Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Nie mam pojęcia. Możesz ewentualnie odblokować bootloader i wgrać przez MiFlash.
  2. W oficjalnym oprogramowaniu - nie. Być może są jakieś custom ROMy z nowszym Androidem, ale wersja pod MTK była dużo mniej popularna niż ta ze Snapdragonem.
  3. Nie, to jest kwestia kompa. Na niektórych Ryzenach bywały takie problemy, sam tak miałem na POCO F1, ale poprawka pod rejestr przeszła. Uruchomiłes ten skrypt jako admin? Jeśli tak i dalej nie idzie, to spróbuj drugi, nie pamiętam już który u mnie przeszedł. Usb3fix.bat
  4. Po wgraniu zrobiłeś restart kompa?
  5. Prawdopodobnie (choć musieliby się tu wypowiedziec posiadacze tego modelu) każde z nich będzie dobre.
  6. O ile kojarzę, kontrola słuchawek jest zaimplementowana bezpośrednio w ustawieniach systemu.
  7. I tak ma być. Masz wersję z MTK, ona nie dostała Androida 7.0. Linki wysłane wyżej są pod wersję ze Snapdragonem.
  8. To jest kwestia Xiaomi od teraz. Nie mamy na to żadnego wpływu, zarządzają tym online. Masz normalny YT czy YT Vanced? Jeśli normalny i nie idą, to może trzeba przeinstalować aplikację. Jeśli Vanced, to istotnie jest z tym problem.
  9. Procesor w kompie? Próbowałeś wgrać poprawkę pod rejestr (jako admin)? USB controller fix.bat
  10. Będę mógł sprawdzić u siebie najwcześniej w weekend, bo nie mam dostępu do panelu routera w miejscu, gdzie teraz jestem.
  11. A zainstalowałeś już nasz ROM czy dalej jesteś na Globalu? Bo jeśli to drugie, to jest to normalne po odblokowaniu.
  12. Skoro pisze w tym wątku, to ma zapewne xiaomi.eu... Niestety bez telefonu do testu ciężko będzie sprawdzić, co jest przyczyną (wygląda na to, że wszystkie telefony, dla których bazą jest Global, tak mają).
  13. A jaki ROM chcesz zainstalować? Global czy Xiaomi.eu? Jeśli ten pierwszy, to przez MiFlash. Jeśli ten drugi, to ściągasz paczkę, rozpakowujesz i uruchamiasz odpowiedni skrypt.
  14. Musiałbyś wysłać zrzut ekranu z tych "wynalazków". Na pewno w ustawieniach Gboard masz ustawiony tylko język polski?
  15. Tak, ale nie będziemy prosić użytkowników, żeby to robili za każdym razem, bo usunięcie blokady sprawia, że pewne rzeczy, takie jak np. Google Pay, trzeba konfigurować na nowo.
  16. Nope, ale płatności powinny działać i bez tego. Na Mi 10T Lite nigdy nie musiałem się posiłkować tym plikiem. Tak. Nie deszyfruje danych jak masz ustawioną blokadę ekranu.
  17. Ściągnij apk i zainstaluj. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/superwallpapersnowmountain/superwallpapersnowmountain-alpha-2-6-480-12291950-ogl-64-release/
  18. U nas ktoś miał podobny problem i pomogło ponowne uruchomienie telefonu. Możesz też spróbować zastosować jakaś inną tapetę i potem spróbować supertapetę. Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka
  19. Tak, będzie (przynajmniej obecnie, nie gwarantuję, że Google czegoś znowu nie wymyśli, tak jak to już parę razy robili).
  20. No dobrze, ale nadal nie wiem, jaką dokładnie klawiaturę masz na myśli, bo oni zrobili parę klawiatur. Chyba o tę? Ściągnij sobie i sprawdź, może się motyw zmienia. https://file.market.xiaomi.com/download/AppStore/05efb3e7eab624f578a9118aae07a792b0d34622c/FacemojiKeyboardForXiaomi_2.4.4.apk
  21. Możesz wgrać. Musisz odblokować bootloader i tak, przy pierwszej instalacji musi być na czysto.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...