Jump to content

schnor25

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

schnor25's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Widocznie USB 3.0 w Thinkpadzie T430 daje za mały prąd (?) i nie rozpoznaje mi telefonu w trybie przesyłania plików. Na tym samym systemie, na kompie stacjonarnym wykrywa tel bezproblemowo.
 2. Działa komuś po podłączeniu telefonu do kompa "Transfer plików/android auto"? W tej i poprzedniej wersji Miui nie wykrywa mi telefonu na Win 8.1 (na Win 7 też). Poprzednie Xiaomi, m.in. Redmi Note 7 lub 8T wykrywało bezproblemowo. Już chyba wszystkie ustawienia przekopałem, nawet wątek tutaj zakładałem, ale nic nie wskórałem.
 3. Ok, za drugim podejściem poprawnie pobrało reupload. Czy są inne bugi, zobaczymy...
 4. Miflasha też próbowałem i jakieś errory wywaliło... masakra. Nie wiem o co chodzi. Kable i porty zmieniane, próbowane. OS też, Win 8.1 jak i stara 7-mka i bez zmian. Akurat z tego nie korzystam często, ale... chcę mieć sprawny system.
 5. Próbowałem zmienić i... nic. Jakby brakowało jakiegoś sterownika (tego MTP) na kompie, próbowałem coś ustalić na podstawie identyfikatora sprzętu (tam gdzie brakuje sterownika, tj. wykrzynik), ale w google cisza... Nie wiem czy bug w androidzie, czy coś z systemem nie tak (ale jak wspomniałem, starsze modele, na starszym andku były wykrywane...).
 6. Dokładnie czego mam szukać? Debugowanie USB włączone/wyłączone, bez różnicy.
 7. Witam, posiadam X3 NFC 6/128 GB, na pokładzie był najnowszy Global, teraz najnowsza wersja xiaomi.eu i nie działa mi przesył plików (czyli ten drugi z trzech na liście do wyboru po podłączeniu telefonu do kompa) po podłączeniu telefonu kablem do PC (Win 8). Wcześniej w innych telefonach (ostatnio Redmi Note 8T z aktualnym xiaomi.eu) łączył się bezproblemowo. Nawet nie mogłem zainstalować jak Bozia przykazała romu z wrzuceniem go na pamięć wewnętrzną, bo telefon nie był wykrywany, instalacja odbyła się z pliku wrzuconego na kartę SD. Tylko ja mam z tym problem, czy to znany bug?
 8. Oki, czyli tak jak mówiłeś, trzeba TWRP zmienić na OrangeFox i problemu nie będzie?
 9. Witam, a jeśli przed instalacją/aktualizacją wyskakuje powiadomienie iż pamięć wewnętrzna jest zaszyfrowana, to co z tym fantem począć (po restarcie woła o hasło do TWRP)? Z czym to szyfrowanie jest powiązane, bo ja sam z siebie pamięci wewnętrznej nie szyfrowałem/nie hasłowałem. Bycie zalogowanym na koncie Xiaomi może dać taki objaw?
 10. Jakie najstarsze modele będą objęte aktualizacją?
 11. Nabyłem ostatnio używkę RN7 1,5 roczny, wgrałem najnowsze xiaomi.eu no i zjada szybciej baterię na bezczynności niż w RN4 (2 letni) na Snapie 625. Przez noc w RN4 bateria zjeżdżała w dół o 2-3%, tutaj 5-6%. Ten model tak ma, czy bateria już dostała odrobinę po d*pie?
×
×
 • Create New...