Ale po ci to wifi calling? Znajomy ma Huaweia P20 w Play i narzeka. Kolejnemu znajomemu w pracy na Samsungu J4+ aktywowałem obie funkcje w T-Mobile i następnego dnia przyszedł i mówi, że rozmówcy narzekają. Wyłączenie vowifi i pozostawienie volte załatwiło sprawę. Jeszcze rozumiem gdyby dzięki Wi-Fi calling można by było dzwonić za darmo w kraju i za granicą. A w obecnej formie to zbędny bajer.