Jump to content

MaNael

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MaNael's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Nie przywracalem kopii z konta xiaomi tylko z konta google. A jak mozna zrobic z tym dzwiekiem jezeli korzystasz z dialera xiaomi??
 2. Witam Was. Zmieniłem tel z RN 9 PRO na RN 10 PRO i podczas pierwszego uruchomienia pojawiało mi się takie okno. Telefon wydaje mi się działa normalnie. Drugie pytanie jak dopisać dźwięk do kontaktu??? Wiem było juz pytanie ale za nic nie mogę sobie z tym poradzić? Wchodzę w kontakt i ustawienia i zaznaczam dźwięk który chcę dopisać do kontaktu a i tak jest ogólny? Ktoś coś??
 3. Mam podobnie tylko że to zdarza się czasami i to Wi Fi i na danych komórkowych. To jest tak jakby czasami sie net w tel zawieszał. Jaka może byc tego przyczyna???? Zj....y tel czy jak?? RN Pro 9 mam od maja.
 4. Mam tel RN 9 Pro i też nie mogę przypisać dzwięku do danego kontaktu. Wybieram ustaw dzwięk i ustawiam któy chce a i tak dzwoni ten dla wszystkich. Jeżeli chodzi o tą ikone "przechowywanie" to nie mam takiej??
 5. Ja mam problem typu że jak podłącze tel przez kabel AUX w aucie i puszczę muzykę z yotuba albo spotify to non stop staje co 2,3 sekundy i stop. Jak odłącze kabel to muza z samego tel gra. Dodam że inny telefon pod tym samym kablem AUX gra normalnie. Podłączyłem w domu słuchawki i grają dobrze także o co chodzi??????
 6. Nic z tego nawet po zmianie regionu nie idzie dodac dzwonka ani foty kontaktu sie nie pokazują???
 7. Panowie jak w temacie czy nasze RN 8 PRO posiada lub będzie miał Always on Display?????
 8. Czy mógłbyś to jakoś rozwinąć???
 9. Jeszcze jedno. Jak zrobić , ustawić przy połączeniach pokazywało się zdjęcie kontaktu?????? Bo nie mam pojęcia jak to zrobić???
 10. Witam. Jak przypisać dany dzwonek do danego kontaktu???? Mam kontakt na ekranie głównym ze zdjęciem(pomijam to że przy połączeniach nie pokazuje tej foty) i chciałbym do tego kontaktu przypisać jakiś inny dzwonek?? Jak to zrobić. Jest w ustawieniach ustaw dzwonek i ustawiam ale i tak dzwoni ten który jest ustawiony dla wszystkich kontaktów w ustawieniach (dzwięki i wibrację) ktoś coś?????
 11. To kibel. Dostaję dużo mms z fotami i za kazdym razem bede musial włączać dane mobilne. Bez sensu. Starsze modele tak nie mialy. Czyli sie cofamy??
 12. Witam. Słuchajcie mam pytanie odnośnie MMS. Mianowicie wcześniej miałem Redmi Note 4 i prz y wysyłaniu jak i pobieraniu MMS pobierał się automatycznie czyli na chwilę dane mobilne włączały się same w celu pobrania MMS. W Redmi Note 8 PRO wszystko mam ustawione pobieraj mms automatycznie ale nic nie pobiera i muszę sam włączyc dane mobilne???? Można to jakoś ustawić bo drażni mnie żeby w nowszym najnowszym modelu tak było z MMS. Z góry dzięki
 13. Witam. Jak zainstalować program MIUI na kompie. Pobrałem plik instalacyjny z tej strony ale nie wiem za bardzo co wypakować?? Może mi ktoś opisać przebieg instalacji??? Dzięki z góry
×
×
 • Create New...