Jump to content

MaNael

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MaNael's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Podepnę się z podobnym tematem. Mam takie wrażenie jak stukam w ekran palcem albo delikatnie kładę telefon na stoliku jakby coś w nim w środku latało. Dzwoniłem do serwisu i powiedziano mi że te telefony tak mają?????? Że tam gdzie jest aparat może coś słychać jakby było luźne?? Macie coś takiego????
 2. MaNael

  Bateria

  Cześć. Mam podobnie z baterią. Trzyma max 1,5 dnia gdzie nie korzystam z FB czy innych aplikacji społecznościowych. Jak juz to whattsap i czesto bluetooth. Ekran ustawiony na 120Hz. To juz mój czwarty RN. Miałem 4,8,9 i teraz 10 Pro 8/128 gb. 9 trzymała przy takim samym użytkowaniu 2 dni minimum.
 3. Nie przywracalem kopii z konta xiaomi tylko z konta google. A jak mozna zrobic z tym dzwiekiem jezeli korzystasz z dialera xiaomi??
 4. Witam Was. Zmieniłem tel z RN 9 PRO na RN 10 PRO i podczas pierwszego uruchomienia pojawiało mi się takie okno. Telefon wydaje mi się działa normalnie. Drugie pytanie jak dopisać dźwięk do kontaktu??? Wiem było juz pytanie ale za nic nie mogę sobie z tym poradzić? Wchodzę w kontakt i ustawienia i zaznaczam dźwięk który chcę dopisać do kontaktu a i tak jest ogólny? Ktoś coś??
 5. Mam podobnie tylko że to zdarza się czasami i to Wi Fi i na danych komórkowych. To jest tak jakby czasami sie net w tel zawieszał. Jaka może byc tego przyczyna???? Zj....y tel czy jak?? RN Pro 9 mam od maja.
 6. Mam tel RN 9 Pro i też nie mogę przypisać dzwięku do danego kontaktu. Wybieram ustaw dzwięk i ustawiam któy chce a i tak dzwoni ten dla wszystkich. Jeżeli chodzi o tą ikone "przechowywanie" to nie mam takiej??
 7. Ja mam problem typu że jak podłącze tel przez kabel AUX w aucie i puszczę muzykę z yotuba albo spotify to non stop staje co 2,3 sekundy i stop. Jak odłącze kabel to muza z samego tel gra. Dodam że inny telefon pod tym samym kablem AUX gra normalnie. Podłączyłem w domu słuchawki i grają dobrze także o co chodzi??????
 8. Nic z tego nawet po zmianie regionu nie idzie dodac dzwonka ani foty kontaktu sie nie pokazują???
 9. Panowie jak w temacie czy nasze RN 8 PRO posiada lub będzie miał Always on Display?????
 10. Czy mógłbyś to jakoś rozwinąć???
 11. Jeszcze jedno. Jak zrobić , ustawić przy połączeniach pokazywało się zdjęcie kontaktu?????? Bo nie mam pojęcia jak to zrobić???
 12. Witam. Jak przypisać dany dzwonek do danego kontaktu???? Mam kontakt na ekranie głównym ze zdjęciem(pomijam to że przy połączeniach nie pokazuje tej foty) i chciałbym do tego kontaktu przypisać jakiś inny dzwonek?? Jak to zrobić. Jest w ustawieniach ustaw dzwonek i ustawiam ale i tak dzwoni ten który jest ustawiony dla wszystkich kontaktów w ustawieniach (dzwięki i wibrację) ktoś coś?????
×
×
 • Create New...