Jump to content

Razor65

Użytkownicy
 • Posts

  179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Razor65

 1. Aktualizacja 9.8.15 dla Mi 9T działa prawidłowo, została wydana dwa dni później. To, że nie ma jej na dedyku nie znaczy, że jest wadliwa. Na serwerze głównym (sourceforge) i na alternatywnym (androidfilehost) rom jest dostępny do pobrania.
 2. Hmm na xda jest napisane do tej wersji, że:
 3. W launcherze miui będzie szuflada aplikacji, tak jak w większości innych launcherów. W becie dostały to już wersje 9.8.9 (mi 9t ma 9.8.8). Pełne info tutaj: https://www.xda-developers.com/xiaomi-miui-app-drawer-app-shortcuts/
 4. Do mnie właśnie jedzie NILLKIN XD CP+MAX. Zaufałem temu produktowi już dawno, używam na Samsungu S8 (do dzisiaj), używałem na Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 9, OnePlus 6T, teraz sprawdzę na Xiaomi Mi 9T, ale jestem pozytywnej myśli. Przede wszystkim szkło jest bardzo dobrze spasowane do samych krawędzi i odczucie korzystania jest jak z oryginalnego szkła telefonu. Dam znać jak założę (pewnie jutro). Tutaj moje zdjęcia po założeniu szkła na Mi 9
 5. Ja kupiłem z Proline, jest to już mój 4 telefon od nich, nigdy żadnego problemu. Gwarancji nie miałem okazji realizować.
 6. W sensie estetyki. To odczucie subiektywne (tym bardziej patrząc na Mi A3), więc każdy będzie mieć swoje. Mi akurat Mi A2 bardzo przypasował.
 7. Według mnie ten model taki nijaki. Mi A2 był inny, ładny, symetryczny (w mojej rodzinie są obecnie 3 wykorzystywane). Ten Mi A3 jest nijaki, taki sam jak kilka innych modeli, z brzydką bródką (wole już symetrię góra/dół).
 8. Rozumiem, że po blokadzie powinno to tak wyglądać w Chrome?
 9. Na Mi 9 blokada nie działa. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?
 10. Dużo bugów już na starcie, ale pewnie na dniach się skuszę. Przypominają mi się czasy Nexusów
 11. Moim zdaniem w ciemności Mi 9 radzi sobie gorzej, ale nadal daje radę. Działa to na tyle na ile ekran podświetli twarz. Mi 8 miało diodę, Mi 9 nie ma, więc siłą rzeczy nie ma jak odczytać twarzy w całkowitej ciemności bez jej oświetlenia. Mniejszy notch kosztem braku diody.
 12. O tym co mówisz, to w aplikacji zegar jest nawet osobno opcja "budzik", ale to nie wpływa na stałą ikonę (budzika nawet nie można zmienić). Nie mówiąc już o ikonie bluetooth. To nie jest kwestia standardowych powiadomień aplikacji.
 13. Panowie, wypala, nie wypala - dla mnie nie jest to ważne. Mam na ekranie ikonę budzika, a nie chcę jej mieć. Pytanie czy można to w jakiś sensowny sposób osiągnąć czy nie?
 14. Wiecie może jak wyłączyć niepotrzebne ikony na stałe znajdujace się na pasku? Przykładowo budzik oraz bluetooth mam aktywne zawsze, a nie chce wyświetlać ich ikon. Nie znalazłem takiej opcji, może jest od tego jakaś apka?
 15. @up U mnie nie ma takiego problemu (standardowo Play), więc to chyba nie kwestia aktualizacji.
 16. Mam pytanie odnośnie czytnika linii papilarnych, a mianowicie tych trzech opcji, które pojawiają się po jego przytrzymaniu (skaner, przeglądarka, kalendarz). Czy można je wyłączyć, lub zmienić na inne? Przez przypadek często uruchamiam w ten sposób przeglądarkę (i to jeszcze wbudowaną, nie chrome).
