeszcze raz wpisałem kod aktywujący VoLTE i o dziwo zaczęło działać tzn rozmowy w Play przez VoLTE działają, ale nie działają w opcji typ sieci tylko LTE, ikonka VoLTE znika i suwaki w informacji o telefonie nadal są zablokowane. Co zrobić żeby VoLTE działało w trybie tylko LTE??
×
×
 • Create New...