Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Jakie komunikaty? Nie wysłałeś zrzutu/zdjęcia. To, co wysłałeś wyżej, nie jest z menu wipe, tylko z instalacji.
  2. Te błędy są ze wzgledu na TWRP, nie wpływają na instalację ROMu. Musiałbyś prawdopodobnie wyczyścić dane w TWRP (menu Wipe)
  3. Tak, w dziale Tutoriale. Tam również jest wątek dot. MiFlash, który przyda się do wgrania Globala już po odblokowaniu bootloadera.
  4. Tak, wydaliśmy rebuild, bo nie były widoczne ustawienia dot. nagrywania połączeń (Xiaomi je ukrywało).
  5. Sprawdź, czy pójdzie ta paczka: https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.RJDEUOR/miui_APOLLOEEAORGlobal_V12.0.2.0.RJDEUOR_e70bfbf9e0_11.0.zip Jeśli nie, to musisz odblokować bootloader. U Ciebie jest ROM pod Orange, więc Globala/EEA normalnymi technikami może nie udać się wgrać... chociaż możesz próbować tak jak tu (metoda z filmu, paczka którą masz teraz https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.QJDEUOR/miui_APOLLOEEAORGlobal_V12.0.6.0.QJDEUOR_43bd92c2f3_10.0.zip):
  6. Według specyfikacji tak. https://www.mi.com/uk/mi-10/specs/
  7. Już widzę, w czym rzecz. Próbujesz znaleźć ten widżet w ekranie od widżetów online. Wejdź na dole w Aplikacje obsługujące widżety i na dole jest opcja Widżety Androida. Z tego poziomu już ten Twój widżet będzie widoczny.
  8. Zrób log z próby pobrania czegokolwiek z tej Mozilli czy Chrome'a. Chyba jednak bez wipe się nie obejdzie... https://xiaomi.eu/community/threads/guide-logging-with-adb-logcat.63684/
  9. A importuje się normalnie? Podeślij ten widżet, zobaczę u siebie.
  10. Możliwe, że to problem z dostępem do pamięci. Sprawdź czy możesz na przykład pobrać jakikolwiek motyw, czy też wywali błąd. Jeśli wywali błąd to być może pomoże tylko wipe/format...
  11. Nie mam MIUI 13, tylko 14, ale tej opcji chyba nie ma.
  12. Nie. Redmi K60 Pro jest tylko na Chiny. Z tego co widzę tradingshenzhen już ma K60 Pro. Jeśli będziesz chciał wgrywać xiaomi.eu, to musisz najpierw odblokować bootloader.
  13. Ta paczka też nie pójdzie? Aktualizację do tej widzi w OTA. https://bigota.d.miui.com/V12.0.6.0.QJBEUXM/miui_UMIEEAGlobal_V12.0.6.0.QJBEUXM_1dc46d1e2d_10.0.zip Ewentualnie zmiana regionu na np. Szwajcarię i może się pojawi aktualizacja.
  14. Rozumiem że nie masz roota? Sprawdź czy przechodzi SafetyNet (aplikacja YASNAC) i jak to wygląda z Play Integrity (od tego jest inna aplikacja).
  15. Przenieś plik do głównego katalogu pamięci wewnętrznej (tam, gdzie masz inne foldery typu DCIM, Download, Pictures itd.).
  16. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 12 Lite (nazwa kodowa: taoyao). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_TAOYAO_V14.0.3.0.TLIMIXM_v14-13.zip/download ROM można wgrać zarówno przez fastboot, jak i recovery - instrukcja tutaj: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/ Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  17. Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi 12T (nazwa kodowa: plato). Link do pobierania ROMu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_PLATO_V14.0.1.0.TLQMIXM_v14-13.zip/download ROM można zainstalować zarówno przez recovery, jak i fastboot. Szczegóły tutaj. Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.
  18. Jeśli miałeś zdjęcia synchronizowane z chmurą Xiaomi i pojawił Ci się komunikat o ich migracji do zdjęć Google'a, to dotyczy także albumów prywatnych; nie możesz przenosić nowych rzeczy do tego albumu.
  19. Globalna aplikacja aplikacji nic tu nie zmieni, one w zasadzie mają prawie identyczny kod. Nie mamy żadnych informacji na temat wydawania Globali, a to od nich zależy kiedy wyjdzie kolejne EU.
  20. Najwyraźniej nie zaktualizowali ich na wszystkich modelach, pewnie w następnej becie będą lutowe.
  21. Partycje są tylko do odczytu. Jakiekolwiek modyfikacje - tylko modułami pod Magiska.
  22. Obawiam się że to może nie być problem po ich stronie. Tak jak pisałem, to ten sam problem co w Motywach. Z jakiegoś powodu uprawnienia aplikacji do swoich własnych katalogów się popsuły. Możliwe, że będziecie musieli zrobić wipe.
  23. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  24. Pisałem to już wcześniej - te błędy są już po instalacji i nie mają na nią wpływu. ROM zainstalował się poprawnie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...