Jump to content

schnor25

Użytkownicy
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About schnor25

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oki, czyli tak jak mówiłeś, trzeba TWRP zmienić na OrangeFox i problemu nie będzie?
 2. Witam, a jeśli przed instalacją/aktualizacją wyskakuje powiadomienie iż pamięć wewnętrzna jest zaszyfrowana, to co z tym fantem począć (po restarcie woła o hasło do TWRP)? Z czym to szyfrowanie jest powiązane, bo ja sam z siebie pamięci wewnętrznej nie szyfrowałem/nie hasłowałem. Bycie zalogowanym na koncie Xiaomi może dać taki objaw?
 3. Jakie najstarsze modele będą objęte aktualizacją?
 4. Nabyłem ostatnio używkę RN7 1,5 roczny, wgrałem najnowsze xiaomi.eu no i zjada szybciej baterię na bezczynności niż w RN4 (2 letni) na Snapie 625. Przez noc w RN4 bateria zjeżdżała w dół o 2-3%, tutaj 5-6%. Ten model tak ma, czy bateria już dostała odrobinę po d*pie?
 5. Telefon kupiłem używany ze strzelonym wyświetlaczem, sam wymieniłem i działał bezproblemowo przez pół roku. Ostatnio są cyrki z zasięgiem, łapie i gubi zasięg (a jak złapie, to oszałamiający nie jest na ogół max 50%). Próbowałem kart różnych operatorów (VM i Nju; oczywiście 2G/3G no i LTE), to samo. Aktualizacja softu na nowszy problemu nie rozwiązała. Jedyne czego nie sprawdzałem to slot SIM2, obie karty były testowane w SIM1 - samo gniazdo może być przyczyną problemów? Czy jednak problemy z anteną, czyli płytą główną i generalnie telefon nadaje się do kosza?
 6. Cześć, nie myślałem, że z taką pierdołą będę musiał się udać na forum, no, ale zatrzymałem się w martwym punkcie. Przeniosłem matuli (ma Redmi 4A) numer do Nju, a na ich stronie mają "inaczej" rozpisane co i jak ustawić w punktach dostępu (w sensie nie do końca nazewnictwo pokrywa się z tym w ustawieniach MIUI). O ile Internet chyba dobrze skonfigurowałem (działa, jak żółw, ale jednak) o tyle chyba coś nie halo z MMS. Po wielu próbach stanęło na tym, że mogę otrzymywać MMS (swoją drogą dziwna sprawa, że muszę zmieniać punkt dostępu przy tej operacji, tzn. postawić ptaszek przy MMS, gdzie wcześ
 7. 1. Redmi Note 4 (nie mylić z 4X) w wersji Global (wersja telefonu, nie oprogramowania) obsługuje m.in. LTE B20. 2. Rzadko kiedy opłaca się brać telefon od operatora (chodzi o aspekt cenowy). Dodatkowo nie wiem czy wciskają na Xiaomi swój brand, czy nie, ale to i tak pikuś, bo zawsze możesz wrzucić xiaomi.eu, albo wgrać czystego globala. Na proline.pl masz RN4 3/32 GB za 609 zł (wersja 4/64 GB za ok. 740 zł), zaś u majfrendów kupisz 4/64 GB za ok. 670 zł (ale gwarancja to może nie tyle co fikcja, co użeranie się w przyszłości, czyli niby jest, ale jakby jej nie było). 3. Oczywiście RN
 8. @Roman_M No, ale jak już wrzucacie wyniki, to podawajcie wersję softu, bo bez tego screeny są guzik warte.
 9. @piskor Wcześniej telefon wybudzał Kalendarz (com.android.providers.calendar) , niemniej zobaczę jak sprawa będzie się miała na ostatniej wersji stabilnej (bo teraz jadę na rozwojowej).
 10. @piskor RN4 4/64GB Global na Snapie Na Xiaomi bateria szybciej ucieka. Ledwo odłączysz od ładowarki, a tu już leci 99, 98,97% na przestrzeni kilku/-nastu minut.
 11. Aplikacji dodatkowych w sumie nie mam za wiele, raptem kilka pierdół. No cóż, chyba muszę przyzwyczaić się do przeciętnej baterii/optymalizacji w Xiaomi. Czas pracy nowego RN4 nie ma startu do czasu pracy rocznego Lenovo K6 Note (niby pojemność baterii ta sama, a czas pracy to przepaść na korzyść Lenovo).
×
×
 • Create New...