Jump to content

NitroFuN

Użytkownicy
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

NitroFuN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Witam Chciałbym się z wami podzielić ROMem, który robię na ten telefon od dłuższego czasu. Jest to ROM na bazie Pixel Experience z dodanymi dodatkowymi opcjami dostosowania. Lista dostępnych rzeczy w ROMie jest dostępna tutaj: https://github.com/ion-OS/docs/blob/master/ion/features.md (po angielsku) Screenshoty: https://imgur.com/a/fwmPsps Download: https://sourceforge.net/projects/i-o-n/files/device/xiaomi/vince/ GAppsów nie trzeba ściągać, są one w romie. Co do bugów to jedynym bugiem dotychczas zauważonym przeze mnie jest to, że telefon po sflashowaniu romu na czysto nie widzi go, trzeba go jeszcze raz sflashować gdy wystąpi problem z fastbootem. Instrukcja instalacji: Pobieramy ROM Uruchamiamy telefon w trybie Recovery Robimy wipe system, vendor, data, cache Flashujemy ROM Opcjonalnie można sflashować Magiska Uruchamiamy telefon ponownie i cieszymy się ROMem Jeżeli telefon wpadł do fastboota należy ponownie wrzucić rom bez robienia wipe Jeżeli telefon wisi na bootanimacji dłużej niż 15 minut należy sformatować partycję /data Temat na XDA: https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5/development/rom-ionos-v2-0-b-t3994949 Wszystkie źródła które użyłem do skompilowania romu są dostępne tutaj: Temat będę się starał aktualizować co jakiś czas.
  2. Cześć. W tym temacie pokaże jak odlokować LTE+/4G+/LTE Advanced na Redmi 5 Plus. Pamiętaj, że wszystko robisz na swoją odpowiedzialność. Wymagania: Redmi 5 Plus Komputer MIUI w wersji Global/China/xiaomi.eu Kabel USB No to do dzieła Pobierz paczkę z tego linku https://drive.google.com/file/d/1ZIlla0TD9_9Ddh8_uphqnvPGLxlbo9M8/view?usp=sharing Zainstaluj program QPST oraz sterowniki z paczki Na telefonie uruchom aplikację Telefon i wpisz kod *#*#717717#*#*. Powinien wyskoczyć taki komunikat: Następnie przejdź do ustawień, następnie Dodatkowe ustawienia, opcje programisty i zaznacz dwie opcje Debugowanie USB: (jeżeli nie możesz znaleźć opcji programisty to wejdź w sekcję O telefonie, następnie Pełna specyfikacja i kliknij parę razy Wersja MIUI) Podłącz telefon kablem USB i uruchom program QPST Configuration. Kliknij w Start Clients i Software Download Po ukazaniu się okienka przejdź do sekcji Backup i zrób kopię zapasową. Będzie to takie zabezpieczenie w razie gdyby coś poszło nie tak. Następnie przejdź do sekcji Restore. W sekcji xQCN File wyszukaj plik unlock_CA_vincent.QCN zmieniając wcześniej opcję na tą Po wybraniu pliku naciśnij przycisk Start Po zakończonym flashowaniu zniknie zasięg z naszego telefonu, jednak nie martwimy się tym. Uruchom ponownie telefon. I to wszystko, właśnie odblokowałeś agregacje pasm w Redmi 5 Plus!
  3. Kojarzy ktoś ten sklep? Jak dla mnie wygląda trochę jak wałek (brak danych), ale Redmi 4A 2/16GB po przecenie 30% przy użyciu kodu na stronie kosztuje aż 296zł Wałek, czy nie wałek?
  4. Cześć Poszukuje telefonu do 500zł. Do tej pory mam Lumie 550 z której jestem (po Creators Update raczej byłem) zadowolony, a że Microsoft coraz gorzej wspiera swojego mobilnego Windowsa to postanowiłem szukać jakiegoś telefonu na zastępstwo. Wybór padł na firmę Xiaomi. Znajdzie się coś do moich wymagań? -Cena do 500zł -Ekran max 5 cali -16GB pamięci wbudowanej -Procesor tylko Snapdragon -W miarę wydajny układ graficzny (czasami sobię w coś popykam ) -Wsparcie społeczności
×
×
  • Create New...