MaNael

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MaNael

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 PRO
 1. Czy mógłbyś to jakoś rozwinąć???
 2. Tzn. jak w motywach???
 3. Jeszcze jedno. Jak zrobić , ustawić przy połączeniach pokazywało się zdjęcie kontaktu?????? Bo nie mam pojęcia jak to zrobić???
 4. Witam. Jak przypisać dany dzwonek do danego kontaktu???? Mam kontakt na ekranie głównym ze zdjęciem(pomijam to że przy połączeniach nie pokazuje tej foty) i chciałbym do tego kontaktu przypisać jakiś inny dzwonek?? Jak to zrobić. Jest w ustawieniach ustaw dzwonek i ustawiam ale i tak dzwoni ten który jest ustawiony dla wszystkich kontaktów w ustawieniach (dzwięki i wibrację) ktoś coś?????
 5. To kibel. Dostaję dużo mms z fotami i za kazdym razem bede musial włączać dane mobilne. Bez sensu. Starsze modele tak nie mialy. Czyli sie cofamy??
 6. Witam. Słuchajcie mam pytanie odnośnie MMS. Mianowicie wcześniej miałem Redmi Note 4 i prz y wysyłaniu jak i pobieraniu MMS pobierał się automatycznie czyli na chwilę dane mobilne włączały się same w celu pobrania MMS. W Redmi Note 8 PRO wszystko mam ustawione pobieraj mms automatycznie ale nic nie pobiera i muszę sam włączyc dane mobilne???? Można to jakoś ustawić bo drażni mnie żeby w nowszym najnowszym modelu tak było z MMS. Z góry dzięki
 7. Witam. Jak zainstalować program MIUI na kompie. Pobrałem plik instalacyjny z tej strony ale nie wiem za bardzo co wypakować?? Może mi ktoś opisać przebieg instalacji??? Dzięki z góry
 8. Witam. Kupiłem słuchawki Mi Sport BT Earphones Basic i pytanie dlaczego telefon ich nie wykrywa w ustawieniach???? Sparowane są i grają ale jak wchodzę w ustawienia to nic nie jest podświetlone???? Coś nie tak z nimi??? Grają przyzwoicie.