Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. 1. Nie ma 2. Powinno się dać...
  2. Teleobiektyw na pierwszym zdjęciu, supermakro na drugim. Xiaomi 14.
  3. Tak jak pisałem, to niestety jest zaszyte w kodzie. Moim zdaniem zupełnie bez sensu, bo linijka w tłumaczeniu istnieje, ale cóż... to Xiaomi. Może kiedyś się zreflektują.
  4. W Chinach wyszedł, ale z tego co wiem Xiaomi.eu nie zamierza robić HyperOSa opartego na Androidzie 13. Nie mamy telefonu do testów tych poprawek + Igor Eisberg musiałby je stworzyć.
  5. Ogarniam całe tłumaczenie, więc mam dostęp do wszystkiego. Jeśli to to miejsce, o którym myślę, to Xiaomi niestety dalo to na sztywno w kodzie, to nie jest w tłumaczeniu. Co do tych dwóch - zobaczę. Edit: prawdopodobnie też będzie ok w aktualizacji.
  6. Powiadomień. W Androidzie 14 możesz kontrolować oddzielnie głośność powiadomień i dzwonka (możesz tę opcję również wyłączyć w ustawieniach Reakcji dźwiękowych).
  7. Tak jak wyżej. Deszyfrowanie na dostępnych do tej pory TWRP nie działa.
  8. Jest, nic się tu nie zmieniło.
  9. Nie ma TWRP w tej chwili na Redmi Note 13.
  10. Można bez problemu, dostosowałem format. W następnej aktualizacji powinno być pełne.
  11. Szybkość prawdopodobnie będzie OK w kolejnej aktualizacji, nie mogę znaleźć na razie tego myślnika. Mam teorię, że z jakiegoś powodu nie ma danych o poziomie naładowania baterii i dlatego wyświetla myślnik (być może gdzieś zdefiniowany w tłumaczeniu jakiegoś frameworka, skoro jest w PL, a nie ma w EN). Edit: znalazłem, będzie poprawione.
  12. Gdy Xiaomi wyda na ten telefon HyperOS.
  13. Dalej się da to wyłączyć.
  14. Te instrukcje są robione na jedno kopyto, nikt ich nie sprawdzał...
  15. Informacja dotycząca modemu wraz z odpowiednią paczką dodana do pierwszego posta i na stronę pobierania.
  16. Możesz. Na XiaomiFirmwareUpdater jest po prostu informacja, że to pasuje również do modelu Discovery.
  17. Wgraj TWRP: https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/manet/ Przenosisz do katalogu z plikiem fastboot i robisz komendę fastboot flash recovery_ab nazwa_pliku.img fastboot reboot recovery Potem spróbuj uruchomić telefon (jeśli nie idzie to znowu te polecenia co wcześniej)
  18. Jeśli chcesz mieć 5G, to w tym modelu go nie dostaniesz. Te dwa modele zwlaszcza ze względu na procek są zupełnie inne, soft xiaomi.eu na wersję 4G nie jest wydawany.
  19. Wejdź w folder bin (jest w paczce z ROMem) > twój system > ctrl+shift+prawy przycisk myszy > otwórz okno polecenia/powershella/terminal > wpisz cmd > te komendy co wyżej. Telefon w trybie Fastboot podpięty do kompa.
  20. fastboot erase misc fastboot set_active a Restart telefonu.
  21. Skoro nic nie widać w Minimal ADB, to nie masz sterowników pod fastboot. Ściągnij MiUnlocka > ikona zębatki > Check obok Drivers.
  22. Ktoś najpewniej przerobił normalnego Globala. Trudno mi uwierzyć w to, że mógł w stanie to zrobić bez odblokowanego bootloadera.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...