Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 750
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. 7.0 tak, ale 7.1 były wspierane. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  2. Tak, dopóki mi5s jest aktualizowany to mi5 też będzie.
  3. W imieniu ekipy informuję, iż postanowiła ona zakończyć wsparcie dla urządzeń z Androidem 7.0 i 7.1 Nougat. Urządzenia oparte na tej wersji systemu nie będą przez nas aktualizowane i nie dostaną MIUI 11 wprost od nas już w ogóle. Xiaomi dalej wspiera te urządzenia - dostaną one MIUI 11 China, jak i Global. My aktualizować będziemy jedynie MIUI 10 Stable. Przyczyn naszej decyzji jest kilka: trwający zbyt długo deodex i budowanie ROM-u, problemy z dostosowywaniem poprawek xiaomi.eu pod Nougata oraz fakt, iż ROM-y z Androidem Nougat, poza Redmi 4X, nie były pobierane przez dużą ilość użytkowników xiaomi.eu, więc zwyczajnie robimy ROM "dla nikogo", co jest bez sensu i staje się sztuką dla sztuki. Obecnie użytkownicy ROM-ow z Nougatem mogą albo pozostać na obecnej wersji, albo przejść na nasze Stable, albo przejść na Globala bądź inny custom ROM. Serdecznie przepraszamy za niedogodności i utrudnienia. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  4. Puścili betę. Będzie w piątek. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  5. Linki które są na tym ezboxie są z oficjalnych serwerow MIUI. Jak chcesz to ściągaj, jak nie to czekaj. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  6. To wystarczy do mnie napisać, nie pamiętam o wszystkim, co napisałem Poprawie to potem. Od momentu publikacji tamtego artykułu trochę się zmieniło w tej kwestii. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  7. Polityka Xiaomi jest strasznie niekonsekwentna. Nie dość że dostajecie update po długim czasie, to jeszcze ze starymi poprawkami, gdzie Mi 8 czy Mi Mix 2S dostały najnowsze... Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  8. Aktualizacja V10.3.5.0.PEAMIXM z wrześniowymi poprawkami. http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEAMIXM/miui_MI8Global_V10.3.5.0.PEAMIXM_db02d24cf1_9.0.zip http://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PEAMIXM/miui-blockota-dipper_global-V10.3.4.0.PEAMIXM-V10.3.5.0.PEAMIXM-8f9a66ef84-9.0.zip Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  9. Tu. https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/grus/roms-cn-stable/ Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  10. Jakbyś podesłał błąd który ci wyświetla to może byśmy wiedzieli. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  11. Ja nie mam na razie problemu z ostrością aparatu. Mam za to problem z tym, że po prostu czasem aparat od MIUI nie włącza się prawidłowo - stoi w interfejsie i nie włącza się podgląd aparatu. Nie wiem, co za tym stoi. Sprawdzę, jak odblokuję bootloader, czy na xiaomi.eu też jest taki problem. Co do Obiektywu Google - to aplikacja pozwalająca na wyszukanie danego sfotografowanego obiektu w internecie itd. Prawdopodobnie nie da się jej odinstalować, gdyż u nas jest ona jako systemowa. Musiałbyś wywalić ja z partycji /system. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  12. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: 1. Nie ten dział 2. Nie te forum. Tu mówimy o Xiaomi a nie Huawei..
  13. Najpierw zaktualizuj TWRP, potem wgraj najnowszy ROM bez wipe. Powinno przejść. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  14. A masz połączenie z siecią?
  15. Z tego co się orientuję na żadnym MIUI w tym momencie nie da się zmienić jasności AOD. Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
  16. Mylisz pojęcia. Dane ile był włączony ekran to SOT (Screen On Time). AOD = Always on Display. Generalnie wyświetla godzinę, datę, powiadomienia itd. na wyłączonym ekranie. Na Globalu jest to jako Ekran zgodny z otoczeniem.
  17. Procesor? Jak Ryzen to spróbuj na innym kompie z Intelem lub poszukaj fixa bo ktoś podsylal na forum ale nie wiem czy działa.
  18. Ustawienia > Aplikacje > Zainstalowane > tam dopiero SMS...
  19. Wyczyść dane aplikacji SMS, jeśli to nie pomoże - wejdź do TWRP i zrób wipe dalvik/cache (tylko i wyłącznie), a także usuń katalog data/system/package_cache (Advanced > File Manager > data > system > package_cache > ikonka na dole po prawej > Delete > suwak > reboot system)
  20. Obojętnie gdzie. Jeśli format data poszedł pomyślnie (nie było błędu) to nie musisz robić go ponownie. Jeśli telefon będzie stać na logu Mi po instalacji (kropki Androida) dłużej niż przez 10-15 minut to prawdopodobnie potrzebujesz jednak zrobić jeszcze raz format data.
  21. Zainstaluj recovery od nowa przez fastboot tak jak wcześniej, bo ci zniknęło.
  22. To w takim razie jak zrobiłeś ten format..? Vol+ i power nie działa? To instalacja recovery od nowa.
  23. @bosniak zrobiłeś format data? no to przenieś paczkę z xiaomi.eu do pamieci telefonu i zainstaluj (menu Install)..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...