 17. Jak odklejasz szybę od tego plastiku, to odginaj plastik, a nie szybę. W przeciwnym wypadku za połową szyba pod naprężeniem może się złamać (ja tak raz zrobiłem). Po prostu szyba musi pozostać prosta. Zawsze kładę na czuja, tak żeby z każdej strony była ta sama odległość. Klej jest tylko na ramce dookoła, ale szyba jakby przysysa się do ekranu. To ten moment gdzie znika powietrze i czasami pozostają bąble powietrza, które w 3D trzeba wycisnąć do brzegu i pod wpływam ciepłą zanikają, a w XD od razu same znikają. W razie "W" szybę można delikatnie odkleić i przyklei się ponownie.
 18. Z tego samego sklepu. Dopytałem ich i powiedzieli, że w ramach XD mają tylko jeden model. Poza tym mają jeszcze inne szkła na Mi 9 tak jak napisałeś. XD oraz 3D nie są ostre na krawędziach, są wyprofilowane z zaokrągleniem, dlatego nie czuć w dotyku że od bryły telefonu odstaje dodatkowa szyba. Nie, nie ma tęczy. Nie zaobserwowałem jej przez rok na S8, pół roku na Mi 8 i przez kilka dni na Mi 9 Tak, to sklep na allegro tego samego oficjalnego dystrybutora co sklep na www. Po jednym dniu korzystania powiem Wam, że gesty działają lepiej z szybą niż bez (tym bardziej w przypadku etui), bo nie ma uskoku płaskiego ekranu tylko palec ładnie się ślizga. Co do czytnika to usunąłem zarejestrowane odciski i dodałem jeszcze raz na szybie, działają lepiej (przy dodawaniu odcisku najlepiej widać jak czytnik odczytuje przez szybę). Uff, chyba trochę powyjaśniałem
 19. Tak, klej jest jedynie na krawędziach. Moim zdaniem ramki nie zawężają powierzchni wyświetlacza (a przynajmniej dzięki nim nie ma efektu tęczy przy krawędziach).
 20. @sp4ubw @gore2kill4 @mihaszek Dopytałem oficjalnego dystrybutora i raczej za wiele się nie dowiemy o różnicach: "Szkło 3D jest minimalnie dłuższe być może dlatego posiada taką konstrukcje. Posiadamy wyłącznie model XD CP + MAX. "
 21. No to rzeczywiście ciekawe kto ma wersję nowszą, ulepszoną w stosunku do pierwotnej. Pamiętam, że w 3D szyba dla Mi 8 w pierwszej wersji nie miała otworu pod diodę IR i był problem z odczytem w nocy (bo dioda odbijała się od szyby), wersja ulepszona już posiadała wycięcie w tym miejscu. Oba modele miały te samą nazwę 3D CP+ MAX i dowiedzieć się któa jest która można było jedynie pytając sprzedawcę. Zakładam, że tu jest tak samo i któryś z nas ma pierwszą generacje, a któryś drugą. Postaram się dopytać producenta.
 22. Tak, dotychczas korzystałem z Mi 8, od kilku dni Mi 9. Nie ma tutaj jakiegoś kolosalnego przeskoku, ale jest przyjemna ewolucja. Moim zdaniem lepsza bryła, mniejszy notch, ładowanie indukcyjne, czytnik w ekranie, mniejsza bródka. Lepsze odczucia zapewnia Mi 9.
 23. Otrzymałem dzisiaj XD CP+ MAX. Wrażenia jak zwykle przy Nillkinie bardzo dobre. Tym razem byłem zaskoczony jak ładnie szkło pozbyło się powietrza po nałożeniu (w stosunku do 3D CP+ MAX, w którym bąble znikały nawet po kilkunastu godzinach). Zdjęcia są bardzo dokładne i widać uskok, ale nie jest on na żywo specjalnie odczuwalny. Czytnik linii papilarnych działa jakby szyby nie było - bardzo dobrze. Załączam też zdjęcia w oryginalnym case. @mihaszek z tego co piszesz to XD może być mniejsza od CP, ale mi się wydaje, że jest taka sama. Mam nałożoną CP na Mi 8 i jak porównuję ją do XD na Mi 9 to nie widzę jakiejś konstrukcyjnej różnicy - każda wyglada tak samo tylko w przygotowaniu na inny model (nie wiem jak to inaczej nazwać). Szczerze polecam.
 24. Dzięki. Własnie o "clean all & lock" mi chodziło. Do tej pory myślałem, że właśnie "lock" spowoduje, że płatności przestaną działać.
 25. Bardziej chodziło mi o to, czy przyszły właściciel nie będzie mieć z tego tytułu jakichś problemów jak niedziałające płatności mobilne itp.? Jaka jest najlepsza metoda przywracania w takim przypadku?
×
×
 • Create New...